Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kantor internetowy? To się opłaca

Utworzony 12 kwietnia 2016 r. o 16:20 Powrót do artykułu
ciekawym rozwiązaniem są porównywarki kantorów internetowych - sam korzystam ze StrefaWalut.pl i dzięki niej mogę znaleźć najtańszy serwis dostosowany do moich potrzeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat inkantor.pl się sprawdza. Ciekawe opcje z wymianą po zadanym kursie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez jestem zdania, że dzisiaj warto wymieniać w kantorach internetowych. Moi znajomi korzystają z http://ergokantor.pl/ i z ciekawości porównałam jego kurs walut z innymi. Wypada bardzo korzystnie :) W dodatku transakcje sa przeprowadzane bardzo sprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo prawda taka, że kantory internetowe rosną w siłe i będa to robiły nadal kurs NBP na $ w tej chwili 3,82 a chociażby w tym wspomnianym ergokantor.pl sprzedaz 3,81 kupno 3,83 to jak się dziwić, że ludzie nie chcą chodzić do kantorów stacjonarnych albo tych w bankach gdzie ta różnica jest kilkugroszowa w najlepszych wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto przeczytać: ***blog.intransfer24.com/aktualnosci/kantor-internetowy-stacjonarny-czy-bank
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo czasu spędzam przed komputerem w pracy i wtedy też wymieniam walutę, a muszę dość często...to jest to! Nie tracę później ani chwili na chodzenie po kantorach. Platforma Amronet, z której korzystam daje mi też pewność bezpiecznych transakcji oraz gwarancję korzystniejszych kursów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymiana waluty online bardzo opłaca mi się pod kątem finansowym, tutaj kursy są naprawdę konkurencyjne. Zauważyłam też postęp w funkcjonalności internetowych kantorów i moim zdaniem Amronet teraz przoduje. Mega fajna opcja u nich to przelewy EXPRESS TARGET. Mnie bardzo ułatwiają przekazywanie pieniędzy za granicę. Korzystam też z kalkulatora walut na stronie. Aplikacja precyzyjnie wylicza finisz transakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprowadzam odzież zachodu do swojego sklepu i płatności są szybsze dzięki Amronet.pl właśnie. Wymiana waluty jest też tasza. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam ***kantorekspert.pl, od lat pomagają spłacić mi kredyt. kantor oferuje bardzo dobre kursy. naprawdę sprawdzony i godny polecenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również mogę polecić wszystkim KantorEkspert.pl z nimi naprawdę wiele można zaoszczędzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam KantorEkspert maja konkurencyjne ceny. Warto zapoznać się z ich ofertą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***kantorekspert.pl to internetowy kantor który mogę polecić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecnie KantorEkspert.pl ma najkorzystniejsze kursy walut w sieci, wystarczy wejsc na ich stronę i sobie porównać wcześniej korzystałem z ik ale znajomy mi polecił KantorEkspert i nie żałuje że tam przeszedłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zerknąć na jakiś ranking, np. jakikantor.pl - tam jest masa opinii o naprawde dużej liczbie kantorów online. I nie dowiemy się tylko jak wyglądają kursy, ale np. też czy system jest bezawaryjny itd. Jak dla mnie super opcja, bo wolę, żeby kantor działał, kiedy trzeba ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że atrakcyjne kursy to jeszcze nie wszystko. Szukałem przede wszystkim akntoru ze sprawną obsługą zagranicznych rachunkówi tutaj Amronet mi się podba, nie ma problemu z przelewami międzu=ynarodowymi, EUR błyskawicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rankingi w stylu wspomnanego jakiakntor.pl są mega pomocne, przynajmniej dal mnie. Mam w jednym miejscu amse opinii na temat ogromnej ilości kantorów, wiec łatwo wybrac opcję najlepszą. I warto pamietać, że nie lcizą się tylko kursy ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłam, że Amronet jest dobrze oceniany, czytałam, że na cały świat można wysyłać walutę- dla mnie w firmie to byłoby super rozwiązanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak....międzynarodowe przelewy są przez Amronet realizowane naprawdę sprawnie, warto poczytać jak poprawnie taki przelew wykonać albo zadzwonić do biura- mi cętnie i rzetelnie wszystko wyjaśniła kompetentna konsultantka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez Internet można błyskawicznie wymienić kasę w razie pilnej potrzeby, więc myślę, że warto mieć konto w e-kantorze. Ja mam w Amronet i nic za nie nie płacę, po prostu korzystam gdy jest konieczność. Kursy też lepsze niż w tradycyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaca się, bo w związku z tym, że całość transakcji łącznie z wypłatą odbywa się przez rachunki bankowe sporo oszczędzamy na kosztach. Można też załapać się na rożne promocje, ja 90% taniej miałem np. przy wymianach w Amronet. No i kursy również są dość atrakcyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...