Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2010: The Rasmus zagrał dla studentów (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Aburabi, 7 maja 2010 o 00:47
I tu widac przewage naszego miasta nad innymi miastami ze wschodu tj Rzeszowem i Białym Stokiem. Pozdrawiamy lubelskich studentów jak i wszystkich uczestniczacych w tej zabawie. studenci z rzeszowa, gdzie na juwenalia nie potrafia zorganizowac nic , co mogloby konkurowac z dniami lubelskich żaków, a szkoda.
0
Koncert był naprawdę super. Pierwszy raz wystąpiła GWIAZDA, bo u nas niestety ten tytuł przykleja się każdemu, co się nie przekłada na ilość sprzedanych płyt.
0
do Aburabi :zanim coś napiszesz to poucz się gramatyki [Białym Stoku] Białystok, w Białymstoku, do Białegostoku itp....Studenci za grosz
0
Byłem wczoraj mimowolnym świadkiem początku zabawy na miasteczku akademickim. Dlaczego wszyscy "studenci" nieśli w ręku i popijali piwo z butelek lub puszek? Czy zmieniły się przepisy dotyczące spożycia alkoholu w publicznych miejscach? Dlaczego nie interweniowała Policja? Dlaczego wśród pijących było mnóstwo młodzieży, która zostanie studentami dopiero za kilka lat? Jeżeli to ma być poziom rozrywki "przyszłości narodu", to już ogarnia mnie strach...
0
~kierowca~ napisał:
Byłem wczoraj mimowolnym świadkiem początku zabawy na miasteczku akademickim. Dlaczego wszyscy "studenci" nieśli w ręku i popijali piwo z butelek lub puszek? Czy zmieniły się przepisy dotyczące spożycia alkoholu w publicznych miejscach? Dlaczego nie interweniowała Policja? Dlaczego wśród pijących było mnóstwo młodzieży, która zostanie studentami dopiero za kilka lat? Jeżeli to ma być poziom rozrywki "przyszłości narodu", to już ogarnia mnie strach...
Dopisz że jeszcze "kur....y" leciały z ust "studentek" w tempie 15/minutę. I tutaj część studentów się absolutnie nie popisała.
0
Jacy studenci?? Zwykła dzicz, zwierzęta co piją i robią pod siebie, czego dali dowód w czasie wczorajszej parady-równości. A rektorzy zamiast wspierać działalność naukową to finansują ten chlew. Wstyd.
0
~kierowca~ napisał:
Nie posikaj się z tej zawiści, ze inni się bawią, a Ty nie. Od zawsze w czasie juwenaliowych koncertów można było pic piwo legalnie na mieście. Od zawsze korowód studencki był taki, a nie inny. Tak, my się potrafimy tak bawić. Idąc z jednym piwem przez deptak i Grodzką nikomu nic złego się nie stanie, a Ty już panikujesz, wielkie aj waj. Jak miałem naście lat (powiedzmy początek/środek jeszcze 4-ro klasowego ogólniaka) także piłem piwo na Juwenaliach i nikt nie miał do mnie żadnego ale. Zarówno policja jak i ochrona imprezy. Jak Ci nie pasuje taka forma rozrywkif8b1c2 to wypad gdzieś na biegun. Tylko żeby Cie pingwiny nie zgorszyły...
0
student antystudent napisał:
Jacy studenci?? Zwykła dzicz, zwierzęta co piją i robią pod siebie, czego dali dowód w czasie wczorajszej parady-równości. A rektorzy zamiast wspierać działalność naukową to finansują ten chlew. Wstyd.
wy-pier-da-laj
0
~kierowca~ napisał:
ja też szłam w korowodzie i nie miałam żadnego piwa w ręku, ludzie którzy ze mną szli także nie mieli żadnego alkoholu. Owszem, było widać gdzieniegdzie ludzi z piwami, ale bez przesady!. A kierowcy żal dupę ściska bo musiał zmieniać trasę ze względu na zamkniętą ulicę. Lublin żyje ze studentów więc nic dziwnego, że pozwala na takie duże i głośne juwenalia. Tyle na ten temat.
