Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest pomoc dla rolników. Można dostać do 300 tys. złotych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 września 2017 r. o 14:01 Powrót do artykułu
Za co to odszkodowanie ?? Niech się ubezpieczą !! Jeżeli komuś firma słabo idzie nie zarabia nawet na opłaty to nikt mu złotówki nie da !! Urząd Skarbowy i ZUS szybko się ułomnie i komornika przyślą. Nikt tak jak rolnicy nie jest rozpieszczony przez te dopłaty !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak komuś "słabo idzie" to słaby z niego przedsiębiorca, przymrozki natomiast są niezależne od rolników. Ja tam nie jestem rolnikiem, ale lubię polskie jabłka i nie chcę za nie przepłacać, poza tym Polski rolnik nie dostaje takich dopłat jak zachodni i warto wspierać naszych, a nie zachodnich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję kupić ziemię i zostać rolnikiem jeśli tak zazdroscicie tych dopłat itp. Jak przedmocwa- wolę jeść polską żywność niż importowane świństwa np z Chin. A "doplaty" to tylko szumna nazwą tak jak dotacje do sprzętu który od momentu wejścia do unii podrożał kilkakrotnie. Można powiedzieć że dopłaty i dotacje wyrownuja te ceny do poziomu realnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka! Rolnik już dawno w Lubelskiem nie mieszka! Lubelska poprawność polityczna nakazuje rozróżniać: FARMER (Plantator, Hodowca, Ogrodnik), BIZNESMEN (Agroturyzm, Produkcja Rolna, Sadownik), oraz MIESZKANIEC WSI (Osoba zamieszkała na terenach mniej zurbanizowanych). Podczas gdy "Rolnik" to nazwa własna firmy produkującej słoiki z przetworami. Na przyszłość lepiej pamiętać, bo na tory posypie się przenżyto, chińczycy wykupia wszystkie jabłka za podwojną cenę, a po schodach poleje krew jak za czasów Erntefestung.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARiMR to absolutny pasożyt, żywy pomnik biurokracji i partyjniactwa za Polaków pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będą pieniądze za bezprawne zrabowanie dóbr ziemianom w 1944?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy co jest rolnikiem już od paru lat nie pryska itp, tylko czeka i liczy na klęski żywiołowe bo to się bardziej opłaca niż produkcja. Do tego weźmie się dotację, zapłaci kwartalnie krus i może iść śmiało do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie na ogródku pracowniczym też przemarzły 2 drzewa. dostanę pomoc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A kiedy będą pieniądze za bezprawne zrabowanie dóbr ziemianom w 1944?
dobrze ! wszystkiego im nie zabrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...