Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa samolotu prezydenta w Smoleńsku - pełna lista ofiar

Utworzony przez świattowy, 10 kwietnia 2010 r. o 11:58
Jednym z członków załogi była moja młodsza siostra Justyna Moniuszko. Ciągle nie mogę uwierzyć, że ta katastrofa to prawda i już nigdy jej nie zobaczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nikt z was nie zwrócił uwagi na jedną z bardzo istotnych rzeczy: Czemu, kiedy wieża odradzała lądowanie, pilot podchodził do lądowania aż cztery razy? Czemu bał się odpowiedzieć dla ważnych osobistości: nie, w takich warunkach pogodowych nie ląduję. Nie tak dawno, była podobna sytuacja, inny pilot w również trudnych warunkach, ale innych..... kiedy bał się, że mogą zestrzelić samolot, nie zgodził się lądować, przez co miał bardzo duże nieprzyjemności z ludźmi pana prezydenta. Ten, jednak próbował lądować, czemu bał się sprzeciwić..... Czemu czyjaś "wola wylądowania", aby tylko wylądować, musi się kończyć śmiercią tylu osób......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moreczek21 napisał:
Jednym z członków załogi była moja młodsza siostra Justyna Moniuszko. Ciągle nie mogę uwierzyć, że ta katastrofa to prawda i już nigdy jej nie zobaczę.
Jeżeli to prawda to bardzo Ci współczuje,jestem w żalu i smutku razem z Tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moreczek21 napisał:
Jednym z członków załogi była moja młodsza siostra Justyna Moniuszko. Ciągle nie mogę uwierzyć, że ta katastrofa to prawda i już nigdy jej nie zobaczę.
Wyrazy współczucia, straszna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel napisał:
...szkoda ze większość z tego forum to banda kretynów, o post narodowych poglądach , zwolennicy PIS mający typowe objawy homofobi socjologicznej i całkowita nie zdolnośc pojmowania otaczającej rzeczywistości, Kretyni nie rozumieją iż jest to tragedia przede wszystkim w wymiarze ogólno ludzkim , mali zalęknieni faszyści, nie umiejący zaintonować choćby jednej zwrotki hymu państwa w którym mieszkają...
Masz 100% racji w swojej wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie dziś samopoczucie Panów Palikota, Sikorskiego i im podobnych kanalii, którzy od lat nie ustawali w opluwaniu Prezydenta Patrioty??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lex napisał:
A jakie dziś samopoczucie Panów Palikota, Sikorskiego i im podobnych kanalii, którzy od lat nie ustawali w opluwaniu Prezydenta Patrioty??
A czy to teraz wazne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czemu nikt z was nie zwrócił uwagi na jedną z bardzo istotnych rzeczy: Czemu, kiedy wieża odradzała lądowanie, pilot podchodził do lądowania aż cztery razy? Czemu bał się odpowiedzieć dla ważnych osobistości: nie, w takich warunkach pogodowych nie ląduję. Nie tak dawno, była podobna sytuacja, inny pilot w również trudnych warunkach, ale innych..... kiedy bał się, że mogą zestrzelić samolot, nie zgodził się lądować, przez co miał bardzo duże nieprzyjemności z ludźmi pana prezydenta. Ten, jednak próbował lądować, czemu bał się sprzeciwić..... Czemu czyjaś "wola wylądowania", aby tylko wylądować, musi się kończyć śmiercią tylu osób......[/quote] [quote name='Gość' post='263221' date='10.04.2010, 15:10:36']Masz Racje!!! Ważne osobistości decydują, nie słuchają ludzi podwładnych. I tragedia gotowa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moreczek21 napisał:
Czy jakiś dziennikarz mógłby zadzwonić do dowództwa 36 specjalnego pułku lotnictwa transportowego i zdobyć listę personelu pokładowego. Na 95% moja siostra była na pokładzie i teraz nie odbiera telefonu... ciągle jeszcze łudzę się, że ktoś przeżył, albo w ostatniej chwili nie wyleciała...
MSWiA opublikowało listę nazwisk załogi prezydenckiego samolotu: Zginęli: Arkadiusz Protasiuk (kapitan), członkowie załogi: Robert Grzywna, Andrzej Michalak i Artur Ziętek oraz stewardessy: Barbara Maciejczyk, Natalia Januszko oraz Justyna Moniuszko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lex napisał:
A jakie dziś samopoczucie Panów Palikota, Sikorskiego i im podobnych kanalii, którzy od lat nie ustawali w opluwaniu Prezydenta Patrioty??
