Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa samolotu prezydenta Kaczyńskiego: Pierwsze komentarze po tragedii

Utworzony przez ~Lublinianin~, 10 kwietnia 2010 r. o 13:21
ejka napisał:
szczere kondolencje dla osób które cierpią z powodu utraty swych bliskich. te słowa wypływają prosto z mego serca. ale sprawa jest zupełnie inna, która chciałam poruszyć. żałoba narodowa- bo zginęło tyle osób( i z tym sie zgodzę) ale czy było by tyle szumu gdyby zginęli ludzie z szarego społeczeństwa?????? bieda panuje w naszym kraju, ludzie głodują,nie mają pieniedzy na podstawowe zakupy, opłaty, leki. a głowy naszego państwa zarabiają krocie w skali miesiaca gdzie inni nie widzą tego przez cały rok, panosza sie za kasę z naszych podatków, podróżują po całym swiecie, drogie ubrania, kliniki itd a inni umierają i nikt sie nimi nie przejmuje. problem raczej tkwi w czymś innym niż w tym że nie żyje głowa państwa ( w sensie prezydent- a nie człowiek- proszę mnie zle nie zrozumieć) jeszcze raz chylę głowę osobom ktore cierpią z powodu utraty bliskich
Jak tacy ludzie idą do wyborów (lub nie idą?) to biada ci Polsko! Prezydent tak samo modlił się za zwykłych ludzi ,którzy zginęli w katastrofie autobusu we Francji. Tutaj być może był zamach stanu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DanielNiko napisał:
Co ja mówie?? Jak ci sie nie podoba to nie czytaj.Oni mieli nas wszystkich biedaków w du***!!!!
zgadzam sie z toba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zgadzam sie z toba
to byli nasi rodacy, tak samo mieli rodziny, ojców, matki, dzieci. Jak wam nie wstyd tak pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że nie pisze się źle o zmarłym ale trzeba się trzymać faktom że jeśli nie uparty charakter pana prezydenta to nie zginęło by 96 osób. Rosja nie chciała jego obecności w Katyniu więc po co się pchał. Był ponoć dobrym ojcem i mężem zrobił dużo dla kraju ale zrobił by więcej jak by słuchał innych którzy mu doradzali a nie patrzył na swoją dumę. Miejmy nadzieje że śmierć tych wielkich ludzi nie pójdzie na marne i nie dopuścimy żeby kiedykolwiek miała miejsce podobna tragedia Obywatel 27 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie ,że współczujecie rodzinom ofiar a tak naprawdę ponniście współczuć całemu Narodowi Polskiemu i sami sobie. Nie zastanawiacie się co teraz będzie z Polską ? Z nami ? Czy może jesteście aż tak zaćmieni ,że nie dochodzi do Was co tak naprawdę się stało . Zginęli wielcy patrioci a szczególnie Prezydent , którzy chcieli jeszcze ratować Polskę i zapewnić nam godne życie. Powinniśmy się teraz wszyscy jednoczyć i zacząć przemawiać prawdę dla dobra naszego kraju. Czy nie zastanawiacie ,że to było celowe ,aby móc zniszczyć nasz kraj , naród , tradycje ? Nie dajmy i zacznijmy naprawdę myśleć o sobie i przyszłości naszego kraju . PiS jest jedyną drogą do godnego życia w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie ,że współczujecie rodzinom ofiar a tak naprawdę ponniście współczuć całemu Narodowi Polskiemu i sami sobie. Nie zastanawiacie się co teraz będzie z Polską ? Z nami ? Czy może jesteście aż tak zaćmieni ,że nie dochodzi do Was co tak naprawdę się stało . Zginęli wielcy patrioci a szczególnie Prezydent , którzy chcieli jeszcze ratować Polskę i zapewnić nam godne życie. Powinniśmy się teraz wszyscy jednoczyć i zacząć przemawiać prawdę dla dobra naszego kraju. Czy nie zastanawiacie ,że to było celowe ,aby móc zniszczyć nasz kraj , naród , tradycje ? Nie dajmy i zacznijmy naprawdę myśleć o sobie i przyszłości naszego kraju . PiS jest jedyną drogą do godnego życia w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
Tusk powinien lecieć w tym samolocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam podobne zdanie,z tym jednym ze wsadzilbym jeszcze SIKORSKIEGO. Palantow ktorzy twierdza ze PREZYDENT moze byc niski a nie moze byc maly powinno sie pchac w takie samoloty i na biale niedzwiedzie. KACZYNSKI BYL MOIM PREZYDENTEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. To był także mój prezydent. Opinia publiczna pokazywała go w jak najgorszym świetle, byli na szczęście tacy którzy nie dali się omamić. Po tych ludziach zastała ogromna pustka. a ci którzy byli takimi przeciwnikami Kaczyńskiego mogliby teraz zamilknąć a nie udawać ze go kochali, jak co niektórzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie polityków uważam za kłamców i złodziei - płakać za nimi nie będę. Obserwowałem i obserwuję działania różnych partii od upadku komuny i z całym przekonaniem stwierdzam, że jedyne o co im chodzi to dostać się do koryta i nachapać ile się da. Być może są wśród nich jakieś jednostki