Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

K-19, Niemce > Wciąż są utrudnienia po wypadku TIRa

Utworzony przez wieniek, 22 lipca 2008 r. o 23:47
Widziałem ten wypadek tyle mleka na drodze ludzie jak tylko sie ściemniło zaczeli zabierać to mleko i chować w pobliskiej trawie obok drogi. Najgorsze jest to ze kierowce jak wyciągneli z samochodó lezał koło tego tira kilka godzin rozebrany nawed zadnym workiem go nie przykryli. Policjantom kierujocym ruchem koło kościoła po 23 padł akumulator w samochodzie i co oni biedni teraz zrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty deb***u chyba nie przy tym wypadku byłes co to za bzdury wypisujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieniek napisał:
Widziałem ten wypadek tyle mleka na drodze ludzie jak tylko sie ściemniło zaczeli zabierać to mleko i chować w pobliskiej trawie obok drogi. Najgorsze jest to ze kierowce jak wyciągneli z samochodó lezał koło tego tira kilka godzin rozebrany nawed zadnym workiem go nie przykryli. Policjantom kierujocym ruchem koło kościoła po 23 padł akumulator w samochodzie i co oni biedni teraz zrobią
Człowieku, co ty za bzdury piszesz. Co ty mozesz wiedziec o tym wpadku. To BYL MOJ KOCHAN OJCIEC. Z tego co wiem to oprocz policji nie bylo zadnych osob na miejscu wypadku, wiec jak ludzie mogli wynosic mleko skoro samochod zostal poddany ekspertyzie i zabezpieczony przez policje, a po drugie przy przeladunku towaru na drugi sklad nie brakowalo towaru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasos napisał:
Człowieku, co ty za bzdury piszesz. Co ty mozesz wiedziec o tym wpadku. To BYL MOJ KOCHAN OJCIEC. Z tego co wiem to oprocz policji nie bylo zadnych osob na miejscu wypadku, wiec jak ludzie mogli wynosic mleko skoro samochod zostal poddany ekspertyzie i zabezpieczony przez policje, a po drugie przy przeladunku towaru na drugi sklad nie brakowalo towaru
Wyrazy współczucia....ludzie nie umieją w dzisiejszych czasach dostrzec czyjejś tragedii....[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...