Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechali na zapiekanki, wszyscy w BMW zginęli

Utworzony przez sołtys, 6 marca 2010 r. o 09:22
Gość napisał:
Jak zwykle stara gadka. Pomyśl czy któregoś z tych młodych stać na używane auto za 100 tysięcy i czy stać go na to aby się taki autem rozbijać? Wątpię, a tych złomów którymi szaleją nawet nie można nazwać samochodami. Wypadek może zdarzyć się każdemu, w każdym samochodzie więc przypisywanie konkretnej marce właścicieli z określonej grupy społecznej jest absurdalne i świadczy o tym, ze piszący nie mają pojęcia o czym piszą i nie mają pojęcia o autach bmw bo nigdy nimi nie jeździli ale jak zwykle mają najwięcej do powiedzenia na ten temat podobnie jak wielbiciele manualnych skrzyń, narzekają na nowoczesne automaty a przyznają, ze nie mieli okazji jechać takim autem. Myślcie trochę albo przynajmniej wypożyczcie sobie jakieś nowsze bmw po to aby się przejechać i dopiero później się wypowiadajcie na temat komfortu jazdy, "fachowcy".
Przeczytaj ze zrozumieniem mój komentarz,zanim zaczniesz go oceniać i dopinać własne teorie . Akurat jestem z branży motoryzacyjnej , nie wiem wszystkiego ,ale co nieco widziałem . Jeśli dalej nie rozumiesz ,to poproś kogoś bardziej inteligentnego o wytłumaczenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Przeczytaj ze zrozumieniem mój komentarz,zanim zaczniesz go oceniać i dopinać własne teorie . Akurat jestem z branży motoryzacyjnej , nie wiem wszystkiego ,ale co nieco widziałem . Jeśli dalej nie rozumiesz ,to poproś kogoś bardziej inteligentnego o wytłumaczenie .
Rozumiem i dziwię się, ze zabrakło paru oczywistych stwierdzeń "fachowcu". Nie interesuje mnie jaką branżą się zajmujesz ale jak widać pojęcie masz takie jak reszta. A chociaż jeździłeś kiedyś paroletnią beemką w automacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rozumiem i dziwię się, ze zabrakło paru oczywistych stwierdzeń "fachowcu". Nie interesuje mnie jaką branżą się zajmujesz ale jak widać pojęcie masz takie jak reszta. A chociaż jeździłeś kiedyś paroletnią beemką w automacie?
Dalej nic nie rozumiesz . Mówiłem :nie rozumiesz - nie komentuj . Wyraźnie napisałem ,że młodzi ludzie z problemami często kupują auta tej marki a później są z tego problemy . Tyle !!! Mój kolega (wiek 50 lat) 2 lata temu kupił w salonie nowe BMW w automacie i znam to auto . Starym BMW nie jeździłem . Nie wiem czy już wszystko zrozumiałeś? Jeśli nie ,to jestem bezradny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i bardzo dobrze że tak się stało -szkoda tylko kierowcy TIRA !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Dalej nic nie rozumiesz . Mówiłem :nie rozumiesz - nie komentuj . Wyraźnie napisałem ,że młodzi ludzie z problemami często kupują auta tej marki a później są z tego problemy . Tyle !!!
Młodzi kupują złomy a nie auta, więc jaki z ciebie fachowiec skoro nie odróżniasz nowej beemki od starej? Mój kolega wiek 30 lat kupił sobie bmw co prawda nie z salonu ale uzywane z 2005 r i jak do tej pory nie spowodował żadnego wypadku, bo jeździ dobrze, mądrze i nie pije alkoholu tak więc twierdzenie, ze młodzi ludzie z problemami kupują bmw uważam za przesadzone i nieprawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich ktorzy pisza ze dobrze im tak itd.... baranie jeden z drugim jakby nie bylo zgineli mlodzi ludzie pomysl sobie co ich rodziny czuja ja bym nie mogl najgorszemu wrogowi zyczyc czegos takiego a ty pało je***a piszesz ze dobrze im tak ......pies cie jebał śmieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam 26 lat, pochodze ze wsi, mam 20 letniego M powera, w weekendy wciagam okolo 4 g fety i jezdze nawciagany po dyskotekach okolicznych i mam na was wyj.ebane!!! hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być burakiem żeby jeździć bmw !!! To dobrze,że buraki dostarczają organów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Młodzi kupują złomy a nie auta, więc jaki z ciebie fachowiec skoro nie odróżniasz nowej beemki od starej? Mój kolega wiek 30 lat kupił sobie bmw co prawda nie z salonu ale uzywane z 2005 r i jak do tej pory nie spowodował żadnego wypadku, bo jeździ dobrze, mądrze i nie pije alkoholu tak więc twierdzenie, ze młodzi ludzie z problemami kupują bmw uważam za przesadzone i nieprawdziwe.
