Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2010: Czesław Śpiewa w muszli koncertowej (wideo)

Utworzony przez la_fresa, 8 maja 2010 r. o 15:58
Racja. Koncert był wyjątkowo udany. Kto sobie chciał, to siedział komfortowo na swoim miejscu. Wedle woli ludzie stali i bawili się pod sceną. Kulturalnie, miło, bez popychania, bez dotykania zbędnego w porównaniu z koncertem IRY, na który po Czesławie dotarłam to po prostu cud, miód. Ale to wszystko to to jednak chyba jest kwestia mentalności. Generalnie co kto lubi. Ja <3 Czesława .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie,że żaden student tego nie pisał. Śmieszne jest to,że choć studenci zaprosili świetne zespoły, znane,wysokiej klasy (mam na myśli IRA,Myslovitz,Kult,TLove czy Lady Pank czyli czołówka sceny) to i tak trzeba się do czegoś doczepić,komuś coś wygarnąć choć samemu nie potrafi się nic zorganizować. Najlepiej siedzieć w domu i nie wychodzić, i słuchać radia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...