Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W internecie pisze że to ciapate było a tutaj już nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na innym portalu czytałem taką samą historię tylko tam sprawców opisali jako dwóch Turków i Polaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotter: Witam. To bardzo poważna sprawa, więc proszę bez durnych komentarzy. Dzisiaj w nocy 29.10 o godzinie 4.40 koleżanka wysiadła z nocnego autobusu N2 pod Kulem, po stronie Parku Saskiego. Za nią wysiadł mężczyzna, około 20 parę lat, prawdopodobnie Turek lub coś podobnego, bo to tałatajstwo wygląda podobnie. Szedł za nią Długosza aż do domu na Popiełuszki. Mieszkamy w kamienicy. Wszedł za nią na klatkę schodową, ona zapłakana wpadła do domu i powiedziała, że jest na schodach. Kumpel wybiegł do niego a potem ja. Przywitanie miał jak Turcy pod Wiedniem od Polaków. Myśleliśmy, że na tym koniec. Ja i kumpel pojechaliśmy do pracy. Po jakiejś godzinie dostaję telefon. Druga koleżanka, która z nami mieszka poszła do sklepu. Gdy wracała pod domem czekało 2 nazwijmy ich Turków i 1 Polak. Polak zapytał czy wie gdzie mieszka 2 wysokich gości co tu się z rana szarpało z kolegą. Używając brzydkich słów, kazała im odejść. Wtedy się na nią rzucili. Pobili ją, pocięli jej nożem ręce i okolice klatki piersiowej. Na koniec powiedzieli, że to dopiero początek. Po czym uciekli bo ktoś z klatki wychodził. Sprawa oczywiście została zgłoszona a koleżanka trafiła do szpitala. Jeśli ktoś był świadkiem tej sytuacji lub zna sprawców proszę o kontakt z administracją Spotted. Sam widziałem jednego z nich. Wysoki, szczupły, ciemne włosy i oczy. Miał krótką brodę i przy głupawy uśmieszek. Myślę, że w 1 sytuacji chodziło o napaść na tle seksualnym, bo innego rozwiązania nie widzę, tym bardziej że koleżanka jest bardzo atrakcyjna. W 2 sytuacji szukali mnie i kolegę w ramach zemsty. Prosimy o pomoc. A że na tym serwisie kogoś się pozdrawia, to chciałbym pozdrowić każdego kto jest za tym, by wpuszczać imigrantów z Bliskiego Wschodu do Europy. Pomyślcie ludzie, że to wasza córka, żona lub siostra, mogłaby na miejscu moich koleżanek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no raczej nigdzie nie napiszą że to turasy, nawet jak ich złapią i skażą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym Turkiem lub czymś podobnym mogło być inaczej. Faceci ostatnio poddali się jakiejś durnej modzie stylizowania się na ciapatych. Nie wiem, czemu ma to służyć, bo wyglądają jak niedomyte łachudry, ale to ich sprawa. Na pierwszy rzut oka, a już na pewno w nocy i w stresie nie rozróżnisz Turków. Trzeba chyba rozważyć i tę opcję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy "rzetelni" dziennikarze.. wydaje Wam się, że jak nie podacie narodowości tych bandziorów to ludzie nie będą wiedzieli? W tym przypadku fakt pochodzenia tych bydląt jest szczególnie istotny. W internecie "wrze" nie dlatego, że oto jakiś dres zaatakował bezbronną dziewczynę. Wrze dlatego, że jakiś obcy, niecywilizowany dzikus napadł na polską studentkę i to jest powodem takiej a nie innej reakcji.. szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że Polsce wciśnięto 9 tysięcy takich zdziczałych zwierząt i do takich sytuacji będzie dochodziło coraz częściej.. Po czyjej Wy jesteście stronie? Dziewczyny, którą te bydlęta pocięły nożem czy po stronie tych dzikich, nieokrzesanych zwierząt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia!!! Tu nie chodzi o rasizm! Ludzie! To się dzieje w naszym mieście!! Po co oni tutaj?! Zwyrodniała dzicz, która dostanie większe socjale niż narodowi mieszkańcy ! A to nie dres napada na dziewczynę tylko jakiś ciapaty, który powinien być tam gdzie się urodził i tam gdzie zasady panujące w społeczeństwie i religia są sprzeczne z naszymi. Pptrzeba protestów chyba,żeby o takich zdarzeniach dowiedzieli się ludzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym autobusie którym wracała do domu powinna być chyba kamera????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziś wychodzę co dziennie po swoją dziewczyne na umcs mieszkamy niby blisko ale martwie się o nią. Jestem za tym by zorganizować tajemnicze patrole wieczorne w okolicach gdzie kręcą sie ciapate cwyle. Nie dawno słyszałem ze w Lbn zgwałcili dziewczyne teraz pocieli. PARANOJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor "ask" tego artykułu powinien się wstydzić. Podaliście imię i nazwisko tego chłopaka narażając go na dalsze, możliwe problemy, a o tym kim byli i jak wyglądali napastnicy ani słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch kolegów i koleżanka w domu a ona wracała sama noca z imprezy ?! O szczycie naiwności i do tego pewnie ubrana była w długie palto ze dupe nie bylo w albo cycków na wierzchu i to akurat musiał być ciapaty? Juz możecie wymyśleć lepsza historie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sugerujesz, że dziewczyna sama sobie winna bo (być może) wyglądała nader prowokująco?? Ubiór wg Ciebie jest przyzwoleniem na takie coś? Sam/a nigdy nie wracałeś/aś nocą samotnie? Włącz myślenie. Komentarz dno, Twój tok myślenie daje wystarczająco dużo powód, aby powątpiewać w nasze społeczeństwo i resztki jego moralności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieniawa pozwala, żeby na ich terenie jakieś turki dziewczyny zaczepiali, żeby się z nożami włóczyli??? Za moich czasów coś takiego było nie do pomyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi tutaj nie gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi tu nie gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do :Guest (30 października 2015 o godzinie 21:27) Dwóch kolegów i koleżanka w domu a ona wracała sama noca z imprezy ?! O szczycie naiwności i do tego pewnie ubrana była w długie palto ze dupe nie bylo w albo cycków na wierzchu i to akurat musiał być ciapaty? Juz możecie wymyśleć lepsza historie. A choćby szła naga to nikt nie ma prawa jej ruszyć. A co do tego,że wracała sama z imprezy to czy Ty myślisz,że współlokatorzy=osobiści ochroniarze,lub znajomi do imprezowania? Przecież to że z kimś się mieszka nie oznacza,że mają się niańczyć nawzajem. Dopóki będą ludzie o tak zasciankowym myśleniu dopóty będzie ciche przyzwolenie na chore wyskoki gnojków którzy nie potrafią sami dupy wyrwać tylko muszą brać siłą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na jakieś zdj z monitoringu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie, bo powinniśmy sie ubierać w golfy, może zaczniemy chodzić w burce bo kogoś sprowokujemy! Za*e*iste podejscie! Bo jak była ubrana w palto to nie mogli jej śledzić, pewnie wybieraja te dziewczyny w skąpych ciuszkach tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e5teyey5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem wam że społeczność "kibolsko-dresiarska" może rozwiązać takie problemy poprzez "zorganizowane patrole straży sąsiedzkiej"co o tym sądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...