Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ile będą płacić miesięcznie ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojczyzna już ci zapłaciła,teraz musisz jej służyć wiernie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla takich jak ty kopniaka w twój pusty łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile będą płacić miesięcznie ????
ZA DARMOCHĘ ,BO NA GORZAŁKĘ DLA ZAWODOWYCH MUSI STARCZYĆ ...;-)))A TAK NA POWAŻNIE -DZIŚ WALCZĄ PANOWIE ZA POMOCĄ PRZYCISKU ,TRZYMAJĄC NIEJEDNOKROTNIE NA KOLANACH URODZIWE NIEWIASTY. XXI WIEK -CHCIAŁBYM PRZYPOMNIEĆ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TAK PO PRAWDZIE -CZEGO TU BRONIĆ ? POSTSOLIDARUCHOWYCH CWANIAKÓW RÓŻNYCH MAŚCI, KTÓRZY TUMANIĄ NARÓD ? CZY MOŻE KSIĘŻNEJ MAGNATERII ,KTÓRA OBIECUJE RAJ PO ŚMIERCI ? A MOŻE OBECNEJ WŁADZY,KTÓRA W ZASADZIE JEST TYLKO OD USTAWIANIA SWOICH ? MŁODZIEŻ JUŻ JEST ROZGARNIĘTA I NA ŻADNE WZNIOSŁE HASEŁKA NIE DA SIĘ NABRAĆ !!! WOLI ONA STĄD SPIER..IĆ ,CO DOWODZI JEJ MĄDROŚCI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się stawie jako żołnierz rezerwy zaraz po obecnie rządzących lub ich synach... czyli nigdy... a biorąc ich za wzór patriotyzmu spierdzielę na "wygnanie" z rodziną najszybciej jak się da i póki się da... Mam nawet przygotowane "środki" na ten cel... Żeby bronić "ojczyzny" to musi mi oferować więcej (czytaj zabierać mniej...) niż inne kraje. Podobnie było podczas zaborów... nikt nie chciał walczyć za "ojczyzne" i jeśli obecne "elyty" nie skumają dlaczego to niech się nie zdziwią jak już wywołają konflikt zbrojny...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze! tak ma być! Miesiąc wojny musimy wytrzymać sami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak dobrze rozumiem przynajmniej jedna jednostka wojskowa w powiecie.Ok. Jestem  za. Ale to trochę musi potrwać (wykupienie terenów, ich uzbrojenie, wybudowanie koszar itp.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kążdej kompani jeden kapelan przynajmniej w randze Generała brygady z pensją 10 tyś EURO oczywiście wolne od podatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak dobrze rozumiem przynajmniej jedna jednostka wojskowa w powiecie.Ok. Jestem  za. Ale to trochę musi potrwać (wykupienie terenów, ich uzbrojenie, wybudowanie koszar itp.)
koszary od KUL , szybko pójdzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak dobrze rozumiem przynajmniej jedna jednostka wojskowa w powiecie.Ok. Jestem  za. Ale to trochę musi potrwać (wykupienie terenów, ich uzbrojenie, wybudowanie koszar itp.)
od KUL , szybko pójdzie :)  
A TAK PO PRAWDZIE -CZEGO TU BRONIĆ ? POSTSOLIDARUCHOWYCH CWANIAKÓW RÓŻNYCH MAŚCI, KTÓRZY TUMANIĄ NARÓD ? CZY MOŻE KSIĘŻNEJ MAGNATERII ,KTÓRA OBIECUJE RAJ PO ŚMIERCI ? A MOŻE OBECNEJ WŁADZY,KTÓRA W ZASADZIE JEST TYLKO OD USTAWIANIA SWOICH ? MŁODZIEŻ JUŻ JEST ROZGARNIĘTA I NA ŻADNE WZNIOSŁE HASEŁKA NIE DA SIĘ NABRAĆ !!! WOLI ONA STĄD SPIER..IĆ ,CO DOWODZI JEJ MĄDROŚCI !!!
nie wiesz ? majątków Kulczyków, Solorzy, Sołowowów, Czarneckich, Jakubasów , Stokłosó, Pazganów itd. itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super bedom klechom krzyżyków pilnowali i wiency w czasie uroczystości ,jak zmarzną ,albo słonce łeb wysuszy to zmądrzeją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko szwejki do lasu niech nie chodzą ,tam jest strasznie wq-rwiony gajowy,jeszcze tak go trzesie od 45r,poza tym mam nadzieje wszyscy na głwe ,znaczy łeb,zdrowi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pułkowniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...