Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat PiS do Sejmu szuka roboty

Utworzony 18 września 2015 r. o 17:09 Powrót do artykułu
Ten tytuł to nieuzasadniona złośliwość pod adresem p. Muszyńskiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sam się weźmie do roboty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo przypomina pan Muszyński? towarzysza "Wiesława" Gomułkę - też fotografował się z łopatą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł sugeruje, że p. Grzegorz szuka pracy. Autorze artykułu: żałosny jesteś. Jak dla mnie to lewacki brukowiec, a nie gazeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzisz i nie grzmisz... robi wokół siebie szum, wystartował na miasto z łopatą, a jakoś jako radny województwa do roboty niezbyt skory. oj muszi, muszi - prezes pogonił to latasz po deptaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PISLAMIZACJI LUBELSKIEGO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenuła, niech się sam weźmie za coś pożytecznego... kasę to bierze, ale robić nie ma komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pokaże jakim samochodem się wozi! Swoje sie już dorobił! NIECH SPADA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wyślijmy go do wawy to nie będzie szkodził naszemu miastu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40 twarzy GR....A Grzegorz Muszyński jest( odpowiedzialny za budowe centrum onkologii - brak kontraktu z NFZ)byłym prezesem Portu Lotniczego Lublin(Po wybudowaniu brak połączeń i znikoma liczba pasarzerów). W ubiegłym roku był kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Lublina(lublin tu zaczyna się europa - a ja myslałem ze na uralu- geografia się myli). Teraz startuje do Sejmu panie radny do roboty to pan się musi zabrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasy ma jak lodu, grube tysiace brał będac w zarządzie portu lotniczego i jeszcze mu malo? Pytam Cie Grzegorzu: malo Ci jeszcze? Z Twoich oszczednosci emeryturki nie musisz brać wiec nie pchaj sie tam gdzie nie bedziesz i tak nic robil!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet wysłowić się nie potrafi!!! dno made in PiS!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do twarzy mu z tą łopatą - w PiS-ie napewno ma duży elektorat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić PISowców i POwców...dośc kłamstw i skakania sobie do gardeł dość grabieży i niszczenia kraju precz,precz,precz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozytywne zaskoczenie. Rzeczywiście trzeba zadbać o to by rozbić przetargi na mniejsze części, nie jest sztuką by wygrały międzynarodowe konsorcja a za dużo mniejszą kasę wynajmowały podwykonawców polskich (nierzadko niezgłoszonych). Jestem przedsiębiorcą i wiem, że w byciu podwykonawcą jest jeden bardzo duży minus - problemy z odzyskaniem kasy bezpośrednio od inwestora, wzajemne przepychanki między inwestorem a generalnym wykonawcą, naliczanie kar umownych, na ktore podwykonawca nie ma wpływu. Gdyby polscy przedsiębiorcy byli generalnymi wykonawcami na mniejszych odcinkach łatwiej było zachować płynność finansową i dochodzić zapłaty bezpośrednio od tego, który te środki faktycznie posiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście "ładna łopata":) Hasło - bardzo dobre (dużo lepsze niż w kampanii prezydenckiej). Głosowałem na Pana w wyborach prezydenckich. Czy teraz zostanę przy wyborze, okaże się. Będę Pana obserwował :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Zagoń posła do roboty” ??? Typowe dla pis, co innego mówią, a co innego robią! Panie sam się bierz do roboty, a nie dzieciakom łopaty wręczasz! Te śliczne dziewczyny w klapkach mają kopać doły? Siermiężny komunizm lat pięćdziesiątych i kobiety na traktorach, z kilofami, z łopatami. To jest propozycja pis dla młodych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że się pan nie goli to widać, ale czy chociaż pan się  myje raz na jakiś czas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać, że facet lubi coś tam, coś tam sobie wypić. Bełkocze nieczym Krukówna po imieninach w sejmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz a racje. Weź się człowieczku do uczciwej pracy. Pracuj jak większość z nas za 1500 zł netto. Utrzymaj z tego rodzinę (utrzymanie -czynsz, opłaty). Zobaczysz co to jest uczciwa praca. Muszyński - sprawiasz wrażenie wyobcowanego gostka, który szuka lekkiego chleba i jak zrobić "w balona" hołotę, która ciebie ewentualnie wybierze. Ty mojego głosu nie dostaniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...