Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karierę zrobisz po pięćdziesiątce

Utworzony przez Eustachy, 7 kwietnia 2008 r. o 09:58
Guzik prawda !!!!!! Mam 50+ i szukam pracy ...Mimo wielu rozmów z pracodawcami nikt mnie nie przyjął ... Powód - właśnie wiek .... Kto mnie przyjmnie ???????????????? Komputer w małym palcu.... Znajomość przepisów prawa i wielu innych rzeczy duża... Zdolności manualne b.duże... Prawo jazdy ponad 30 lat ( bez wypadku)..... Zdrowie bez zarzutu ... Mój adres e-mailowy---- nzzpp@wp.pl Czekam, czekam .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mężczyzna,trzy kierunki, 44 lata, również szukam pracy, BPA, desygnat@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypisujecie brednie. Pracy jak nie było tak nie ma. Wykształcenie wyższe, po 50-ce, duże doświadczenie jako handlowiec. I co ? Wysłanych ponad 40- ci listów motywacyjnych wraz z CV. I cisza. Ludzi doświadczonych ceni się ale nie u nas na "ścianie wschodniej" , tylko tam gdzie się inwestuje: Dolny Śląsk, Pomorze, Małopolska i Warszawka. Nasi włodaże i Pracodawcy to pomyłka. Cenią sobie nic nierobienie oraz jak kogoś wykorzystac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...