Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karol Baran i Paweł Miesiąc nie porozumieli się jeszcze z zarządem KMŻ

Utworzony przez witold, 20 sierpnia 2013 r. o 20:43
To ty durniu szatażujesz zawodników Bo trzeba było zrobić taką umowe żeby była jasna przed rozpoczęciem sezonu a nie w jego trakcie zmieniać umowe chyba zawodnik też musi za coś żyć a motor nie kosztuje tyle co twoja żałosna honda.ŻYGAĆ MI SIĘ CHCE JAK NASZYM ŻUŻLOWYM KLUBEM ZARZĄDZA TAKI CZŁOWIEK JAK DARIUSZ Sprawka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten facet to się nadaje do zarządzania PGR-em. Jeśli mecz jest do wygrania to trzeba zrobić wszystko żeby go wygrać. Jeśli jest szansa na awans to trzeba ją wykorzystać a przynajmniej motywować zawodników do walki. i próbować wygrać wszystko co sie da  Zadaniem "działaczy" jest szukanie rozwiązań rozwojowych a nie ucieczka przed wyzwaniami. Prezesie rusz 4litery albo zrezygnuj bo kibice wywiozą Cię tą ZOMO-wską polewaczką, którą się chwalisz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posłuchaj sprawko jeżeli oni nie pojadą w juz w tym sezonie spotkaniu  ligowym to ja ci obiecuje ze za rok nie bedziesz juz prezesuniem NASZEGO KLUBU a nie twojego won .! Skad ty sie zwiołes od ilu lat chodzisz na zuzel bo podobno od 5  . WIESZ W jakich kaskach jezdza nasi u siebie czy ci wytłumaczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posłuchaj sprawko jeżeli oni nie pojadą w juz w tym sezonie spotkaniu  ligowym to ja ci obiecuje ze za rok nie bedziesz juz prezesuniem NASZEGO KLUBU a nie twojego won .! Skad ty sie zwiołes od ilu lat chodzisz na zuzel bo podobno od 5  . WIESZ W jakich kaskach jezdza nasi u siebie czy ci wytłumaczyć?
przecież to groźna która w polskim prawie jest jak najbardziej karalna. Mam nadzieje że ktoś to zauważy i da nauczkę takim "pseudokibicom" którzy myślą że ktoś jest głupi a tylko oni mądrzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten facet to się nadaje do zarządzania PGR-em. Jeśli mecz jest do wygrania to trzeba zrobić wszystko żeby go wygrać. Jeśli jest szansa na awans to trzeba ją wykorzystać a przynajmniej motywować zawodników do walki. i próbować wygrać wszystko co sie da  Zadaniem "działaczy" jest szukanie rozwiązań rozwojowych a nie ucieczka przed wyzwaniami. Prezesie rusz 4litery albo zrezygnuj bo kibice wywiozą Cię tą ZOMO-wską polewaczką, którą się chwalisz
z pustego i Salomon nie naleje. Czemu nie potrafisz zrozumieć że nie ma kasy, a awans i tak nam nie groził i nie grozi. Ale w myśl zasady "zastaw się a postaw się" typowe zachowanie ignoranta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...