Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WPIS USUNIĘTY
Ostatnio edytowany 27 października 2009 r. o 08:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nóż się w kieszeni otwiera.. żal żal żal żal i jeszcze raz. Dobrze, że nie oglądam telewizji już 3 lata..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, jak nie udało się jej teraz to może zawsze spróbować dalej, przeciez to jest show busines a nie dom opieki nad uzdolnionymi. Najwidoczniej jurorom bardziej spodobał się ktoś inny i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedostała się do grupy półfinalistów to jest pokrzywdzona bo jury głosowało trzy razy tak . a na innych też głosowali trzy razy tak i też się niedostali to każdy z tych co mieli 3 razy tak niech się stara o złamanie regulaminu bo oni też są pokrzywdzeni i też by chcieli się dostać do pół finału szok za wszelką cenę dostać się do finału i nauczą dziecko że w życiu można osiągnąć wszystko po trupach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Nóż się w kieszeni otwiera.. żal żal żal żal i jeszcze raz. Dobrze, że nie oglądam telewizji już 3 lata..
SAM JESTES ZAL SKORO NIE OGLADASZ TO SIE NIE WYPOWIADAJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady,w jej głosie nie było nic takiego nadzwyczajnego.Dziewczęcy ,niewypełniony głos (NA PLUS) z dobrym wyczuciem rytmu .Czterdzieści miejsc dla różnych dziedzin i miała prawo się nie zmieścić -ot i wszystko.W tym programie były lepsze a ja nadal muszę oglądać Wronę i Big Cyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
migotka napisał:
Niedostała się do grupy półfinalistów to jest pokrzywdzona bo jury głosowało trzy razy tak . a na innych też głosowali trzy razy tak i też się niedostali to każdy z tych co mieli 3 razy tak niech się stara o złamanie regulaminu bo oni też są pokrzywdzeni i też by chcieli się dostać do pół finału szok za wszelką cenę dostać się do finału i nauczą dziecko że w życiu można osiągnąć wszystko po trupach
BEZSPRZECZNIE MASZ RACJĘ ,TO JEST NIESAMOWICIE DEMORALIZUJĄCE DLA INNYCH,KTÓRZY W IDENTYCZNY SPOSÓB POŻEGNALI SIĘ Z PROGRAMEM.TAK RODZĄ SIĘ "ZAŁATWIACZE" I ICH MAGICZNE MOCE.W mojej Polsce bez piekiełka obyć się nie może bo muszą być równi i równiejsi. PRZESTAJĘ OGLĄDAĆ TEN PROGRAM a tak ładnie się zapowiadało Kuba widzisz ile były warte Twoje słowa "ale to jest nasza decyzja"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
SAM JESTES ZAL SKORO NIE OGLADASZ TO SIE NIE WYPOWIADAJ!
Czego sie drzesz... skoro nalezysz do otumionych mas i bawi cie czyis spiew i uwazasz to za talent! To nie mamy o czym rozmawiac. Bo spiew talentem zadnym nie jest. I bede sie wypowiadal kiedy bede chcial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MF: <<... Akademie szkolne powinny im wystarczyć...>>. Świetnie. Tylko w takim razie po co te dzieci w ogóle startują w MT? Aby doświadczały dyskryminacji? Aby przy okazji jurorzy mogli wytypować spośród nich swoje "maskotki" i zakwalifikować je do następnej rundy? Czego ma je nauczyć występ w programie MT? Patologii? A może raczej oswoić z obrazem bezmyślności i braku wyobraźni "jurorów"? SKANDAL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sss-to dziwne jak śpiew talentem nie jest bo Klaudia Kulawik zajeła II miejsce a śpiewała -.- Ale nie o tym chce mówić... Tylko Do jasnej cholery czemu ci '' genialni '' jurorzy wzieli Agate? Przerz ona NIE ma talentu w porównaniu do Kasi!!!! Kasiu - jestem TWOJĄ WIELKĄ FANKĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście JEŻELI JUŻ MIELI WYBRAĆ DZIECIECY SPIEW (W WYKONANIU PRZEZ DZIECI) TO CZEMU NIE WTBRALI KASI KTORA MIALA TALENT!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Iwiński. Naprawiajac błąd naprawia Pan moje nastroje wzgledem tego programu. Uwazam Panią Chylińską za sprawczynię tego zamieszania. Myslałem jednak ,że Pani Chylińska jest bardziej obiektywna a nie zakochana w sobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to niesamowite, pamietnik z konikiem zdzialal cuda?Do dzisiaj nie moge przestac sie dziwic temu co zrobilo szanowne jury... Kasia jest najlepsza czy oni ja wybrali czy nie:) Foremniak -szkolne akademie?! jej sie chyba cos juz zawiesilo na stale...a co ona robila na Akademiach-az strach pomyslec...brr.Zreszta co tam robi ta kobieta? Te jej komentarze beznadziejne, glupie miny i doprowadzajacy do szalu glos...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia jest swietna a jej występ w programie "dzień dobry TVN" był fenomenalny Kasia jest świetna!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W następnej edycji MT (o ile taka nastąpi) uczestnikom programu wystarczy powiedzieć,że uwielbiają jurorów i już mają 3x tak,a talent to już się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to niesprawiedliwe jak mogła przejść dziwczynka ktura według mnie niema za grosz talentu,może tylko dlatego że jest fanką agi to jest niepojęte kasia ma niesamowity głos jak i talent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia Sawczuk jest taka utalentowana! ma mocny, czysty i piękny głos. doskonale rozumialam co spiewa, gdyz ma niesamowita dykcje. jest slodka, ma madre oczy i POKORE, czego brakuje niejakiej AGACIE WIETRZYCKIEJ!!!. moim zdaniem agata zaszla tam gdzie zaszla poniewaz jest FANKA CHYLINSKIEJ!!. no przepraszam ale co to ma byc, wchodzi i od razu wyskakuje z uwielbieniami dla agnieszki i daje jej jakies albumy z wycinkami z gazety ;/ to tak wygladalo jak jakas ŁAPÓWKA~!. AGATA JAK POWIEDZIAL KUBA TO CHARCZACY PULPET, MA GLOS JAKBY WIECZNIE MIALA CHORE GARDLO I KATAR, NIE ZROZUMIALAM ANI SLOWA PONIEWAZ SPIEWA NIEWYRAZNIE! PRZYWROCCIE KASIE WYWALCE PULPETA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program znowu wygra dwóch gołych fagasów obściskujących się i robiących obrzydliwe figury . FUUUUUUUUJ !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Calkowity blad Jury za niedopuszczenie Kasi Sawczuk do finalu. Wiek osoby nie ma tutaj zadnego znaczenia czego potwierdzenie mozna znalezc w historii wiele razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę krótko. Jeżeli Kasia Sawczuk wróci do finału będę dalej ogląda Mam talent. Jeżeli nie wróci to i ja nie mam zamiaru wracać przed telewizor ani w tej ani w przyszłej edycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...