Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa samolotu prezydenta w Smoleńsku. Zginął prezydent Lech Kaczyński (film wideo, lista osób)

Utworzony przez dexter, 10 kwietnia 2010 r. o 11:38
wpis łamiący zasady forum
Ostatnio edytowany 10 kwietnia 2010 r. o 13:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dexter jakim bydlakiem trzeba byc by tak napisac. Szkoda słów dla czlowiekopodobnego mutanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie okazuje idiotów nadal w Polsce nie brakuje dla mnie to zamach stanu!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dexter jakim bydlakiem trzeba byc by tak napisac. Szkoda słów dla czlowiekopodobnego mutanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dexter jak sie okazuje idiotów nadal w Polsce nie brakuje dla mnie to zamach stanu!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boleję, wyrazy współczucia dla rodzin człowieku, jesteś chory i to poważnie i nad Twoją chorobą też boleję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARANIE JEDEN ... TO LUDZKA TRAGEDIA ... JA TEŻ NIE GŁOSOWAŁEM NA KACZYŃSKIEGO ANI NA PIS ALE TU NIE OTO CHODZI ... ZGINELI LUDZIE I TU JEST TRAGEDIA ... MOŻESZ ICH NIE LUBIĆ MOŻESZ SIE Z NIMI NIE ZGADZAĆ - ALE W OBLICZU TAKIEJ TRAGEDI TO TWOJE BREDNIE POWINNY SIĘ SAME USUNĄĆ ---ZGINELI LUDZIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze i był jaki był...Ale to sie stało dla kazdego jest szkiem..!! I pytanie dlaczego my dlaczego akurat nas tylko cos spotyka!! Zal i smutek !! Kazda śmieśc jest tragiczna i niewazne jaki kto miał charakter..!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochani, pomińmy milczeniem tego.. brak mi nawet odpowiedniego słowa. Normalny człowiek nie pisze takich slow w obliczu tak wielkiej tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szkoda wszystkich! Znałam załogę samolotu, niektóre osoby z pokładu - wspaniali ludzie!!! SZKODA... Do tych czas nie mogę uwierzyć, że ich juz nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty idioto pomyśl, że po śmierci tych wszytkich ludzi odbije sie niekorzystkie na nasz kraj,pomyśl także jako człowiek i wierzacy polak[o ile wierzysz w Boga]. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest dowód jak Polak - Człowiek może być małpą człekokształtną. Oczywiście nie obrażając gatunku ssaków - małp. WSTYD się przyznać !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś niegodnym przedstawicielem Homosapiens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tak napisać, trzeba chyba mieć kamień zamiast serca i siano zamiast mózgu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też się tak wydaje, jak można coś takiego napisać..czy Ty w ogóle masz człowieku serce, to ja nawet pełnoletnia nie jestem, a boleje nad ich śmiercią, a Ty tu z takim czymś wyjeżdżasz..weź się lepiej zastanów co piszesz ! Takie idiotyczne komentarze to zostaw sobie, a nie ludzi tylko denerwujesz i obrażasz zmarłych na dodatek !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polonia napisał:
Bardzo szkoda wszystkich! Znałam załogę samolotu, niektóre osoby z pokładu - wspaniali ludzie!!! SZKODA... Do tych czas nie mogę uwierzyć, że ich juz nie ma...
Ostatnio edytowany 10 kwietnia 2010 r. o 13:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dexter ty bydlaku ! nawet najgorszemu wrogowi nie życzy się śmierci. nie lubiłem Kaczyńskiego, ale to był nasz prezydent !!! powinieneś wyrazić szacunek wobec niego ! ze wzgląd na funkcje w państwie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miernym osobnikiem jesteś-to widać po Twoim komentarzu...Pomijając to,że nie podobał Ci się prezydent-zważ,że zginęli ludzie-PO PROSTU LUDZIE!!!!!!Czyjeś matki,żony,mężowie i ojcowie,czy przyjaciele.Szacunek dla śmierci obowiązkiem człowieka,ale TY chyba nie poczuwasz się ani do człowieczeństwa ani do szacunku wobec tragedii.Pokój Ich Duszom....
Ostatnio edytowany 10 kwietnia 2010 r. o 13:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent chciał wprowadzić porządek w kraju, ale przez takich deb***i jak ty którzy zagłosowali na PO mamy teraz to co mamy. TO Koniec Polski
Ostatnio edytowany 10 kwietnia 2010 r. o 13:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój wujek też zginął . Bronisław Kwiatkowski . (( dexter ejsteś hamem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...