Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest film z egzekucją Polaka

Utworzony przez adolfik, 8 lutego 2009 r. o 21:14
A już wiem o to chodzi. Nie wiedziałeś, ze mężczyźni którym nie okazywano czułości w dzieciństwie w dorosłym zyciu nie potrafią okazywać jej kobietom i przeważnie mają o nich bardzo złe zdanie. Większość seryjnych morderców czy gwałcicieli miała surowe matki. Poczytaj sobie, wiedza nie boli. I nie wiem czy jest to powód aby się obrażać. Widzisz, ja się nie obrażam jak ktoś pisze o mnie w mało kulturalny sposób bo to świadczy tylko o nim samym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Wspólczuję ci, ze do tej pory miałeś same złe doświadczenia z kobietami, pewnie nie zwracają na ciebie uwagi lub się nabijają, ew. mogłeś też mieć apodyktyczną matkę, która nigdy nie okazywała ci czułości dlatego nie szanujesz kobiet. To nie kobiety są puste i prymitywne ale niestety większość facetów, takich co to lubią przyjśc po pracy pod wpływem % i jeszcze się czepiać, bo "zupa była za słona". To kobiety w większości są ofiarami przemocy domowej, kiedy ich małżonkowie ćwiczą na nich niczym na worku treningowym bo silniejszego od siebie nie zaczepią i frustrację wyładować trzeba. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych mężczyzn a nie dupków.
Proszę bardzo, tak dla przypomnienia, bo chyba zapomniałaś co napisałaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A już wiem o to chodzi. Nie wiedziałeś, ze mężczyźni którym nie okazywano czułości w dzieciństwie w dorosłym zyciu nie potrafią okazywać jej kobietom i przeważnie mają o nich bardzo złe zdanie. Większość seryjnych morderców czy gwałcicieli miała surowe matki. Poczytaj sobie, wiedza nie boli. I nie wiem czy jest to powód aby się obrażać. Widzisz, ja się nie obrażam jak ktoś pisze o mnie w mało kulturalny sposób bo to świadczy tylko o nim samym.
Kolego X tak się składa, że zostałem b.dobrze wychowany i mam kobietę, którą darzę dużym uczuciem, jednak dla takiej Kasi szacunku nie mam. Po jej wypowiedziach stwierdzam, że może to ona miała trudne dzieciństwo, bardzo nad tym ubolewam, jednak nikt tego nie zmieni....koniec kropka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pao napisał:
Kolego X tak się składa, że zostałem b.dobrze wychowany i mam kobietę, którą darzę dużym uczuciem, jednak dla takiej Kasi szacunku nie mam. Po jej wypowiedziach stwierdzam, że może to ona miała trudne dzieciństwo, bardzo nad tym ubolewam, jednak nikt tego nie zmieni....koniec kropka
Stwierdzaj sobie ile chcesz. Twoje życie osobiste mnie nie interesuje i nie o tym rozmawiamy, jak chcesz podyskutować o sobie to załóż oddzielny wątek na forum. Czy to nie dziwne, że ci wspaniali mężczyźni potrafią obrażać kobiety i tak łatwo im to przychodzi jednoczesnie pisząc, ze je szanują. Coś tu jednak jest nie w porządku. Naskoczyliście na mnie bo napisałam wam prawdę o tym, że podniecają was prymitywne rozrywki i że nawet nie potraficie uszanować czyjejś śmierci. Zaden z was nie zadał sobie trudu aby dokładnie poczytać wypowiedzi moje i innych przeciwników przemocy w mediach. Możecie nas uważać za idiotów czytających pudelka czy inne śmieci ale to wy jesteście w pewnym sensie współwinnymi wszelkich zbrodni dokonywanych dla publiczności, dla widzów, gdyby nie wasza ciekawość i chęć ogladania przemocy w serwisach tv czy internetowych nie dochodziłoby do takich sytuacji, a ci którzy mordują przed kamerami nie mieliby dla kogo tego robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj Kasiu Basiu czy jak Ci tam nic Ci do tego czy ktoś to chce oglądać czy nie nie chcesz to nie oglądaj i opuść to forum ja ponawiam apel PODAJCIE LINK....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
Wyrwać to sobie mozesz włosy z głowy o ile je jeszcze masz. Więcej kultury panowie bo wstyd robicie.
