Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest film z egzekucją Polaka

Utworzony przez adolfik, 8 lutego 2009 r. o 21:14
Takich ludzi którzy dopuszczają się takich okrutnych zbrodni powinni od razu skazywać na karę śmierci bez żadnych sądów i bez ceregieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pao napisał:
Może to właśnie Ciebie podniecają siniaki. Wiesz co Ci powiem, jesteś śmieszna, kobiety z natury są słabe i potrafią tylko narzekać, ty jesteś taka sama. Może powinnaś realnie spojrzeć na świat "koleżanko", a nie pisać bzdury o przystojnym panu w mundurze. Jak chcesz kilku takich panów zobaczyć, "takich męskich" to zadzwoń na 997 to przyjadą i założą Ci kajdanki. W końcu kobiety to lubią. Faceci przynajmniej po kilku głębszych zachowują się, tak jak się zachowują. Kobietę natomiast po kilku głębszych można przerzucić przez ramię nieprzytomną. Pozdrawiam supeeeer bohaterkę.
Sorry -nie lubię obrażać ludzi,ale Ty mało, że jesteś śmieszny to jeszcze i głupi. To kobiety są zdecydowanie silniejsze od mężczyzn [nie fizycznie].Zauważ ile jest samobójstw wśród mężczyzn-słaba kobieta zniesie wszystko i nie rzuci sie na linę.A poza tym kryteria wg których oceniasz kobiety są dla mnie nie do przyjęcia. Tobie radzę spojrzeć może...trzeżwo na świat i ludzi. Nie oceniaj pochopnie. Ja nie uogólniam.Pozdrawiam tych prawdziwych mężczyzn, inteligentnych i kulturalnych. DO KASI- nie jesteś sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O prosze prosze jakie wy jestescie wszystkie odważne tylko prawda jest taka ze na tym forum możecie się wypowiedzieć a w rzeczywistości jak słyszycie odgłosy bijącego dziecka za ścianą to udajecie że to nie wasza sprawa jesteście śmieszne nadajecie się tylko do jednego.. i mocne to wy jesteście ale na forum albo z koleżanką na kawie popychając plotki........... a co do filmu to jak macie coś w głowie a żadko się to zdarza to powinnyście zrozumieć że chodzi jedynie o to żeby przez taki film pokazać okrucieństwo jakie może zrobić człowiek czlowiekowi.... I jeszcze jedno jak pokazują np. w wiadomościach morderstwo pokazując ofiare albo wypadek smochodowy gzie czasami ludzie są zmasakrowani to jest ok tak wtedy się nie myśli o rodzinie... JESTEŚCIE PUSTE I PRYMITYWNE ALE NIEKTÓRYCH RZECZY SIĘ WAM NIE WYTŁUMACZY!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
O prosze prosze jakie wy jestescie wszystkie odważne tylko prawda jest taka ze na tym forum możecie się wypowiedzieć a w rzeczywistości jak słyszycie odgłosy bijącego dziecka za ścianą to udajecie że to nie wasza sprawa jesteście śmieszne nadajecie się tylko do jednego.. i mocne to wy jesteście ale na forum albo z koleżanką na kawie popychając plotki........... a co do filmu to jak macie coś w głowie a żadko się to zdarza to powinnyście zrozumieć że chodzi jedynie o to żeby przez taki film pokazać okrucieństwo jakie może zrobić człowiek czlowiekowi.... I jeszcze jedno jak pokazują np. w wiadomościach morderstwo pokazując ofiare albo wypadek smochodowy gzie czasami ludzie są zmasakrowani to jest ok tak wtedy się nie myśli o rodzinie... JESTEŚCIE PUSTE I PRYMITYWNE ALE NIEKTÓRYCH RZECZY SIĘ WAM NIE WYTŁUMACZY!!!!!!
