Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Julia Nowakowska (nr 23)

Utworzony przez ewa, 6 lutego 2011 r. o 19:20
Uwazam ,ze konkurs nieobiektywny ,glosowaly tylko rodziny ,wiec wiadomo jaki bedzie wynik ,o wiele bardziej ladne dzieci odpadly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wlasnie,bylam widzialam,ale wiadomo ze ponad 2100 glosow to i wygrana jest w kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rety... ona wygrała????? buhahhaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ale jestescie podli i żalośni ! Moze to zdjecie nie jest jakies bardzo korzystne dla tej dziewczynki, ale podczas konkursu wygladala naprawe slicznie. Inne dzieciaki rowniez! pomyslcie nad soba, a dopiero pozniej krytykujcie innych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna mamusia, została urażona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA W ZESZŁYM ROKU WYGRAŁA TA BRZYDKA DZIEWCZYNKA, BYŁAM NA BALU I W RZECZYWISTOŚCI TAK JAK I NA ZDJĘCIU JEST MAŁO ATRAKCYJNA. NIESTETY, CO ZROBIĆ JAK RODZICE MAJĄ UKŁADY, W NIEKTÓRYCH KRĘGACH I PRZEZ DZIECKO, NAWET NIESPECJALNIE URODZIWE CHCĄ SPEŁNIAĆ SWOJE MARZENIA. TYLKO MÓGŁBY TO KTOŚ W KOŃCU UKRÓCIĆ, BO ROZUMIE W TAMTYM ROKU WYGRAŁA - NO OK TAK WYSZŁO, ALE W TYM TEŻ TO OD RAZU WIDAĆ PRZEKRĘT. TO SAMO DZIECKO DWA RAZY POD RZĄD ???????????? A NA MISS PUBLICZNOŚCI TO KRZYCZAŁY TYLKO BABCIE I RODZINA I TEŻ WYGRAŁA ?????????????? ŚMIECHU WARTE !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powinnam wygrać a nie ona nic w niej nie jest ładnego a ja jestem ładniejsza ale jak ma się bogatych starych to tak bywa niestety. Żałosna :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To widać że konkurs był ustawiony, bo tatuś zapłacił! Kiedyś to się na nim, zemści, a Julka będzie przez to cierpieć !!! Kasa to nie wszysko liczy się uczciwość!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...