Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LEpszy sort !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzki pan. PO pierwszych słowach widać że to lepszy sort...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sikorski - oxfordczyk a'la Dyzma, lepiej to ujmował: "Jakaś p**da wiesz, taka, zamiast ją dowartościować, przep*****lić jak trzeba, to dał jej jakieś biuro…."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani nie wiadomo skąd podeszła sobie ot tak do Terleckiego, faceta który ma cięty język, ktoś to ot tak nie wiadomo skąd nagrał i nagranie szybko trafiło do Nowackiej, która rozkręciła z tego aferę. Ludzie, kręcą wami jak bączkami a wy łykacie każdy szlam z sieci. Jedyny zarzut wobec niego może być taki, że nie wyjaśnił jej, dlaczego uważa ją za kretynkę, ale widocznie się gdzieś spieszył....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani nie wiadomo skąd podeszła sobie ot tak do Terleckiego, faceta który ma cięty język, ktoś to ot tak nie wiadomo skąd nagrał i nagranie szybko trafiło do Nowackiej, która rozkręciła z tego aferę. Ludzie, kręcą wami jak bączkami a wy łykacie każdy szlam z sieci. Jedyny zarzut wobec niego może być taki, że nie wyjaśnił jej, dlaczego uważa ją za kretynkę, ale widocznie się gdzieś spieszył....
 Czy obejrzałeś nagranie o którym piszesz ? Ja obejrzałem i stwierdzam , że mamy marszałka sejmu z tytułem profesora zachowującego się jak pospolity cham . Z resztą nie po raz pierwszy zasłużył sobie na taką opinię .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno się nie zgodzić z Panem Marszałkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak miał się odezwać do kretynki ? Kretyn to kretyn ... Czasem prawda jest bolesna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na marginesie mam rozumieć, że do głupiego faceta można powiedzieć "kretynie" a do głupiej baby już nie ... hmmm no ciekawe. A może nie można tak mówić do lewaków a do osób o prawicowych poglądach już tak ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta może i kretynką nie jest, bo podjęła się i dobrze zagrała rolę kretynki. Ale ci wszyscy głupcy, którzy uwierzyli w to, że to był przypadek, nie ustawka, jak najbardziej zasługują na miano osób o obniżonej zdolności intelektualnej. W skrócie: wyborcy KO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrazona kobieta? Zwykla kodziara i iustitutka, ktora zorganizowala prymitywna prowokacje z Nowacka w roli "camerawoman". Nie damy sie nabrac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...