Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jestem bezrobotny, proszę mi zafundować prawo jazdy

Utworzony przez ROBOTNY, 10 września 2008 r. o 09:34
KAŻDY BY TAK CHCIAL, BEZROBOTNY TO DAJCIE MI PIENIĄDZE NA KURS A POTEM NA AUTO.A POPRACOWAĆ TROCHĘ ODLOŻYĆ IWTEDY MOŻNA WZIĄĆ KREDYT. A PRACY NIE BRAKUJE TYLKO CHĘCI U TYCH KTÓRZY BY CHCIELI ZA DARMOSZKĘ ZDOBYWAC KWALIFIKACJE. DZIŚ NAUKA KOSZTUJE I TO NIEMAŁO.TRZEBA WZIĄĆ SPRAWY W SWOJE RĘCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego fajnie to ująłeś ale to bzdura , ja od trzech lat pracuje bez najmniejszej pomocy up i co z tego mam nic , nic też nie odłożyłem bo polskie zarobki przeciętnemu kowalskiemu nie pozwalają od zera odłożyć . Trzeba niestety mieć kapitał który zdobywamy właśnie podnosząc sobie kwalifikacje . Teraz nosze się z zamiarem zapisania tylko po to żeby zdobyć papier bo jeździć umiem i to nie źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Kolego fajnie to ująłeś ale to bzdura , ja od trzech lat pracuje bez najmniejszej pomocy up i co z tego mam nic , nic też nie odłożyłem bo polskie zarobki przeciętnemu kowalskiemu nie pozwalają od zera odłożyć . Trzeba niestety mieć kapitał który zdobywamy właśnie podnosząc sobie kwalifikacje . Teraz nosze się z zamiarem zapisania tylko po to żeby zdobyć papier bo jeździć umiem i to nie źle.
Ja bym Ci kolego proponował zmienić zainteresowania bo ja już kilku takich kolegów miałem co to umieli jeździć dobrze a teraz wąchają kwiatki od korzonków. Na drodze trzeba być mądrym a nie pewnym siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@up jesteś kretynem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESZCZE LEPIEJ JAK MAMUSIA I TATUŚ DADZĄ.W URZĘDZIE PRACY W LIPNIE NIC NIE DAJĄ ANI PRACY ANI KURSÓW NA PRAWKO I TRZEBA SOBIE RADZIĆ.A TE UNIJNE PRAWKA MAJĄ SUPER ZDAWALNOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESZCZE LEPIEJ JAK MAMUSIA I TATUŚ DADZĄ.W URZĘDZIE PRACY W LIPNIE NIC NIE DAJĄ ANI PRACY ANI KURSÓW NA PRAWKO I TRZEBA SOBIE RADZIĆ.A TE UNIJNE PRAWKA MAJĄ SUPER ZDAWALNOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...