Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślę, że specjalnie zbudują tak dużo miejsc, żebyś mógł pod artykułami o protestach przewoźników smarować o rzekomej megalomanii KŻ. Najzabawniejsze, że jak dobrze przewertować dodawane przez ciebie komentarze, to się okaże, że każda inwestycja KŻ to albo dogadzanie deweloperom nazywane przez pisowskich trolli takich jak ty "komunikowaniem banków ziemi" albo megalomania. W przypadku dworca metropolitalnego narracja o deweloperach nie ma racji bytu, więc, cóż za zdziwienie, powraca uniwersalny zarzut pasujący do każdej większej inwestycji czyli megalomania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd tak nieudacznie probuje przrprowadzić nas przez te trudne czasy że z przerażeniem myślę jak to może się skończyć. Niby wywalają kase na pomoc, ale w tak beznadziejny sposób że głowa boli. Pieniadze trafiają albo do cwaniaków , albo dla tych co tej pomocy tak naprawdę nie potrzebują. I tak jest na każdym kroku. Nowy minister edukacji zamiast ratować szkoły mysli jak postawić pomnik Kaczyńskiemu albo zmieniać podreczniki, bo w tych po reformie swojej koleżanki Zalewskiej jest jeszcze za mało patriotyzmu. Ciemno to widzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturalnych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd tak nieudacznie probuje przrprowadzić nas przez te trudne czasy że z przerażeniem myślę jak to może się skończyć. Niby wywalają kase na pomoc, ale w tak beznadziejny sposób że głowa boli. Pieniadze trafiają albo do cwaniaków , albo dla tych co tej pomocy tak naprawdę nie potrzebują. I tak jest na każdym kroku. Nowy minister edukacji zamiast ratować szkoły mysli jak postawić pomnik Kaczyńskiemu albo zmieniać podreczniki, bo w tych po reformie swojej koleżanki Zalewskiej jest jeszcze za mało patriotyzmu. Ciemno to widzę...
 A do kogo mają trafiać pieniądze, skoro większość prywaciarzy to cwaniacy... Jaki masz plan ratunkowy w czasach covid-19? - pomijając dymisję rządu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...