Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha zostawiła dzieci z byłym mężem w Lublinie

Utworzony przez Gość, 7 grudnia 2011 r. o 11:56
czyżby to konkurencja pisała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zikak napisał:
No, dalej, predzej, rozkrecajcie sie.Uwazajcie tylko,abyscie sie sami nie zaplatali!
Ale jaja,same NOŻYCE się odezwały.Co to znaczy siła internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego,ze ludzie nie chca odwiedzac miasta,inni uciekaja,ale majac "takich" sasiadow trudno sie dziwic.A szkoda,bo sam Lublin nie jest niczemu winien i naprawde jest urokliwym miastem.Wspolczuje innym mieszkancom/chyba sa tez kulturalni mieszkancy?/. Po co te wulgaryzmy,ublizanie.Wydaje sie Wam,ze bedziecie 200lat zyc?Zajmijcie sie swoimi najblizszymi.Spojrzcie w lustra i co...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
Lubelscy hipokryci! Co kogo obchodzi życie prywatne Pani Minister. To jej sprawa z kim dzieli sypialnię. Ludzi wszystko interesuje, zajmij się jedna z drugą własnym życiem. I własną sypialnią. Trzy czwarte z Was skorzystało by z każdej okazji by wskoczyć komuś do łóżka aby się tylko wybić do góry,osiągnąć lepsze stanowisko czy wzbudzić zazdrość u koleżanek. Taka jest niestety prawda. A tutaj na forum będziecie moralizować co wolno a co nie. Powinno Was tylko interesować jak Pani Minister pracuje i co zrobiła dla kraju i Lublina. Powinniśmy się cieszyć że ktoś z naszego biednego Lublina tyle osiągnął ciężką pracą a nawet poświęceniem życia osobistego dla nas wszystkich by żyło się nam lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iza napisał:
Ja też bym tak chciała, jestem po studiach ekonomicznych, uważam się za śliczną dziewczynę. Od roku szukam uczciwej pracy bezskutecznie. Czy znajdzie Pani dla mnie stanowisko w Warszawie ? Iza
I właśnie dlatego (uważam się za śliczną dziewczynę) nie możesz znaleźć uczciwej- pomyśl troszeczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty tak na serio? o ja ***e... przez takie lemingi mamy w kraju to co mamy :) (właściwie to mieliśmy) a przez takie podejscie do "macierzyństwa" to nas niedługo, białą cywilizację, czarna dzicz zaleje. weź ty się kobieto zastanów co piszesz (chyba że jesteś facetem, ale to jeszcze gorzej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...