Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale się pchają do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się pchają drzwiami i oknami. Ja będę głosowała na niekwestionowanego kandydata - WŁODZIMIERZA KKARPIŃSKIEGO. Tylko ON, jedyny który robi dużo dla naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się pchają drzwiami i oknami. Ja będę głosowała na niekwestionowanego kandydata - WŁODZIMIERZA KKARPIŃSKIEGO. Tylko ON, jedyny który robi dużo dla naszego regionu.
  Takk ..uj z tą polską wschodnią to jego motto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanowcie sie kogo poprzec. Najlepiej wybrac zloty srodek czyli kogos nowego, nie skompromitowanego i rozsadnego, kto pracuje na rzecz lubelszczyzny. Moim zdaniem do Wilk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne motto a przywołanie teorii pewnego jegomościa. Karpiński działa i nie chowa się jak np Jego rywale z PiS czyli Kruk, Masłowska czy Michałkiewicz. PiS jeszcze się nawet nie pokazał przed kampanią bo żeby przed coś zrobić to w ogóle nie było mowy według nich ruina. Na szczęście jest wybór i mój to Karpiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na AS'a. Artura Sobonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość faryzeuszy w sejmie, którzy jedno mówią a zupełnie inaczej postępują. Wyborcy podziękują Pani Gąsior Marek, Panu Karpińskiemu, którego hasło ma wyborcze ( dotrzymałem obietnic) ma się nijak do rzeczywistości. Może być że dotrzymał obietnicy aby sprzedać Azoty Puławy. Czy nie w czasie kiedy był ministrem skarbu sprzedano Azoty w Puławach? Czy tak wspiera rozwój Lubelszczyzny, sprzedając jeden z największych zakładów w regionie w " obce" ręce? Czas na zmiany Lubelszczyzno. Mam dość wyborów i tych twarzy wygładzonych spoglądających z bilbordów dlatego jeśli już pójdę to zagłosuję na Wcisło Martę, nowa kobieta, słyszałem o jej aktywności i miło sie na nią patrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z przedmówca, jestem z Puław i nie zagłosuje na Karpińskiego, na PIS też nie, zostaje albo Mucha albo Wcisło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na AS'a. Artura Sobonia
No na pewno zajmie się najważniejszymi sprawami dla regionu i Polski takimi jak wartości chrześcijańskie, to pomoże na wszystko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sprzedał? Komu sprzedał? Co Ty wypisujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha chcecie zobaczyć Elżbietę Kruk w kampani wyborczej to musicie koniecznie oglądać tv trwam lub słuchać radio na ryja.  Ona tam szaleje a łapkami gestykuluje dokładnie jak pan prezydent, Pewnie chodzili t tego samego przedszkola. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński był pomysłodawcą ustawy o kontroli spółek strategicznych, przegłosowana w sejmie dzięki tej ustawie te spółki zostały uchronione przed wrogim przejęciem. A ZA doskonale się rozwijają i zdobywają nagrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj wypraszam sobie, Pani Kruk jest dużo starsza od prezydenta, ale kiedyś była nauczycielką. Nauczycielką histerii, więc chodzi tylko do tej samej szkoły :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Elzbieta była nauczycielką, asystentką prezesa, przewodniczącą KRRiT. Tylko czemu nigdy nie była kimś kto pomógł naszemu województwu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpinski na lubelskich listach to jakaś kpina jak nic! oby ludzie mu nie zapomnieli tego "ch*ja z Polską wschodnią"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dobrze wiedzą że byl WK przeciwny koncepcji wyrażonej tym cytatem - a wyraża się to chociażby projektami inwestycji dla ktorych pomogl zdobyc fundusze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński był pomysłodawcą ustawy o kontroli spółek strategicznych, przegłosowana w sejmie dzięki tej ustawie te spółki zostały uchronione przed wrogim przejęciem. A ZA doskonale się rozwijają i zdobywają nagrody.
Taak tylko siedzibę przeniesiono z biednej lubelszczyzny do do bogatej małopolski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herbatka od Pana Janusza Palikota była świetna!! Idealna na chłodny poranek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan poseł Karpiński jest jedynym kandydatem z Puław tak wysokiej rangi. Kto inny był ministrem skarbu? Wybór kogo innego to dla Puław strata. Dlaczego mieszkańcy miasta i powiatu mają głosować na obcych, albo na jakieś osoby, które nic nie znaczą w swoich partiach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zagłosuję na wojewodę Wojtka Wilka       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...