Ale też jest burakiem !!! Jak jeszcze się nie rozwalił cwaniaczek to wszystko przed nim !!!!!!!!!!!!! Pewnie ma małego siusiaka ,więc sobie rekompensuje BMW-efką !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Młodzi kupują złomy a nie auta, więc jaki z ciebie fachowiec skoro nie odróżniasz nowej beemki od starej? Mój kolega wiek 30 lat kupił sobie bmw co prawda nie z salonu ale uzywane z 2005 r i jak do tej pory nie spowodował żadnego wypadku, bo jeździ dobrze, mądrze i nie pije alkoholu tak więc twierdzenie, ze młodzi ludzie z problemami kupują bmw uważam za przesadzone i nieprawdziwe.
Mówiłem nie rozumiesz o czym piszę nie komentuj !!! Nie sądziłem ,że piszę tak skomplikowanym językiem . Wystarczy trochę wysiłku i zrozumiesz . Może miałeś wypadek swoją kilkunastoletnią bejcą ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas na wsi to taki jeden to zawalił w traktor beemką bo popisywał się przed dziewczynami . Tak się konczy jak sie nie umi jechac .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdro rychu ....e ludzie a ja to tak jak rycho nawciagam sie nawciągam i jezdze gdzie mnie poniesie czasem nie wiem gdzie jestem a ostatnio zbieglem z miejsca wypadku hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
georg napisał:
Ale też jest burakiem !!! Jak jeszcze się nie rozwalił cwaniaczek to wszystko przed nim !!!!!!!!!!!!! Pewnie ma małego siusiaka ,więc sobie rekompensuje BMW-efką !!!!!!!!!!!
Burakiem w dodatku niedouczonym jesteś ty skoro uważasz dobre auta za wieśniackie. Kup sobie samochód za 400 tysięcy z wyposażeniem i dużym silnikiem to zobaczysz czy jest wieśniacki czy nie. Albo przynajmniej spróbuj w salonie bmw umówić się na jazdę próbną o ile cię nie wyśmieją jak przyjedziesz do nich swoim złomem. Tak to jest w tym Polaczkowie, ze "ekspertów" u nas wielu ale żaden nie ma pojęcia o czym pisze. "Fachowcy" od beemek i pseudosocjologowie, nie osmieszajcie się nieznajomością tej marki i klasyfikowaniem ludzi wg posiadanego auta, bo nie jest ona dla każdego a osoby zarabiające niżej niż średnią krajową mogą sobie jedynie pomarzyć albo kupić 20 letniego złoma i szpanować o ile jest czym. Zazdrościcie ludziom których stać na takie lub inne auta, oni nie muszą szpanować, po prostu do złoma by nie wsiedli. Złomy są dla nędzarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym ma wiocha jeździć ? BMW !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ośćo napisał:
A czym ma wiocha jeździć ? BMW !!!
U nas na wsi to jeżdżo bwm -kami takie chłopaki co strugajo warzniakow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pozdro rychu ....e ludzie a ja to tak jak rycho nawciagam sie nawciągam i jezdze gdzie mnie poniesie czasem nie wiem gdzie jestem a ostatnio zbieglem z miejsca wypadku hehe
No zapieprzasz jak wariat !!! Ostatnio nie mogłem Cie wyprzedzić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja znam 3 typów co jeżdżą BMW i wszyscy mają zryte łby .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z was palanty maskara ze tacy ludzie jeszcze sa!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś WSK - teraz BMW ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chyba tylko w Polsce marka auta jest przypisana do określonej grupy ludzi bo na świecie beemkami jeżdżą ludzie na poziomie i to nie takimi złomami jak "młodzież wiejska". Poza tym bmw to dobre auta i każdy kto miał przyjemność takim jechać wie o co chodzi, dobre, ale nie dla wszystkich.
To nie marka BMW czy jakakolwiek powoduje wypadki i zabija ! to ludzie słabo przeszkoleni naprędce kurs ,egzamin i oto skutki a jak dodamy do tego chęć szpanu co szczególnie na wsiach i w małych miasteczkach jest na topie to skutki są jak na załączonym obrazku powiem wam jeżdżę samochodem z 91 roku nie miałem z nim żadnych problemów więc w/g mnie to nie wina samochodu a konkretnie kierowców szczególnie tych młodych bez doświadczenia i zbyt tolerancyjnych egzaminów o reszcie jak alkohol ,używki nie wspomnę więc obwinianie tej czy inne marki czy wieku auta to czysta głupota !.A rodzice są w takich wypadkach bez winy ? Więc nie trujmy że marka taka czy inna to wieś bo jest to bzdura to ludzie o takiej mentalności zamieszkali w takim czy innym środowisku chcąc się dowartościować czy wyrwać laskę z zabawy w remizie robią głupoty bo nie mają innych alternatyw nie mają żadnego celu więc dostają małpiego rozumu a że siadają za kierownicę tej czy innej marki no cóż to już przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...