Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha nie oszczędza się na aerobiku w Lublinie

Utworzony przez plonsk, 27 lipca 2009 r. o 17:50 Powrót do artykułu
Jakim rodzinnym Lublinie? Mucha pochodzi z Płońska. Eh, dziennikarze z Faktu i kopiuj wklej wg DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[...] Niepokojem napawa nas przyjęte w ostatnim czasie przez Parlament Litwy prawo w rażący sposób naruszające godność osób homoseksualnych i łamiące podstawowe prawa człowieka do wolności oraz swobody wypowiedzi. Uważamy, że wprowadzenie do ustawy zakazu prowadzenia jakiejkolwiek debaty na temat praw istniejącej w społeczeństwie mniejszości skutecznie wyklucza Litwę ze wspólnoty demokratycznych i nowoczesnych państw europejskich. Mają na uwadze, że wolą większości litewskiej Wysokiej Izby stało się prawne usankcjonowanie dyskryminacji części własnego społeczeństwa pragniemy wyrazić swoją solidarność z homoseksualnymi obywatelami Litwy i żywimy nadzieję, że w najbliższym czasie podjęte zostaną działania legislacyjne mające na celu uchylenie ustawy sprzeciwiającej się wartościom stanowiącym fundament cywilizacji europejskiej. Z poważaniem,[...] 28. Joanna Mucha (KP PO) http://www.petycje.pl/4227
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik internetu napisał:
[...] Niepokojem napawa nas przyjęte w ostatnim czasie przez Parlament Litwy prawo w rażący sposób naruszające godność osób homoseksualnych i łamiące podstawowe prawa człowieka do wolności oraz swobody wypowiedzi. Uważamy, że wprowadzenie do ustawy zakazu prowadzenia jakiejkolwiek debaty na temat praw istniejącej w społeczeństwie mniejszości skutecznie wyklucza Litwę ze wspólnoty demokratycznych i nowoczesnych państw europejskich. Mają na uwadze, że wolą większości litewskiej Wysokiej Izby stało się prawne usankcjonowanie dyskryminacji części własnego społeczeństwa pragniemy wyrazić swoją solidarność z homoseksualnymi obywatelami Litwy i żywimy nadzieję, że w najbliższym czasie podjęte zostaną działania legislacyjne mające na celu uchylenie ustawy sprzeciwiającej się wartościom stanowiącym fundament cywilizacji europejskiej. Z poważaniem,[...] 28. Joanna Mucha (KP PO) http://www.petycje.pl/4227
Zarowno ja, jak i cala moja rodzina uwaza wypowiedz pani Joanny Muchy za dowod wysokiej kultury osobistej i empatii z przesladowanymi mniejszosciami. Wbrew intencjom Twoj wpis okazal sie byc pochlebnym dla Joanny Muchy PR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeeeju, ale przeżycie, kobieta chodzi na aerobik, sensacja stulecia! żal mi tych gazet ale bardziej żal mi ludzi którzy kupują to ścierwo, hehe, ja sobie mogę tu zajrzeć za free i wyłącznie dla śmiechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...