To przykre, że w obliczu takiej tragedii psy dalej szczekają. Zamilcz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj o 20.00 zbieramy się przed ratuszem, przynieśmy znicze. Tak po prostu [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czemu nikt z was nie zwrócił uwagi na jedną z bardzo istotnych rzeczy: Czemu, kiedy wieża odradzała lądowanie, pilot podchodził do lądowania aż cztery razy? Czemu bał się odpowiedzieć dla ważnych osobistości: nie, w takich warunkach pogodowych nie ląduję. Nie tak dawno, była podobna sytuacja, inny pilot w również trudnych warunkach, ale innych..... kiedy bał się, że mogą zestrzelić samolot, nie zgodził się lądować, przez co miał bardzo duże nieprzyjemności z ludźmi pana prezydenta. Ten, jednak próbował lądować, czemu bał się sprzeciwić..... Czemu czyjaś "wola wylądowania", aby tylko wylądować, musi się kończyć śmiercią tylu osób......
Szkoda, że nie jest Pan (Pani) pilotem. Z poważaniem DR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo smutne i tragiczne wydarzenie.ale ja sie pytam po co na pokladzie samolotu byli tacy ludzie jak m.in. prezes PKOL po co on jest potrzebny natego rodzaju uroczystosciach.leci bo sie leci za darmo i tak to wlasnie w tej polsce jest.[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponad 2 miliony ludzi w Polsce żyje w skrajnej biedzie i ubóstwie a ekipy rządowe robią sobie wycieczki co kilka dni na koszt podatników, MUSIAŁO DO TEGO DOJŚĆ - BÓG JEST BOJAŹLIWY ALE SPRAWIEDLIWY!!! WSPÓŁCZUJĘ RODZINOM OFIAR!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE CZY WY JESTEŚCIE NORMALNI??????????? ZDARZYŁA SIĘ DZIŚ WIELKA KATASTROFA I NIE PISZCIE O TYCH LUDZIACH JAK O JAKIŚ POLITYCZNYCH ŚMIECIACH. NIE MA TU TERAZ ZNACZENIA PARTIA TYLKO TO, ŻE SĄ TO LUDZIE I TAK SAMO MIELI NA TYM ŚWIECIE OSOBY, KTÓRE ICH KOCHAŁY. W TEJ CHWILI TRZEBA PATRZEC NA TYCH WSZYSTKICH UMARŁYCH POLITYKÓW JAK NA LUDZI BEZ WZGLĘDU NA POGLĄDY POLITYCZNE I TO W JAKIEJ PARTII SIĘ ZNAJDOWALI. JEST MI NIEZMIERNIE PRZYKRO, ŻE POLSKA STRACIŁA TYLU WAŻNYCH POLAKÓW BĄDŹ CO BĄDŹ BEZ WZGLĘDU NA TE AFERY RZĄDOWE I SKŁADAM SERDECZNE KONDOLENCJE WSZYSTKIM RODZINOM OFIAR (((( [*] I ŻAL MI TYCH OSÓB, KTÓRE NIE POTRAFIĄ SIĘ ZACHOWAC W TAK WAŻNYM DNIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nikt nie mówi o załodze tego samolotu ich rodziny terz cierpia a tylkom sa wymieniane znane osobistosci a inni to co terz byli ludzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+++++ Straszna tragedia. Umilkły kłótnie i spory, szkoda, że musiało dojść do katastrofy, by politycy zjednoczyli się. Pytania dzinnikarzy w rozmowie z Marszałkiem Komorowskim typu "Kiedy będą wybory prezydenckie" są nie na miejscu, dziennikarze nie mają honoru, godności i czci dla ofiar, węszą sensację w tragedii. Hieny. Kondolencje dla najbliższych ofiar. WIECZNE ODPOCZYWANIE RACZ IM DAĆ pANIE, A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECH IM ŚWIECI. +++++
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,5 lat temu (sobota 2 kwietnia 2005) zegnał się cały świat z odchodzącym papieżem Janem Pawłem II - potem była niedziela MIŁOSIERDZIA dzisiaj też jest sobota przed niedzielą miłosierdzia i wszyscy znajdujący się na pokładzie rządowego samolotu już też powróciły do..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za obłudę i olewanie narodu BÓG ich ukarał. reszta też tak skończy jeśli się nie opamiętają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie myśli o żonie pilota i jego rodzinie.To ona przerzwa tragedje! Nietylko utratą męża,ale i oskarżeniami na temat jej męża.Wielkie ubolewanie dla żony i bliskich pilota tego samolotu. Zawsze szukają kozła ofiarnego. Przykro mi bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...