Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha już w Ministerstwie Sportu i Turystyki

Utworzony przez Gość, 21 listopada 2011 r. o 17:05
I znowu ta puszczalska mamusia na wizji. Czy przypadkiem jej kochanek nie ma udziałów w Dzienniku Lubelskim że tak ją intensywnie reklamujecie. Równie dobrze możecie reklamować Elkę Obierek, ta przynajmniej nie kryje się ze swoimi skłonnościami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybij się coś osiągnij, to i o tobie bedą pisać. Ale nie najlepiej osądzać, ludzi których sie nie zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może polecić jakiś skuteczny środek przeciw insektom. Wszędzie ten babochłop, pod każdą latarnią była, a teraz boję się otworzyć lodówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba mieć narobione niezle w glowie zeby obrazac tak kobietę......nawet jak się kogoś nie lubi to powinno się mieć szacunek to dobrze lub zle świadczy o czlowieku. pilnujcie swoich spodni nie zajmujcie się cudzymi. tą Pania poparło ponad 45 tys osób więc dajcie sobie siana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, Mucha nie ma poparcia ani znajomych w DzW; po prostu: trzeba o czymś pisac, a jak w Lublynie nic się nie dzieje....? Mniejsza o jej życie prywatne (które mnie, akurat, obrzydza) ale to jak się ubrała na zaprzysiężenie (czy jak mu tam) u prezydenta: wszystkie kobitki w eleganckich butach, a ta: w wieśniackich botkach (sic!), no cóż, od razu widac z jakiego rejonu się wywodzi. Chłop wyjdzie ze wsi, ale wieś z chłopa - nigdy. I nie mam tu na myśli miejsca zamieszkania czy urodzenia, lecz stan umysłu i manier. Howgh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pani Muchy nic nie mam,ale wydaje mi się,że jej strona moralna nie upoważnia do bycia autorytetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno minister sportu zycze powodzenia i wytrwałosci pozytywnej dla Polski i regionu na którą pani głosowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I znowu ta puszczalska mamusia na wizji. Czy przypadkiem jej kochanek nie ma udziałów w Dzienniku Lubelskim że tak ją intensywnie reklamujecie. Równie dobrze możecie reklamować Elkę Obierek, ta przynajmniej nie kryje się ze swoimi skłonnościami.
... a szkoda komentarza 4 you, Joanna go and win
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznaniak z korzeniami lu napisał:
Pani Joanno minister sportu zycze powodzenia i wytrwałosci pozytywnej dla Polski i regionu na którą pani głosowali
Jak tak poprowadzi to ministerstwo jak swoje życie czy swój dom i rodzinę,to ja tej pani dziękuje.Naprawdę musi już porządnych ludzi w platformie brakować,wciskają wszystko na tzw.sztukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że ludzie piszą,jeżeli ta Pani zostawia 2 dzieci i jedzie po KARIERĘ to jest cała POLSKA beznadziejna i FAŁSZYWA po TRUPACH do KARIERY to już było w wykonaniu KOMUNY k.r.s,two i Balanga,wiem to dobrze bo przeżyłem jedno i teraz drugie,uciekałem z KRAJU przez KOMUNISTÓW a teraz po powrocie Rzygać mi się chce na PSEUDO demokrację Złodzieji Cwaniaków Perfidnych kłamców przez których cierpi nie winne SPOŁECZEŃSTWO LUDZI UCZCIWYCH I POUKŁADANYCH,mających jeszcze pracę i płacących PODATKI na BANDĘ OBIBOKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznaniak z korzeniami lu napisał:
Pani Joanno minister sportu zycze powodzenia i wytrwałosci pozytywnej dla Polski i regionu na którą pani głosowali
Poznaniak z korzeniami zajmij się pyrami,a nie muchami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pewnie w ramach turystyki i rekreacji będzie proponować ludziom po 60-tce wczasy na Majdanku albo w Auschwitz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...