Pisz mądrze i rzeczowo a chętnie poczytam. Reagować na ludzką krzywdę powinni wszyscy. Kryształowi to my nie jesteśmy,ale plotka jeszcze nikogo nie zabiła. Właśnie dlatego,że mam coś w głowie to potrafie myśleć, wyrażać własne zdanie i wyciągać wnioski. Jesli widzisz pozytywy w ukazywaniu ludzkiego okrucieństwa-masz do tego prawo. Akurat w tym przypadku myślę inaczej, ale to już zapewne jest ponad twoje zrozumienie jaskiniowcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
JESTEŚCIE PUSTE I PRYMITYWNE ALE NIEKTÓRYCH RZECZY SIĘ WAM NIE WYTŁUMACZY!!!!!!
Wspólczuję ci, ze do tej pory miałeś same złe doświadczenia z kobietami, pewnie nie zwracają na ciebie uwagi lub się nabijają, ew. mogłeś też mieć apodyktyczną matkę, która nigdy nie okazywała ci czułości dlatego nie szanujesz kobiet. To nie kobiety są puste i prymitywne ale niestety większość facetów, takich co to lubią przyjśc po pracy pod wpływem % i jeszcze się czepiać, bo "zupa była za słona". To kobiety w większości są ofiarami przemocy domowej, kiedy ich małżonkowie ćwiczą na nich niczym na worku treningowym bo silniejszego od siebie nie zaczepią i frustrację wyładować trzeba. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych mężczyzn a nie dupków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, jaki polski naród jest zacofany. Zamiast złączyć się w obliczu tragedii, na wzajem się obrzucacie błotem. Tak się nie postępuje. Bo w kupie siła , i to nie dlatego że śmierdzi i nikt nie dotknie jej. Btw. Kasia ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My ciebie Kasiu Również:***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj kudłaty kolego nie sądze żeby ktoś miał racje porównując cię do tych talibów to po pierwsze a po drugie wnioskuję że ta cała żałosna "Kasia" ma nie więcej niż 13 lat i po twoich wypowiedziach "Kasiu" sądzę że to ty jesteś apodyktyczna jeśli wiesz co to znaczy i szanuję kobiety ale ty nie jesteś kobietą. Wracając do filmu to jest tylko i wyłącznie moja sprawa czy chce to obejrzeć czzy nie jeśli po obejrzeniu tego filmu stwierdzę że kogoś tym obraziłem to będzie to moja sprawa nie chcesz to nie oglądaj i już. A tak na maarginesie to po co wchodziłaś na to forum jak nie chciałaś oglądać tego filmu przecież jasno jest napisany temat FILM Z EGZEKUCJI POLAKA chciałaś powiedzieć polakom żeby nie oglądali tego filmu i powiedzieć że są bez serca jesteś śmieszna i żałosna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ci z koleji powiem tak mój przedmówco w POLSCE MAMY DEMOKRACJE WIĘC NIE ZABRANIAJ WYGŁASZAĆ SWOICH POGLĄDÓW a co do tego że ma 13 lat to ja tam nie wiem ile ale szacunek do płci przeciwnej obowiązuje bez względu na wiek ZAŁAPAŁ MAM NADZIEJE nie to przemyśl to sobie na spokojno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pisz mądrze i rzeczowo a chętnie poczytam. Reagować na ludzką krzywdę powinni wszyscy. Kryształowi to my nie jesteśmy,ale plotka jeszcze nikogo nie zabiła. Właśnie dlatego,że mam coś w głowie to potrafie myśleć, wyrażać własne zdanie i wyciągać wnioski. Jesli widzisz pozytywy w ukazywaniu ludzkiego okrucieństwa-masz do tego prawo. Akurat w tym przypadku myślę inaczej, ale to już zapewne jest ponad twoje zrozumienie jaskiniowcu.
Po twojej wypowiedzi sądzę że nie potrafisz za bardzo myśleć bo chyba nie zrozumiałaś co napisał LUDZIE CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM CZY TO JEST TAKIE TRUDNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek mam do kobiet ale nie do takich co mnie porównują z talibami przeczytaj wszystkie posty i dopiero się udzielaj i pomyśl głową a nie chu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
A nie pomyślałeś, ze jesteś taki sam jak ci oprawcy? Też nie masz szacunku dla innych, chociażby dla rodziny zamordowanego czowieka.
