Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Julia Adamowicz (Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS): Rzuty zaczną wpadać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2018 r. o 08:59 Powrót do artykułu
Gwoli ścisłości, McBride akurat nie zagrała w meczu z Gdańskiem. Ale wracając do sedna wywiadu - teraz sytuacja jest jasna. Mam nadzieję, że kiedy te wszystkie urazy czy przeciążenia znikną, to Pszczółki pokażą swoje żądełka i boleśnie ukłują mocniejsze zespoły. A na samą Julię lubelscy kibice bardzo liczą, bo widać, że to chyba jest największy walczak wśród polskich koszykarek grających w lidze. Zdrówka Pani Kapitan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
McBride była kontuzjowana, ale wg info z Expressu Bydgoskiego, ma dziś zagrać w meczu EuroCup z Gorzowem. Artego będzie mieć mało czasu na regenerację po tym meczu biorąc pod uwagę, że już w sobotę zagrają w Lublinie. Nie wydaje mi się też, żeby Herkt odpuścił dzisiejszy mecz pucharowy, bo Bydgoszcz ma całkiem realną szansę na to, aby wyjść z grupy w EuroCup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że Bydgoszcz nie poprosiła o przesunięcie meczu na niedzielę. Tak są pewni siebie i swojej siły, że chcą zagrać 2 mecze w ciągu 3 dni? Ławki rezerwowych to nie mają zbyt długiej, a do tego dochodzi jeszcze 5-6 godzin jazdy z Bydgoszczy do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała ciekawostka - w dotychczasowych 4 sezonach gry w ekstraklasie, akademiczki w meczu ligowym nie wygrały u siebie z Artego (udało się to natomiast w meczu półfinałowym PP w 2016 r. rozegranym w Lublinie). Czas najwyższy byłoby poprawić ten wyjątkowo niekorzystny bilans pojedynków ligowych z bydgoskim zespołem, bowiem jedyne zwycięstwo w lidze udało się odnieść z tą drużyną na wyjeździe w sezonie 2016/2017.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artego wygrało z Gorzowem 92-74. Wynik trochę zaskakujący, liczyłem na to, że to będzie wyrównany mecz, a tymczasem zakończył się dość wysokim zwycięstwem Artego. McBride zagrała w tym meczu i zdobyła 4 punkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artego chciało przesunąć mecz na niedziele , ale w niedziele w Lublinie hala zajęta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...