Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karczmiska > Wójt dostał 1880 zł podwyżki

Utworzony przez mieszkaniec powiaty ryckie, 31 lipca 2008 r. o 07:48
A czego nie mówi sie o powiecie ryckim, tez plasuja sie co niektórzy w czołówce: burmistrz Dęblina - 8.740 zł starosta rycki - 7.920 zł wójt Nowodworu - 8.055 zł wójt Stężycy - 8.453 zł wójt Kłoczewa - 8.250 zł A biedny przecietny człowiek musi kilka miesięcy pracować, napiszczie ile jeszcze do tego ryczałty na jazdy lokalne + delegacje (to sa dodatkowe pieniadze rzędu 1.000 do 2.000 zł)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKIE PONOĆ NAJBARDZIEJ ZACOFANE WOJEWÓDZTWO W POLSCE, ZANIEDBANE GOSPDOARCZO, Z MAŁO MOBILNYM SPOŁECZEŃSTWEM, ZACOFANYM MENTLANIE ALE POD WZGLĘDEM ZAROBKÓW DECYDENTÓW CZY TO WŁADZ MIAST CZY GMIN, TO KRAJOWA CZOŁÓWKA!!!JAK TO BYŁO ZA KOMUNY: CZY SIĘ STOI CZY SIE LEŻY TO 2000 ZŁ SIE NALEŻY,CZY JAKOŚ TAK!!!MNETALNOŚC DECYDENTÓW W RP TO DALEJ PRL!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Jędryszka z lubartowa zamiast zrobić wywiad w gminach i napisać jak to "nasza droga" władza sobie swawoli to pisze o Tomasiaku jak o jakiej gwieździe z odległej galaktyki. Cóż ciężko to pisać. Ale w takiej gminie Abramów koszt urzędowania wójta w przeliczeniu na mieszkańca wychodzi 2 zł miesięcznie. Ta gmina w której nie ma nawet 4500 mieszkańców daje owemu wójtowi 8900 miesięcznie. Pytanie, czy stać nas na takie wydatki? Powiem tylko że klub sportowy dostaje łaskawie około 20 tyś ale ROCZNIE. Można porównać na rozwój "intelektualny" wójta potrzebujemy prawie 110 tyś rocznie. A na rozwój naszej młodzieży .... szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A normalni ludzie, z wyższym wykształceniem, na odpowiedzialnym stanowisku, po 30 latach pracy - 4810. Dla mnie nie ma żadnego porównania zakres obowiązków i odpowiedzialności pana wójta i mojej. Dlatego pomimo 50 lat nie lubię tego kraju i na szczęście mam już pracę daleko stąd, gdzie normalnie ocenia się wartość człowieka. O sejmie zmanierowanych pajaców już nie wspomnę. Najpierw komuna - teraz targowica i wszystko naszym kosztem. To równie cyniczne co przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej zarabiają Ci co nic nie robią... a ci co robią dużo to żadnych pieniędzy z tego nie mają. Mieszkam na wsi i pracuje od rana do nocy w gospodarstwie i NIC Z TEGO NIE MAM! Mażę o skuterze ale nigdy nie zarobie na niego bo ja muszę robić rok żeby mieć z tego tyle co oni w miesiąc! JA CHCE SKUTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...