Kasia tutaj trochę przesadziłaś porównując naszego kolegę z tamtymi nawet nie wiem jak ich nazwać. Uważam że nie masz racji ale to moje zdanie jak ktoś chce to obejrzeć niech ogląda mnie to nie ciekawi ale nie musisz zaraz obrażać drugiej osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
Słuchaj kudłaty kolego nie sądze żeby ktoś miał racje porównując cię do tych talibów to po pierwsze a po drugie wnioskuję że ta cała żałosna "Kasia" ma nie więcej niż 13 lat i po twoich wypowiedziach "Kasiu" sądzę że to ty jesteś apodyktyczna jeśli wiesz co to znaczy i szanuję kobiety ale ty nie jesteś kobietą. Wracając do filmu to jest tylko i wyłącznie moja sprawa czy chce to obejrzeć czzy nie jeśli po obejrzeniu tego filmu stwierdzę że kogoś tym obraziłem to będzie to moja sprawa nie chcesz to nie oglądaj i już. A tak na maarginesie to po co wchodziłaś na to forum jak nie chciałaś oglądać tego filmu przecież jasno jest napisany temat FILM Z EGZEKUCJI POLAKA chciałaś powiedzieć polakom żeby nie oglądali tego filmu i powiedzieć że są bez serca jesteś śmieszna i żałosna
Taaa, proste myślenie prostego męzczyzny, jeżeli ktoś ma inne zdanie to albo jest głupi albo za młody. Postaraj się bardziej i przede wszystkim myśl oraz czytaj ze zrozumieniem. Forum jest dla wszystkich i każdy może się wypowiedzieć jak nie znasz zasad to poczytaj regulamin. Oczywiście, że kazdy kto chce moze oglądać ten film do znudzenia ale chodziło mi o coś innego, o ten cały niepotrzebny rozgłos o to jak bardzo widać było u co niektórych osób chęć oglądania egzekucji i wg mnie jest straszne, podobnie jak to co zobaczyliście na filmie. Dlaczego ludzi tak ciągnie do złego? Dlaczego tylu chce te zło oglądać? Za mało wam mocnych wrażeń? Agresja wywołuje agresję, przemoc rodzi przemoc, czy naprawdę taki świat wam odpowiada? Dziękuję za określenia na które nie zasłużyłam ale widać inaczej nie potrafisz dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Wspólczuję ci, ze do tej pory miałeś same złe doświadczenia z kobietami, pewnie nie zwracają na ciebie uwagi lub się nabijają, ew. mogłeś też mieć apodyktyczną matkę, która nigdy nie okazywała ci czułości dlatego nie szanujesz kobiet. To nie kobiety są puste i prymitywne ale niestety większość facetów, takich co to lubią przyjśc po pracy pod wpływem % i jeszcze się czepiać, bo "zupa była za słona". To kobiety w większości są ofiarami przemocy domowej, kiedy ich małżonkowie ćwiczą na nich niczym na worku treningowym bo silniejszego od siebie nie zaczepią i frustrację wyładować trzeba. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych mężczyzn a nie dupków.
