Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2010: Na początek korowód, Sidney Polak i The Rasmus

Utworzony przez XXX, 6 maja 2010 r. o 09:04
SUPER będzie wyglądał powrót z pracy. W godzinach największego szczytu komunikacyjnego główne ulice, i tak już zakorkowanego Lublina, zostaną zamknięte. Jak zwykle władze miasta popisały się rozsądnym myśleniem, BRAWO BRAWO. Co za problem taki korowód zorganizować w godzinach 10 - 14, albo w sobotę. Dla studentów pewnie nie ma to znaczenia bo i tak będą się świetnie bawić nawet i w sobotę. Tak więc mam małą prośbę do władz miasta. Jak organizujecie jakieś "imprezy", to starajcie się używać "szarych komórek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za problem jeden raz pojechac autobusem do pracy ktore benda jezdzic objazdami, trzeba szukac kompromisu ale widac ze ktos albo nigdy nie studjowal albo juz zapomnial o tych czasach a szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyslektyk_eklektyk napisał:
co za problem jeden raz pojechac autobusem do pracy ktore benda jezdzic objazdami, trzeba szukac kompromisu ale widac ze ktos albo nigdy nie studjowal albo juz zapomnial o tych czasach a szkoda
Czytam i tak myślę.... wstyd bo pewnie jesteś studentem PL, bo błędy jakie robisz nie świadczą o Tobie najlepiej (jednocześnie o uczelni). Pamiętaj, nie jesteście świętymi krowami, którym "należy się". Bo większość ludzi w tym mieście ma gdzieś ten wasz przemarsz, chcą poprostu normalnie wrócić z pracy. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że niedługo na własnej skórze poznasz co to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sex'n'wodka'n'rock'n'roll ... !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Popieram....... w tych godzinach młodego ze szkoły odbieram i cóż piechotka mnie czeka w taką pogodę, można było zorganizować w godzinach 10-15 a nie w szczycie, zamkniecie chociażby jednego pasa ruchu spowoduje straszne utrudnienia w komunikacji w całym lublinie a tu proszę głęboka , sowińskiego, racławickie..... tragedia, niestety za moich czasów takich korowodów nie było i czy było źle - nie sądzę.... a w sobotę też korowody mogą iść może ładniejsza pogoda by była. Tak czy owak miłej zabawy... a my pracujący na was jakoś będziemy musieli sobie dać rade bo innego wyjścia nie ma. Szkoda mi was tylko bo już wiem ilu lublinian będzie na was psioczyło. Miłej zabawy (-;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyslektyk_eklektyk napisał:
co za problem jeden raz pojechac autobusem do pracy ktore benda jezdzic objazdami, trzeba szukac kompromisu ale widac ze ktos albo nigdy nie studjowal albo juz zapomnial o tych czasach a szkoda
Jakiś czas temu byłem studentem i jeszcze dobrze pamiętam te wspaniałe czasy. Za moich czasów studenci umieli czytać ze rozumieniem, a ty jak widzę musisz to jeszcze poćwiczyć. Ja właśnie pisałem, o tym że trzeba szukać kompromisu i można tak zorganizować imprezkę, żeby wszyscy byli zadowoleni (studenci i mieszkańcy). Studenci niech się bawią i to popieram, ale można to tak zorganizować, żeby jak najmniej utrudniać życie pozostałym mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
Jakiś czas temu byłem studentem i jeszcze dobrze pamiętam te wspaniałe czasy. Za moich czasów studenci umieli czytać ze rozumieniem, a ty jak widzę musisz to jeszcze poćwiczyć. Ja właśnie pisałem, o tym że trzeba szukać kompromisu i można tak zorganizować imprezkę, żeby wszyscy byli zadowoleni (studenci i mieszkańcy). Studenci niech się bawią i to popieram, ale można to tak zorganizować, żeby jak najmniej utrudniać życie pozostałym mieszkańcom.
