Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kantor internetowy? To się opłaca

Utworzony 12 kwietnia 2016 r. o 16:20 Powrót do artykułu
Na platformach są fajne, swobodne opcje wymiany walut, można wymianiac np. po samodzielnie okreslonym kursie i jeszze korzystać z dodatkowych ofert oszczędzania. W Gieldawalut.com nazywa się to cashback i przy każdym przewalutowaniu trochę pieniędzy się odkłada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, przez gieldawalut.com można wymieniać z zyskiem, a także realizować sprawnie i korzystnie przelewy, do polskich banków oraz zagranicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zawsze to się bardziej opłaca. Są i stacjonarne sieci z bardzo dobrymi kursami, chociaż wiadomo, że w centrum miasta nie kupicie waluty z dobrym kursem i dobrym spreadem. Ale już np. - przy A4 mam taką ulubioną sieć Kantory Plus. I tam mają spread równy pół grosza - poważnie. Cena waluty też zawsze niższa niż tego samego dnia widzę online. tak więc online wcale nie jest zawsze tak cudownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja najczęściej wymieniam internetowo przez Pluskantor.pl. Nigdy nie narzekałem na koszt ani wartość kursu:) I co ważne nawet przy drobnych przewalutowaniach wycena jest tak korzystna, ciekaw jestem czy w kantorze o którym mówi poprzednik niski spread dotyczy też małych wymian czy jedynie hurtowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem najlepszym kantorem obecnie jest Amronet, ponieważ oferuje bardzo atrakcyjne kursy, a także rabat 90% przez pierwszy tydzień. Dzięki temu możemy sprawdzić funkcjonalność kantoru bez żadnego ryzyka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie spotkałem lepszej wyceny EUR niż na Gieldawalut.com, taka wymiana też nie generuje jakichś dodatkowych kosztów, więc oplaca się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z usług Amronet zaczęłam korzystać dosyć dawno, parę lat temu. Oczywiście że to się opłaca- nadal kupuję walutę głównie w tym kantorze, nie podwyższyli prowizji, a udogodnień jest więcej niż z początku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej się opłaca jeżeli kantor online realizje zawsze przewalutowania w czasie rzeczywisty, tak jak np. Pluskantor.pl. Wtedy mamy całkowitą pewność, że kupujemy walutę po aktualnym kursie jak widzimy w chwili zawierania transakcji:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, pluskantor.pl można spokojnie powierzyć przewalutowanie. Dzieje się to z natychmiastowym skutkiem, w bardzo opłacalnej cenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie wypatruję zniżek w e-kantorach, rabatów, promocji. Tego w zwykłych kantorach brakuje, a inernetowe choć i tak dużo tańsze mają nieraz do zaoferowania coś ekstra;) Na Gieldawalut.com przez cały miesiąc ponosiłam o 80% niższy koszt, także w ogóle nie odczułam tego na żadnym przewalutowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno już wiem, że to bardziej opłacalne, w zasadzie z wielu kantorów online nie korzystalem, jednak skoro już 4 lata mniej więcej kupuję CHF przez Amronet i dobrze na tym wychodzę to mam rację:) Są dodatkowe opcje też oprócz lepszej wyceny jakich nie ma w zwykłych kantorach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie to się opłaciło na wielu płaszczyznach raz miałem okazje opłacać mandat z Niemiec, płacić za bieg w Czechach ( w cinkciarz.pl miałem taką możliwość i różnica była znacząca ok. 20 zł mniej za wpłatę za wpisowe za bieg)  ostatnio wykorzystałem kantor do zakupów na Alliexpress, co do spłaty kredytu to się nie wypowiem bo nie mam ale to był główny cel, żeby takie kantory właśnie powstały. Konto jest darmowe, więc polecam wybróbować samemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewalutowania internetowe zyskały uznanie u nas w firmie, oczywiście nie bez powodu. Warunki finansowe o niebo lepsze, inne formy przewalutowań wypadają naprawdę blado jakby tak zestawić koszty. A Gieldawalut.com posiada też taką zaletę, że w obrębie wszystkich kont zagranicznych można swobodnie realizować przelewy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, zdecydowanie się opłaca wymieniac przez internet, zawsze na tym dobrze wychodzę, a jak teraz już dosyć długo korzystam z amronet, mam kompletnie spokojną głowę, wiem że nie za***y mnie żaden koszt, bo prowizja jest stała, a atrakcyjne kursy firma stara się z powodzeniem od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę oceniać wszystkich e-kantorów bo korzystałem tylko z kilku, natomiast z szczerze powiem że przez Pluskantor.pl bardzo mi się opłaca. Mam kompleksową i tanią usługę zawsze w zasięgu: korzystną wymianę waluty i przelew- nawet bezpłatny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są lepsze i gorsze kantory w sieci, jak w każdej branży poziom usługi może się różnić przecież. Z tych co najlepiej się sprawdzają Gieldawalut.com w pierwszej kolejności mi na myśl przychodzi. Najczęściej zresztą tu właśnie wymieniam, obok konkurencyjnych kursów idealnie obsługuje przelewy, można od razu z platformy przekazać pieniądze do dowolnego odbiorcy w Polsce albo za granicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzyści wynikające z wymiany waluty przez Internet poznałem już 3 lata temu dzięki kantorowi Amronet, nadal z jego usług korzystam najchętniej i szczerze polecam. Trzymają poziom a nawet są coraz lepsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaca się z kilku powodów. Wycena- oczywiście ale też sam wygodny sposób realizaji i przeważnie rónież możliwość wykonania przelewy do każdego odbiorcy, z pluskantor.pl miałem okazję przekazywać płatności za granicę nawet, sam przelew kosztował tyle co w moim banku, jednak poprzez korzystniejsze przewalutowanie ostatnia taka transakcja połączona z transferem okazała się o niemal 100 zł tańsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się na tym jaki mam wybrać kantor do transakcji w firmie? Najchętniej bym podjął współpracę z takim, który już długo działa na rynku, jest pewny itd. Amronet już parę dobrych lat jak się orientuję i widzę, że w rankimgach zawsze w czołówce. Najpier brałem pod uwagę platformę należącą do banku, jednak porównując ofertę w Amronecie byłoby taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwości jest co oczywiste bardzo wiele. Tutaj wskazane jest dokładniejsze zapoznanie się z tematem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...