Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa samolotu prezydenta w Smoleńsku - pełna lista ofiar

Utworzony przez świattowy, 10 kwietnia 2010 r. o 11:58
ssdd napisał:
a już na pewno ty będziesz oceniał i rozliczał naszego prezydenta z życia. teraz Bóg go sądzi a nie Ty! lepiej sie pomódł a nie gadaj głupoty
Nie jestem katolikiem i wciąganie w to wszystko Boga uważam za ciemnogród. Ale idąc tokiem rozumowania wielu obywateli tego narodu mogę stwierdzić że widocznie Bóg tak chciał aby się tak stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anusia .. napisał:
MSWiA opublikowało listę nazwisk załogi prezydenckiego samolotu: Zginęli: Arkadiusz Protasiuk (kapitan), członkowie załogi: Robert Grzywna, Andrzej Michalak i Artur Ziętek oraz stewardessy: Barbara Maciejczyk, Natalia Januszko oraz Justyna Moniuszko.
Współczuje rodzinom załogi prezydenckiego samolotu, których matki,żony, męzowie,ojcowie,synowie, córki zginęli w tej strasznej katastrofie.Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lista załogi: kpt. Arkadiusz Protasiuk – dowódca załogi mjr Robert Grzywna – drugi pilot por. Artur Ziętek – nawigator chor. Andrzej Michalak – technik Barbara Maciejczyk – stewardesa Natalia Januszko – stewardesa Justyna Moniuszko – stewardesa Lista funkcjonariuszy BOR: ppłk Jarosław Florczak kpt. Dariusz Michałowski por. Paweł Janeczek ppor. Piotr Nosek st. chor. Artur Francuz chor. Jacek Surówka chor. Paweł Krajewski chor. Marek Uleryk mł. chor. Agnieszka Pogródka-Węcławek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale 88 osób + 7członków załogi = 95 osób Czy ja już w tym wszystkim nie umiem liczyć? I dlaczego pierwsze podane listy ofiar były inne? Skąd sie wzięła pierwotna liczba 136osób?? Ciągle mam podejrzenia-nie ufam ani rządowi ,mediom,ani Rosjanom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale 88 osób + 7członków załogi = 95 osób Czy ja już w tym wszystkim nie umiem liczyć? I dlaczego pierwsze podane listy ofiar były inne? Skąd sie wzięła pierwotna liczba 136osób?? Ciągle mam podejrzenia-nie ufam ani rządowi ,mediom,ani Rosjanom!
podobno było 8 członków załogi,co daje 96 osób... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a 1 osoba sie nie stawila, wiadomo kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie lista zalogi?? To tez ludzi,nie ma ich na tej liscie bo nie byli VIPami?? Ich mi jest najbardziej szkoda [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, kogo witaliśmy w Polsce w trumnie Prezydenta RP - ciemna trumna, a dzisiaj pochowano Prezydenta RP w jasnej trumnie? kiedy trumny zostały podmienione i dla czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A reszta załogi ???Polacy ich pamiętają a wy konowały z ul.Wiejskiej walcie się!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...