0
~kierowca~ napisał:
człowieku, ogarnij się, od dawien dawna na juwenaliach bez problemu można było pić piwo bez robienia wielkiego halo ze strony policji czy innych służb porządkowych...pewnie jesteś jakimś total zgredem, dla mnie czas studenckich dni to super zabawa, czas, żeby zapomnieć o nauce, nie przejmuje się tym, że ktoś pije piwo, pali zioło, czy papierosy...to jego sprawa, jeżeli się nie umie dobrze bawić bez tego typu używek, to niech daje, a ty siedź w domu w bamboszach!
0
jasne,jak ktoś nie chla podczas zabawy to zaraz lecą komentarze o bamboszach i zgredach.Wy po prostu inaczej nie umiecie i nie zrozumiecie.Po raz kolejny powtarzam słowa:Lublin jest piękny bez was.
0
kaza napisał:
jasne,jak ktoś nie chla podczas zabawy to zaraz lecą komentarze o bamboszach i zgredach.Wy po prostu inaczej nie umiecie i nie zrozumiecie.Po raz kolejny powtarzam słowa:Lublin jest piękny bez was.
Lublin jest piękny bez was, starych, zgorzkniałych dziadów którzy rozumują na zasadzie "zero - jeden", "czarne - białe", "katolik - szmatanista*". Czy wypicie jednego bądź dwóch piw na mieście w czasie Juwenaliów to już okrutne ochlejstwo i dno społeczne? Człowiek krzyczący z radości (bo juwenalia, bo fajne zespoły, bo luźna atmosfera) to też jakiś bandyta? Zauważ, że na codzień poza Juwe czegoś takiego nie ma. Nie wliczając dresów i kibiców motoru ale wiadomo, że oni tylko szukają zaczepki... My, studenci umiemy się bawić. Ale stary dziad (który musiał mieć wyjątkowo smutną młodość) ocenia nas tylko i wyłącznie przez pryzmat kilku majowych dni oraz stereotypów chlania i ru'chania w akademikach. A jak Ci naprawdę nie pasuje atmosfera młodzieżowego miasta to można się udać do Nałęczowa do parku przy sanatorium - spokój, cisza, łabędzie i takie same zgredy Pozdrawiam i życzę miłego końca tygodnia (bo słowo "weekend" pewnie niemile widziane;)) * - pisane zpecjalnie
0
Posprzątaliście po sobie ten śmietnik, który po sobie zostawiliście?
0
kaza napisał:
Współczuję jeśli cię wyzywają od zgredów b o nie pijesz, zmień znajomych. Ja wczoraj szedłem w korowodzie z całą moją grupą z Uczelni, i nikt nie pił. Bo to że MOŻNA nie znaczy, że TRZEBA. I nikt nas nie wyzywał od zgredów. Fakt, były przypadki latających butelek, ale to już brak kultury każdy wynosi z domu. W każdym mieście akademickim są korowody i przynajmniej w tym nie odbiegamy od innych. Raz w roku można pozwolić studentom się pobawić, w końcu to oni wynajmują tutaj stancje, dają zarobić w barach (nie małe pieniądze). Bądźmy ludzie obiektywni, chociaż trochę:/
0
~hmm~ napisał:
Posprzątaliście po sobie ten śmietnik, który po sobie zostawiliście?
a ty sprzątasz po swoim psie??