Słuchaj panie "NORMALNY" nie wiesz o co chodzi to nie rób chrych wrzutów poczytaj posty jak umiesz czytać a wstyd to Ty robisz samemu sobie tymi wypowiedziami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest forum dla tych co chcą zobaczyc ten film wiec jak nie chcecie to opuście to forum to nie miejsce dla was!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kaska~ napisał:
Stwierdzaj sobie ile chcesz. Twoje życie osobiste mnie nie interesuje i nie o tym rozmawiamy, jak chcesz podyskutować o sobie to załóż oddzielny wątek na forum. Czy to nie dziwne, że ci wspaniali mężczyźni potrafią obrażać kobiety i tak łatwo im to przychodzi jednoczesnie pisząc, ze je szanują. Coś tu jednak jest nie w porządku. Naskoczyliście na mnie bo napisałam wam prawdę o tym, że podniecają was prymitywne rozrywki i że nawet nie potraficie uszanować czyjejś śmierci. Zaden z was nie zadał sobie trudu aby dokładnie poczytać wypowiedzi moje i innych przeciwników przemocy w mediach. Możecie nas uważać za idiotów czytających pudelka czy inne śmieci ale to wy jesteście w pewnym sensie współwinnymi wszelkich zbrodni dokonywanych dla publiczności, dla widzów, gdyby nie wasza ciekawość i chęć ogladania przemocy w serwisach tv czy internetowych nie dochodziłoby do takich sytuacji, a ci którzy mordują przed kamerami nie mieliby dla kogo tego robić.
Do jasnej cho**ry To ty zacznij czytać to co jest napisane, nie będę trąbił o tym 10 razy. To co napisałem było do kolegi X, a nie do Ciebie, więc nie pisz mi "Twoje życie osobiste mnie nie interesuje". Ludzie popatrzcie kto tu nie potrafi czytać Pisząc, że to my faceci jesteśmy współwinni dokonywanych zbrodni dla publiczności troszeczkę się ośmieszyłaś. Potwierdza się to co napisał Rodak, masz chyba 13 lat. Kasiu idź już spać, bo szkoda mi słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA dla POLAKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pao napisał:
Do jasnej cho**ry To ty zacznij czytać to co jest napisane, nie będę trąbił o tym 10 razy. To co napisałem było do kolegi X, a nie do Ciebie, więc nie pisz mi "Twoje życie osobiste mnie nie interesuje". Ludzie popatrzcie kto tu nie potrafi czytać Pisząc, że to my faceci jesteśmy współwinni dokonywanych zbrodni dla publiczności troszeczkę się ośmieszyłaś. Potwierdza się to co napisał Rodak, masz chyba 13 lat. Kasiu idź już spać, bo szkoda mi słów.
To spójrzcie teraz na siebie i na to jak bardzo wam zależy na oglądaniu przemocy, więc dla kogo jak nie dla was takie egzekucje są nagrywane? Proste i zrozumiałe, nieprawdaż? Oczywiscie, że nie czujecie się współodpowiedzialni no bo jak, wy jesteście tylko biernymi widzami. Niestety. Kilka stron temu zadano pytanie ktore do tej pory nie doczekało się odpowiedzi, ponawiam je chcąc uzyskać odpowiedź jakie wartości niesie ze sobą to nagranie? BTW, forum jest dla wszystkich i każdy może wyrazić swoją opinię, jednak radzę zapoznać się z regulaminem - http://forum.dziennikwschodni.pl/regulamin.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=YXd-RuzcGwc...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrocznia napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=YXd-RuzcGwc...feature=related
głupi żart. deb***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LUDZIE, POLACY, ZGINĄŁ NASZ RODAK, NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI. POKAŻMY WYZNAWCĄ TEJ FANATYCZNEJ RELIGII CO O nich MYŚLIMY. JA OPLUJE KAŻDEGO MUZEUMANINA, KTÓREGO SPOTKAM NA SWOJEJ DRODZE. DOMAGAJMY SIE OD NASZEGO RZĄDU OD EUROPY I ŚWIATA BY WSZELKIMY DOSTĘPNYMI ŚRODKAMI ZNISZCZYŁA TERRORYZM W AFGANISTANIE I RESZCIE ŚWIATA. WYGRALIŚMY II WOJNĘ ŚWIATOWĄ BEZ POMOCY TCHÓRZÓW ANGLIKÓW I FRANCUZÓW, TERAZ MUSIMY ZNISZCZYĆ RADYKALNY ISLAM.
a może najpierw zaglądnij do jakiegoś SŁOWNIKA i naucz się pisać-później podyskutujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do Bożena - zamknij pysk komunistyczna suko! PiS jest najuczciwszą władzą jak do tej pory w Polsce! PO dało dupy!
następny pojeb... idż do reala,wleź na wagę i wciśnij burak...brak słów na ten kretynizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODAJCIE TEN LINK DO CHOLERY JASNEJ !!!!!! PSYCHOLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO MA LINK DO EGZEKUCJI POLAKA ??? JAK COŚ WYSŁAĆ MI NA alex41@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak nazwiesz siebie, jak nie psycholem? Inni są psycholami bo nie chcą dać filmiku? Okej, to nie pisz tutaj tylko szukaj na własną rękę. PS. Filmiku nie ma na necie, ; ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypić całe plemie które brało udział w zabiciu polaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokuj nic nie dadza te nasze słowa to Polski kraj czyli kraj .... nie bede mowil jaki ... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...