Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest film z egzekucją Polaka

Utworzony przez adolfik, 8 lutego 2009 r. o 21:14
sorki ze to powiem ale gdyby to mnie porwano i mial bym liczyc na rzad to wolalbym odrazu dostac kulke w leb..na nich nie ma co liczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciagle myslczy musialo do tego doj,dlaczego oni to zrobili,tonie sa ludzie jak mozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W INTERNECIE JEST JUŻ FILM Z EGZEKUCJI - BEZ CENZURY - WSZYSTKO WIDAĆ !!! trzeba tylko w googla wpisać" " jestem wyzutą z uczuć szmatą, najważniejsza jest dla mnie tania sensacja, uczucia innych mam za nic " a najlepiej wypisać to sobie na czole..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Bóg przyjmnie naszego rodaka do swojego królestwa za piekło które przeżył na ziemi i wyciągnij swój miecz aby pokonać wszelkie zło na ziemi.Boże chroń Polskę od wszelkiego zła i chroń Wszystkich Polaków.Chroń Nasz Naród swoim płaszczem.Uczyń Nasze Państo Potężnym Mocarstwem tak aby inne narody nigdy już nie zabijały Naszych Rodaków.Pokaż Naszą Modrość Siłę.Uczyń Cud i zmień ten swiat tak jak tego pragniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W INTERNECIE JEST JUŻ FILM Z EGZEKUCJI - BEZ CENZURY - WSZYSTKO WIDAĆ !!! trzeba tylko w googla wpisać" " jestem wyzutą z uczuć szmatą, najważniejsza jest dla mnie tania sensacja, uczucia innych mam za nic " a najlepiej wypisać to sobie na czole..
mozesz podac linka ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adolfik napisał:
Po prsotu cos strasznego, tylko zlozyc kondolencje rodzinie, a rzadowi pogratulowac, ze sie pcha tam gdzie nie powinien, a tam gdzie powinien cos zorbic to sie obija i wlazi a,erykanom w dupsko...zal.pl
Polski rząd nie mial co zrobic w tej sprawie, tylko rząd pakistanski jest winien, ze naraził zycie niewinnego człowieka i nie uwolnił 30 talibów. Ktoś napisał, ze polski rząd nie zapłacił okupu... oni nie chcieli pieniędzy, tylko swoich ludzi nie ma czego zarzucic polskiej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal mi was...linki i linki... ZAL.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michel napisał:
MOIM ZDANIEM NASZ KRAJ ZNASZYM ŻĄDEM NIE MÓGŁ NIC ZROBIĆ.JESTEŚMY ZBYT SŁABI I ZBYT UZALEŻNIENI OD INNYCH KRAJÓW JAK USA.NASI POLITYCY I NEGOCJATOŻY TO AMATORZY.BRAK IM IKRY LUB POZWOLENIA NA PRAWDZIWE POSTAWIENIE WARUNKOW.ŻAL MI TEGO CZLOWIEKA GDYZ JEST OFIARĄ NSZEGO SYSTEMU WŁADZY BEZ 'JAJ'
pisz bez rażących blędów ort.żądem/rządem/ negocjatoży/negocjatorzy/ strasznie to wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo wszystko życzę wszystkim spokojnej nocy,oby taki koszmar już nie miał miejsca.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skoro dla USA jechalismy do Iraku to teraz niech oni jadą dla Polski za naszego inżyniera !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wsciekly,caly swiat wie o tym dramacie a te przyglupy z rzadu czekaja na potwierdzenie.Daja sobie czas cwoki na nowe klamstwa. NIC NIE ZROBILI PRZEZ 4 MIESIACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale sprzedac ziemie w centrum stolicy albo sprywatyzowac przedsiebiorstwa przynaszace dochody to bardzo prosze.ku*** co sie dzieje z tym krajem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tak wpisalem, nawet na czole markeerem i nie dziala nie ma filmiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktoś ten link czy nie ? też mi żal rodziny naszego rodaka ale chciałbym to zobaczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA PIERDZIELE DAJCIE MU TEN LINK !!!! NIE POPATRZY NIECH SNI MU SIE TO PO NOCACH !!! NIECH OBEJRZY JAK TAK BARDZO CHCE JESTEM TYLKO CIEKAWA PO CO CI TO???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co ty oglądałeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wiesz ze to straszne to znaczy ze sama widzialas kazdemu przykro ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisalem link ale najwyrazniej moderator go nie przepusicił.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawn.net/dawnnews_live/index.htm
Ostatnio edytowany 9 lutego 2009 r. o 09:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasz rząd umie tylko liczyć kasę dla siebie.Powinny polecieć co niektórym głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi że to się stało rząd nie zrobił nic, ale właściwie co miał zrobić ?Faktycznie miał 4 miesiące to długo(za ten czas mógł wiele zdziałać) , ale przecież nie mamy tych 60 talibów których oni rządali! Lecz mogliśmy zrobić coś innego przykro mi ale rząd nie robił nic mógł coś zrobic posłac wojsko nie wiem co sie robi w takich sytuacjach ale prezydent to głowa państwa ,ale napewno nie byli bezradni !! i wiem ze jakbysmy sie wycofali z wojny okazalibyśmy się słabi powiem tak i tak źle i tak źle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 23

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...