Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa samolotu prezydenta Kaczyńskiego: Pierwsze komentarze po tragedii

Utworzony przez ~Lublinianin~, 10 kwietnia 2010 r. o 13:21
mozemy sie nie lubiec,mozemy sie nie zgadzac z polityka rzadu,ale w takiej tragedi jaka nawiedzila nasz Narod Polski wyrazy wspolczucia dla wszystkich ich dotknietych..pochylam glowe !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z wyżej napisanym komentarzem....modle sie za ofiary wypadku i o siłe dla rodzin zmarłych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Lublinianin~ napisał:
mozemy sie nie lubiec,mozemy sie nie zgadzac z polityka rzadu,ale w takiej tragedi jaka nawiedzila nasz Narod Polski wyrazy wspolczucia dla wszystkich ich dotknietych..pochylam glowe !!
Tak tylko razem możemy zrozumieć jak niewiadome jest nasze życie jak Wielka Tragedia Nawiedziła Naród Polski -Polaków dlatego bez względu co i jak myśleliśmy o poszczególnych politykach skłońmy głowę w zadumie i w godności , wspomnijmy Tych którzy zginęli .Wyrazy Głębokiego i szczerego współczucia dla rodzin i bliskich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To my wszyscy biedni polacy jesteśmy temu winni!!!!!!! Zamiast masła do chleba mogliśmy się zlożyć na nowy rządowy samolot!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, jasne, a jakbyśmy kupili nowy samolot, to by było zaraz, że politycy nasze pieniądze ładują w samoloty i latają nie wiadomo czym. Taka jest polska mentalność - naraz wszystkim współczujemy i żałujemy, ale potrzeba do tego najpierw tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że oni woleli ładować sobie na konta niż ten nowy samolot.A jak dla mnie to niech się smażą w pikle!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopytko07 napisał:
Jasne, jasne, a jakbyśmy kupili nowy samolot, to by było zaraz, że politycy nasze pieniądze ładują w samoloty i latają nie wiadomo czym. Taka jest polska mentalność - naraz wszystkim współczujemy i żałujemy, ale potrzeba do tego najpierw tragedii.
szczere kondolencje dla osób które cierpią z powodu utraty swych bliskich. te słowa wypływają prosto z mego serca. ale sprawa jest zupełnie inna, która chciałam poruszyć. żałoba narodowa- bo zginęło tyle osób( i z tym sie zgodzę) ale czy było by tyle szumu gdyby zginęli ludzie z szarego społeczeństwa?????? bieda panuje w naszym kraju, ludzie głodują,nie mają pieniedzy na podstawowe zakupy, opłaty, leki. a głowy naszego państwa zarabiają krocie w skali miesiaca gdzie inni nie widzą tego przez cały rok, panosza sie za kasę z naszych podatków, podróżują po całym swiecie, drogie ubrania, kliniki itd a inni umierają i nikt sie nimi nie przejmuje. problem raczej tkwi w czymś innym niż w tym że nie żyje głowa państwa ( w sensie prezydent- a nie człowiek- proszę mnie zle nie zrozumieć) jeszcze raz chylę głowę osobom ktore cierpią z powodu utraty bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ejka podzielam twoje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZCZERE KONDOLENCIE DLA RODZIN I DLA CAŁEGO NASZEGO KRAJU POLSKIEGO ( CO TY CZŁOWIEKU MÓWISZ SMAŻYLI SIĘ W PIEKLE , A ŻEBYŚ TY MIAŁ TAKI WYPADEK TAKĄ TRAGEDIE DOBRZE BY CI BYŁO ŻEBY KTOŚ Z TWEGO OTOCZENIA NARODU ŻYCZYŁ SMAŻENIA SIĘ W PIEKLE ZASTANÓW SIĘ ) TO JEST STRASZNE CO NAS SPOTKAŁO POLSKĘ (..)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ja mówie?? Jak ci sie nie podoba to nie czytaj.Oni mieli nas wszystkich biedaków w du***!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DanielNiko napisał:
Tylko że oni woleli ładować sobie na konta niż ten nowy samolot.A jak dla mnie to niech się smażą w pikle!!!!!!!!!
O CZYM TY WOGULE PISZESZ CZLOWIEKU NIE ZASTANOWILES SIE ZE MOZESZ ZRANIC KOGOS Z BLISKICH TAKA PISANINA W TYM SAMOLOCIE ZGINA MOJ BRAT I JAK JA SIE TERAZ CZUJE CZYTAJAC TWOJ WPIS A JAKBY TO KTOS Z TWOJEJ RODZINY TAM BYL I BYS PRZECZYTAL TAKI WPIS JAKBYS SIE CZOL CO ?¿
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli by ktoś tam zginął z mojej rodziny to bym się nawet do niego nie przyznał!!!!!! Że tak rządził tym krajem. Wyrażam moje własne zdanie i proszę nie negować bo ja wasze zdania szanuję!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLACY CHCIELIŚCIE ODPOWIEDZ RXXXX NA TARCZE ANTYRAKIETOWĄ TO MACIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cicho lepiej bądź pajacu, bo nie wiesz co mówisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa pozytywne aspekty dzisiejszego dnia: 1) może będziemy mieli lepszy rząd 2) wreszcie kupią se nowy samolot!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale rząd mamy cały czas.U nas rządzi kler!!!!!!!! zgineli tylko kukiełki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk powinien lecieć w tym samolocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ojciec dyrektor.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvp.info/informacje/swiat/na-mi...-potworna-cisza Zastanawia mnie bardzo komentarz w tym filmie, który został wyemitowany około godziny 10:00 w TVN bez tego komentarza. Pierwsza rzecz: Osoba mówi, że widzi czarną skrzynkę, a w TV informacja o odnalezieniu pierwszej skrzynki pojawiła się chyba koło godziny 15:00, lecz mogę się mylić. Jednak na pewno nie było to przed godziną 13:00. Czy to z pewnością jest czarna skrzynka na nagraniu? A jeśli tak? to czemu tyle czasu zabrało jej odnalezienie? Druga sprawa: "To polski samolot przecież" - nagranie jest przecież już prawie po całkowicie skończonej akcji ratowniczej, a ten Pan wypowiada to w sposób jakby tym był zaskoczony. Ja też nie dowierzałem na początku, ale on jednak był tam na miejscu. http://www.tvp.info/informacje/swiat/na-mi...-potworna-cisza tu jest to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...