W tym cały sęk.... ale kompromis jest im chyba trudny do zaakceptowania..... najważniejsi jakby nie było studenci nie jesteście....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety drodzy Lublinianie jakby nie studenci to ten Wasz cały Lublin byłby dziurą jeszcze większą niż obecnie. Nie zapominajcie, że to studenci napędzają Waszą gospodarkę i że to właśnie 100tyś studentów lubelskich "daje zatrudnienie" wielu lublinianom. Nawet w taka pogodę jak dzisiaj można skorzystać z autobusu czy roweru, a nie wozić dupę 365 dni w roku samochodem i narzekać na korki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No niestety drodzy Lublinianie jakby nie studenci to ten Wasz cały Lublin byłby dziurą jeszcze większą niż obecnie. Nie zapominajcie, że to studenci napędzają Waszą gospodarkę i że to właśnie 100tyś studentów lubelskich "daje zatrudnienie" wielu lublinianom. Nawet w taka pogodę jak dzisiaj można skorzystać z autobusu czy roweru, a nie wozić dupę 365 dni w roku samochodem i narzekać na korki!
Lublin nie jest żadną dziurą, tylko jednym z najznamienitszych polskich miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No niestety drodzy Lublinianie jakby nie studenci to ten Wasz cały Lublin byłby dziurą jeszcze większą niż obecnie. Nie zapominajcie, że to studenci napędzają Waszą gospodarkę i że to właśnie 100tyś studentów lubelskich "daje zatrudnienie" wielu lublinianom. Nawet w taka pogodę jak dzisiaj można skorzystać z autobusu czy roweru, a nie wozić dupę 365 dni w roku samochodem i narzekać na korki!
Drogi Panie studencie (jak mniemam) uważasz, że twoja zacna osoba czyni z Lublina metropolię . Proszę nie rozśmieszaj rozsądnych ludzi swoimi durnymi teoriami. Nie mam pojęcia jaką gospodarkę napędzasz swoją osobą. Radzę się zastanowić, kto wozi dupy samochodami, bo od czerwca do września po Lublinie jeździ się wspaniale, tylko jak po wakacjach zjeżdżają studenci to automatycznie w mieście robią się korki (to faktycznie wam zawdzięczają mieszkańcy Lublina). Jeżeli chodzi o gospodarkę to proponuję tobie wrócić na gospodarkę tatusia i ją napędzać a nie studiować w tej "dziurze" jak nazwałeś Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co takiego ma Lublin poza Wyższymi uczelniami? Blokowiska, ogromne plantacje osiedli? Bo chyba nie starówkę? Wytrzymacie 2 tygodnie czasu Juwenaliów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smiać mi sie z Was wszystkich chce:) potraktujmy to jako dzień bez samochodu, który to nikomu nie przeszkadza. ja codziennie do pracy na piechotę chodzę i nie narzekam na wszystko. Taki już ten nasz naród marudny i leniwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Romi~ napisał:
smiać mi sie z Was wszystkich chce:) potraktujmy to jako dzień bez samochodu, który to nikomu nie przeszkadza. ja codziennie do pracy na piechotę chodzę i nie narzekam na wszystko. Taki już ten nasz naród marudny i leniwy.
To nie o to chodzi czy ktoś jest marudny, czy leniwy, tylko o sposób myślenia (a raczej jego braku) przy organizacji jakiejś imprezy. W Lublinie to jest nagminne, że każdy myśli tylko o sobie, a w du*** ma innych i nikt nawet nie stara się znaleźć jakiegoś kompromisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
Lublin nie jest żadną dziurą, tylko jednym z najznamienitszych polskich miast.
hahah wiec zrobmy mu krypte honorowa na wawelu...to ostatnio modne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahaha dobre.. studenci napędzają gospodarkę Lublina.. raczej nabijają kabzę Biedronkom i innym stonkom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie narzekajcie ze ruch utrudniony kur** jesteście tak mocno zniesmaczeni TO SZYKUJCIE SIĘ ZA RAK HAHAHAHAHA żal mi was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdziele jaki ten naród jest głupi!!! Zazdroscicie nam studentom, ze jestesmy młodzi i się bawimy a wy swoją młodość przespaliscie i stad ta złość na nas. A dlaczego niby nie można zamkąć ulic na te 3 godziny w roku? bo co? wsiadać w autobusy i nie marudzić. Zreszta objazdy były;p Przynajmniej coś się działo w Lublinie. Jesteście naburmuszonymi gburami. ja tam sie swietnie bawilem i wiem, ze to najlepszy okres w moim życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możecie sobie pisac, narzekac a my (studenci) i tak zrobimy swoje:) wiec jesli chceci zycie na narzekaniu spedzic prosze bardzo;) pozdrawiam wszystkich zapracowanych w tych trudnych dla was dniach:) ups to prawie miesiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...