0
lublin zyje z studentow.. ciekawe jakby bylo bez nas heee,, stare zgredy i spoleczniaki z okien milych dwoch tygodni i nieprzespanych nocy
0
a moje zdanie jest takie: lepiej nich pijmy teraz pod okiem ochrony i policji niż później mamy pic w domu lać dziecko , żonę ,przepijać pensje albo grając na automatach. wczorajszego dnia studenci dali przykład ze bawią się bardzo dobrze i to było widać pod zamkiem i na Chodzki. a jeżeli były jakieś awantury to wszczynali je dresiki w czapeczkach NIKE z targu i kradzionych butach i właśnie dzięki studentom ten Lublin ma jakieś swoje życie bo jak by nie my to całe miasto zalali by tacy kolesie w białych czapeczkach i czarnych dresach myślący gdzie by tu i jak by tu komuś zrobić. I po raz kolejny powtórzę przedmówców że jakby nie te 100 tys studentów z lublina to nic by się nie działo w tym smutnym jak p..... mieście bo czy np taki pan kierowca zostawił by setki zl w pubach klubach a nawet w zwykłych sklepach spożywczych?? wątpie bo on zrobi zakupy w Tesko pakując kase jakimś wielkim konsorcjum i przesiedzi przed TV. Poza tym wystarczy zobaczyć jak wygląda lublin w Lipcu i sierpniu...PUCHAAAA pozdrawiam i życzę owocnych dni kultury studenckiej
0
kaza napisał:
jasne,jak ktoś nie chla podczas zabawy to zaraz lecą komentarze o bamboszach i zgredach.Wy po prostu inaczej nie umiecie i nie zrozumiecie.Po raz kolejny powtarzam słowa:Lublin jest piękny bez was.[/quote] Lublin bez nas nie istnieje. [quote name='~hmm~' post='280556' date='7.05.2010, 11:32:19']Posprzątaliście po sobie ten śmietnik, który po sobie zostawiliście?
Od tego są odpowiednie służby porządkowe. Oczywiście dobrze byłoby gdyby studenci po prostu nie śmiecili, a śmieci wyrzucali do odpowiednio przygotowanych kontenerów. Prawda jednak jest taka, że ciężko taki tłum ludzi, wywodzący się z różnych środowisk w pełni kontrolować. A odbijając piłeczkę - czy po Bożym Ciele, gdy ludzie sypią kwiatki na ulicę sprzątają po sobie? Nie wydaje mi się Co do ogólnej kultury studentów podczas Juwenaliów - chyba nikt nie oczekiwał, że to będzie marsz w ciszy i spokoju. Taki jest charakter tego święta, żeby się wyszaleć, pobawić. Jak nie teraz to kiedy?
0
Mystic napisał:
a ty sprzątasz po swoim psie??[/quote] Akurat nie mam psa koleżanko.
libud napisał:
Lublin bez nas nie istnieje. A odbijając piłeczkę - czy po Bożym Ciele, gdy ludzie sypią kwiatki na ulicę sprzątają po sobie? Nie wydaje mi się
Szczerze mówiąc nie wiem bo nie ochodzę święte Bożego Ciała ale wydaje mi się, ze kwiaty są lepsze niż potłuczone butelki po winie czy puszki z piwem [quote name='libud' post='280902' date='7.05.2010, 17:51:03']Co do ogólnej kultury studentów podczas Juwenaliów - chyba nikt nie oczekiwał, że to będzie marsz w ciszy i spokoju. Taki jest charakter tego święta, żeby się wyszaleć, pobawić. Jak nie teraz to kiedy?
W innych miastach wygląda to lepiej niż w Lublinie.
0
mi sie podobalo, Gwiazda byla? byla. tylko ze jak sie stalo prawie przy samej scenie to scisk i skaczace 'byki' (tu nie chce nikogo obrazic) a jak stalo sie daleko to chu... bylo widac. nasmiecone bardzo ale juz nastepnego dnia rano bylo czysciutko w nocy strach bylo chodzic, wszedzie butelki mozna sie bylo gdzies wyje... i trawniki przy zamku wydeptane. ale co rozpaczac, najwazniejsze ze bylo fajnie a miasto przeciez odrobi straty x]
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.