Wiesz co Kasiu, szkoda mi słów, popieram Rodaka i śledząc to co piszesz stanowczo stwierdzam, że jesteś pusta jak słoik bez ogórków. Tym razem piszesz o naszych matkach, wiesz co pier*****j się w ten pusty łeb. Może jak chcesz prawdziwego mężczyznę to porozmawiaj sobie z Shadow, widzę, że on też jest pusty, a po zdjęciu widzę, że to prawdziwy facet. Powinniście się razem dogadać. Jak możesz to weź na wstrzymanie, bo jak czytam Twoje głupoty to mnie ch*j strzela!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gośc napisał:
Sorry -nie lubię obrażać ludzi,ale Ty mało, że jesteś śmieszny to jeszcze i głupi. To kobiety są zdecydowanie silniejsze od mężczyzn [nie fizycznie].Zauważ ile jest samobójstw wśród mężczyzn-słaba kobieta zniesie wszystko i nie rzuci sie na linę.A poza tym kryteria wg których oceniasz kobiety są dla mnie nie do przyjęcia. Tobie radzę spojrzeć może...trzeżwo na świat i ludzi. Nie oceniaj pochopnie. Ja nie uogólniam.Pozdrawiam tych prawdziwych mężczyzn, inteligentnych i kulturalnych. DO KASI- nie jesteś sama.
Słuchaj KOLEŚ, pacnij się w głowę. Czytaj dokładnie co jest napisane, ta rozmowa toczy się od dłuższego czasu, więc raczej nie wiesz o co chodzi. Piszesz o samobójstwach, jakbyś oglądał TV to byś wiedział co piszesz. Większość samobójstw jest ze strony kobiet ( młode dziewczyny porzucone przez swoich chłopaków). No ale cóż są tacy, co oglądają tylko FOX KIDS. Sorki koleś ale sam jesteś głupi, wypowiadasz się, ale sam nie wiesz o czym się tu pisze. Widzisz Kasiu - nie jesteś sama, masz kolegów, którzy "trzeźwo patrzą na świat"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj Katarzyno nie obraziłbym cie gdybyś Ty nie zrobiła tego ze mną a póżniej z moją matką i kolegą pao i jeszcze innymi na tym forum a co do Shadow i Kudłatego to nie mam słów chcecie wyrwać laskę na forum.........??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pao napisał:
Wiesz co Kasiu, szkoda mi słów, popieram Rodaka i śledząc to co piszesz stanowczo stwierdzam, że jesteś pusta jak słoik bez ogórków. Tym razem piszesz o naszych matkach, wiesz co pier*****j się w ten pusty łeb. Może jak chcesz prawdziwego mężczyznę to porozmawiaj sobie z Shadow, widzę, że on też jest pusty, a po zdjęciu widzę, że to prawdziwy facet. Powinniście się razem dogadać. Jak możesz to weź na wstrzymanie, bo jak czytam Twoje głupoty to mnie ch*j strzela!!!!
Ale kulturalna wypowiedź, godna prawdziwego samca, hehehe. Nie unoś się tak "mężczyzno" bo ci ciśnienie podskoczy a jeżeli nie potrafisz czytać to może czas przestać ośmieszać się publicznie wypisywaniem głupot? I w ogóle nikt ci nie każe czytać moich wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkich normalnych facetów, bez kompleksów i uprzedzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
a co do Shadow i Kudłatego to nie mam słów chcecie wyrwać laskę na forum.........??
Wyrwać to sobie mozesz włosy z głowy o ile je jeszcze masz. Więcej kultury panowie bo wstyd robicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kaska~ napisał:
Ale kulturalna wypowiedź, godna prawdziwego samca, hehehe. Nie unoś się tak "mężczyzno" bo ci ciśnienie podskoczy a jeżeli nie potrafisz czytać to może czas przestać ośmieszać się publicznie wypisywaniem głupot? I w ogóle nikt ci nie każe czytać moich wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkich normalnych facetów, bez kompleksów i uprzedzeń.
To chyba Ty nie potrafisz czytać, no ale cóż nic na to nie poradzę. Nie uważam żebym się w jakikolwiek sposób ośmieszył, wręcz przeciwnie. Wypowiadając się o nie swojej matce, troszeczkę przegięłaś pałę i to właśnie Ty się ośmieszyłaś. Sorki ale chyba kilka osób obraziłaś. Przemyśl zanim następnym razem coś napiszesz. I w ogóle, czy ktoś każe Ci czytać moje wypowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pao napisał:
Wypowiadając się o nie swojej matce,
W którym poście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...