Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaczyński przegrał z Komorowskim. Prezes PiS ma przeprosić

Utworzony przez PR, 16 czerwca 2010 r. o 12:44
A niech przeprasza. Mam nadziej że Kaczyński wygra w drugiej turze. Bo nie chce prezydenta który wygląda jak Hitler i jest układny jak Przewodniczący KOmitetu za PRL-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, Sąd nie przestraszył się Kaczyńskiego. Niech sprawiedliwość zwycięża, ale ta prawdziwa sprawiedliwość, a nie "kaczyńska".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PR napisał:
A niech przeprasza. Mam nadziej że Kaczyński wygra w drugiej turze. Bo nie chce prezydenta który wygląda jak Hitler i jest układny jak Przewodniczący KOmitetu za PRL-u
no jasne bo wy wolicie sie klocic o wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziwny wyrok. W naszym mieście oś podziału radnych przebiega wzdłuż osi za (radni PO) lub przeciw (pozostali) prywatyzacji służby zdrowia, w tym naszego szpitala. Co ci biedni radni PO teraz zrobią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin namieszał w 80-tym,Lublin teraz miesza.Uruchomcie tam podukcję mieszadeł................!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy słyszal, widział i podziwial panią Kopaczową gdy mówiła o dobrych projektach. ja myslalem, że trzeba oddac słuzbę zdrowia w prywatne ręce a teraz....niespodzianka. Nie rozumiałem chyba tego "krecenia lodów"....Nie mam nic przeciwko prywatnym szpitalom, ale niech je wlasciciel buduje od podstaw i wyposaza sam osobiscie bez naszych składek i zbiorek. jestem wtedy ZA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym orzeczeniu nie ma mowy o przepraszaniu, a sprostowaniu. Skąd więc taki tytuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała PO jest za prywatyzacją szpitali oprócz Komorowskiego. On zawsze się wyłamuje. Jako jedyny był za utrzymaniem WSI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAŃBA I ŻENADA, czyżby PO nie miała w programie wyborczym komercjalizacji szpitali?? A KOmorowski to skąd, Z PiSu, czy SLD ...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po cholerę ja w 2007 roku głosowałem na PO? Uwiodła mnie wizją prywatyzacji służby zdrowia. Wyrwała mój głos, mimo iż faktycznie jest prywatyzacji przeciwna. To nie w porządku. Powinienem pozwać moich wybrańców do sądu za kłamstwo wyborcze. Nie będę jednak drobiazgowy: w niedzielę 20 czerwca ich rozliczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej sytuacji po wyroku sądu pojawia się zasadnicze pytanie/a. Czy program PO dotyczący służby zdrowia i jej prywatyzacji jest programem Bronisława Komorowskiego? Jeśli nie, to czy p. Komorowski wystąpił z PO? Czy też radykalnie zmienił o czym nie wiemy głoszone przez swoją partię w tej kwestii poglądy? Śmiem twierdzić, iż sad oparł się na zbadaniu jedynie wypowiedzi p. Komorowskiego dotyczących służby zdrowia zaś pominął (celowo?) tą kwestię zawartą w programie PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By żyło nam się Prawo i Sprawiedliwie. Wystarczy zginać w katastrofie lotniczej i juz ma się miejscówe na wawelu, z przydziału na prośbę rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, mam nadzieję, że gdyby - nie daj Boże - Komorowski przeszedł w wyborach,jako pacjent będę mógł spać spokojnie, że nie będzie miał moralnego prawa podpisać ustawy o prywatyzacji służby zdrowia. Obym się nie mylił. W przeciwnym razie ci, co na Niego głosowali, powinni Go pozwać do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba, teraz trzeba przepraszać za prawdę. obłuda ale Jaro górą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek P. napisał:
By żyło nam się Prawo i Sprawiedliwie. Wystarczy zginać w katastrofie lotniczej i juz ma się miejscówe na wawelu, z przydziału na prośbę rodziny.
Jacek P. aleś ty głupi albo chory, zakop sie człowieku pod ziemią i nie wychodź bo wstyd, najlepiej weź z sobą PaliGłupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadowolony napisał:
Brawo, Sąd nie przestraszył się Kaczyńskiego. Niech sprawiedliwość zwycięża, ale ta prawdziwa sprawiedliwość, a nie "kaczyńska".
Zadowolony weź się schowaj w mysią dziurę i zabierz PaliGłupa z sobą, będziecie sobie opowiadać w długie wieczory bzdety, hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekazanie szpitali samorządom, oznacza ich sprywatyzowanie, bo przy istniejącym ich finansowaniu, samorządy nie będą stanie ich utrzymać, tak, jak to było z ośrodkami zdrowia. Sędziowie nie wiedzą o tym? Jeżeli tak, to nie powinni się brać za wydawanie wyroków! Kolejna wpadka polskiej temidy, czy dyspozycyjność dla określonego ugupowania?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadowolony napisał:
Brawo, Sąd nie przestraszył się Kaczyńskiego. Niech sprawiedliwość zwycięża, ale ta prawdziwa sprawiedliwość, a nie "kaczyńska".
To jest właśnie ta ,,PRAWDZIWA SPRAWIEDLIWOŚĆ" PO-wska !!! Widać kto ją reprezentuje . To jest jeszcze jeden przykład na to, w czyich rekach są media i ważniejsze urzędy: między innymi Sądy. Fałsz i obłuda !!!! Jak w tym kraju ma być dobrze, skoro rządzą nami kłamcy i oszuści ??? Kłamstwo ma krótkie nogi i miejmy nadzieję ,że to zbyt długo nie potrwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeprosić a sprostować, a to wielka różnica, nie wiem czy tekst przepisany z innego miejsca, czy raczej pisany na kolanie, ale jest nierzetelny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadowolony napisał:
Brawo, Sąd nie przestraszył się Kaczyńskiego. Niech sprawiedliwość zwycięża, ale ta prawdziwa sprawiedliwość, a nie "kaczyńska".
A teraz pomyśl, to podobno nie boli. Wydającą wyrok była młoda osoba, w rozkwicie kariery. Weż też pod uwagę tzw. " niezawisłość " naszych sądów, śmiem twierdzić, bardzo " envelope oriented ". Ci, co znają jęz. obce wiedzą, o co biega...Plus klimat wyborczy, naciski, presja, szantażyki...Będę wdzięczna za podanie przykładów sprawiedliwej sprawiedliwości oraz argumentów na poparcie tezy, że " kaczyńska " sprawiedliwość różni się w jakiś sposób od Pańskiego postrzegania sprawiedliwości. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...