wartościowe ale i tak nie zmieni to postrzegania całości. Prawda jest taka, że mimo przeróżnych rosnących stale wskaźników ja i wielu innych musimy ostro zapier***ać po 10 albo więcej godzin aby przeżyć, podczas gdy jakieś tłuste świnie pousadzane na różnych stołkach których głównym zajęciem jest pierdzenie w nie zarabiają miesięcznie tyle co ja przez parę lat. Zacznijcie nad tym pracować a nie nad wysokością swoich kont panowie politycy to może i szacunek społeczeństwa wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy mówią że ta tragedia ma jakiś sens, to niech mi wytłumaczy ktoś ten cały niby sens, że giną najważniejsi ludzie w kraju, samam największa inteligencja, ja tego wszystkiego nie mogę zrozumieć... i nie potrafie się z tym pogodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaaaa napisał:
wszyscy mówią że ta tragedia ma jakiś sens, to niech mi wytłumaczy ktoś ten cały niby sens, że giną najważniejsi ludzie w kraju, samam największa inteligencja, ja tego wszystkiego nie mogę zrozumieć... i nie potrafie się z tym pogodzić
Taaaa same Einsteiny nam zginęły. Idź facet się schowaj i nie powtarzaj bzdur z telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO WAS WYBORCY PO ODWIEDZAJACY TA STRONE KIERUJE TE SLOWA : w okresie ostanich dwoch lat popelniliscie dwa wielkie bledy . Bledy ktore pietnem odbily sie na sytuacji Polski. Wybraliscie nieodpowiedzialnych ludzi do wladzy , ludzi ktorzy zawiedli i was i caly narod. Przykladaliscie reke do plucia lub sami pluliscie na Prezydenta zniewazajac go i potwornie krzywdzac. Trzeba bylo az jego smierci zeby bielmo zeszlo wam z oczu i zebyscie dojzeli jakim byl wspanialym czlowiekiem . Prosze was i przestrzegam przed popelnieniem kolejnych bledow. Tragiczne dla losow Polski byloby oddanie calej wladzy w rece PO . Zagrozenie dyktaura liberlana byloby wtedy calkiem realne. Przemyslicie to i podejmijcie dobra dla Polski dycezje.. nie zrobcie kolejnego bledu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona22xxxx napisał:
DO WAS WYBORCY PO ODWIEDZAJACY TA STRONE KIERUJE TE SLOWA : w okresie ostanich dwoch lat popelniliscie dwa wielkie bledy . Bledy ktore pietnem odbily sie na sytuacji Polski. Wybraliscie nieodpowiedzialnych ludzi do wladzy , ludzi ktorzy zawiedli i was i caly narod. Przykladaliscie reke do plucia lub sami pluliscie na Prezydenta zniewazajac go i potwornie krzywdzac. Trzeba bylo az jego smierci zeby bielmo zeszlo wam z oczu i zebyscie dojzeli jakim byl wspanialym czlowiekiem . Prosze was i przestrzegam przed popelnieniem kolejnych bledow. Tragiczne dla losow Polski byloby oddanie calej wladzy w rece PO . Zagrozenie dyktaura liberlana byloby wtedy calkiem realne. Przemyslicie to i podejmijcie dobra dla Polski dycezje.. nie zrobcie kolejnego bledu
DO CIEBIE ANALFABETKO NIEDOUCZONA KIERUJĘ TE SŁOWA : Nim coś do kogoś zaczniesz pisać to najpierw się naucz lub skorzystaj z pomocy mamy, taty, babci, dziadka, księdza lub słownika ortograficznego. Tragedią dla losów polski będzie wypuszczanie analfabetów ze szkół bo zanik umiejętności pisania i poprawnego wysławiania stanie się całkiem realny i na dłuższą metę tragiczny dla Polski. Do treści merytorycznej odnosić mi się nie chce ponieważ dorównuje ona poziomem treści ortograficznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miodek napisał:
DO CIEBIE ANALFABETKO NIEDOUCZONA KIERUJĘ TE SŁOWA : Nim coś do kogoś zaczniesz pisać to najpierw się naucz lub skorzystaj z pomocy mamy, taty, babci, dziadka, księdza lub słownika ortograficznego. Tragedią dla losów polski będzie wypuszczanie analfabetów ze szkół bo zanik umiejętności pisania i poprawnego wysławiania stanie się całkiem realny i na dłuższą metę tragiczny dla Polski. Do treści merytorycznej odnosić mi się nie chce ponieważ dorównuje ona poziomem treści ortograficznej.
Czy to jest aby portal Patriotow Polskich bo chcialem cos dopisac ale nie wiem czy jestem na dobrej stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAJDA ma pretensje co do miejsca pochowku naszego PREZYDENTA tylko z obawy ze braknie miejsca dla jego kosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszna tragedia dla wszystkich nas Polaków nieznam się na polityce niezbyt lubiłem Lecha Kaczynskiego ale śmierć kazdego człowieka jest najgorszym przeżyciem Wielki ukłon dla Rosjan i prezydenta Miedwiediewa i premiera Putina za wspaniałe wsparcie pomoc w tak trudnych chwilach i pieknym szlachetnym zachowaniem Dziękuje jako Polak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wajda zrobił laskę koniowi i jest w szoku, dlatego mówi takie bzdury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...