Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ogrom pracy? Za mało powiedziane, i nie w czasie przeszłym. Teraz trzeba uważać, aby jakaś trąba nie kichnęła jej w twarz, aby utrzymać pewien poziom, zanim się go podniesie na walki kluczowe (prawie wszystkie są kluczowe). Gratuluję opiekunom i zawodniczce. Tu nikogo na baczność nie stawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Innych powinienem postawić na BACZOŚĆ! I nigdy nie wypowiedzieć: SPOCZNIJ. "Leszek nie przeczę, że mogę nie rozumieć samej idei dowodu FLT. Nie gniewaj się, ale nie spotkałem się z tym, że trójki muszą być parami względnie pierwsze. Spotkałem się z warunkiem, że trójki muszą być względnie pierwsze." Re. "(Co-prime is synonymous with pairwise relatively prime and means that in a given set of numbers, no two of the numbers share a common factor.)" Tłumacz Google: (Wspólnie pierwsza jest równoznaczne z parami względnie pierwsze i oznacza, że w danym zestawie numerów nie ma dwóch numerów mają wspólny czynnik). [1] [1] bealconjecture.com Nie jest możliwe, aby normalny człowiek nie rozumiał powyższego, nawet wtedy, gdy Wielcy podają dwa warunki: NWD(x,y,z)=1 i x+y=z. Te dwa warunki oznaczają: gcd(x,y)=1 i gdc(x,z)=1 i gcd(y,z)=1. Można je zapisać: gcd(x,y)=gdc(x,z)=gcd(y,z)=1. Jeżeli 10+y=25, to wtedy NWD(10,y,25)>1, bo y=15. Zatem 2+3=5 czyli 2,3 i 5 są are co-prime. Są parami względnie pierwsze. Są wzajemnie względnie pierwsze. W żadnym z trzech zestawów (2,3), (2,5) i (3,5) nie może być dwóch liczb, które mają wspólny czynnik większy, niż 1. Czyli X+Y=Z i X=2 i Y=3 i Z=5. Nadto dałeś przykład, w którym X jest parzysta, aby nie była spełniona moja prośba o przyjęcie, aby X była nieparzysta. Zdanie44. Istnieją a,b,c ze zbioru {1,2,3,...} takie, że gcd(a,b,c)=1 i liczby a,b i c nie są parami względnie pierwsze: a+b=c. Zdanie44 jest zawsze fałszywe. Ogłoś Światu, że żaden Polak nie rozumie, iż Zdanie44 jest fałszywe, ale jakiemuś LWG tylko się wydaje, że Zdanie44 jest rzeczywiście fałszywe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...