Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa smoleńska: Błędy kontrolerów z wieży

Utworzony przez and, 18 stycznia 2011 r. o 19:29
Rozdzielenie wizyt premiera i prezydenta to według prezesa BŁĄD? Kompromitacja, która może doprowadzić go tylko do konfliktu z rządem. Zwalanie winy wyłącznie na Moskwę, to kolejne zarzewie konfliktu. Tu niczego nie trzeba komentować, tylko pomyśleć o konsekwencjach. Pan prezes działa emocjonalnie i powinien zostaqć odsunięty od głosu zanim narobi bigosu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było wszystko ustawione.. Pan Kaczyński dobrze się wyraża, popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* kontroler stanu lądowania nie informował załogi samolotu o fatalnych warunkach pogodowych załoga nie zauważyła mgły? * nie podał też informacji o lotniskach zapasowych załoga wystatowała nie znając lokalizacji lotnisk zapasowych? * w chwili, gdy kapitan tupolewa próbował mimo wszystko podchodzić do lądowania, dowódca wieży uznał, że należy mu na to pozwolić. I zostawił decyzję w rękach polskiej załogi. mimo wszystko? mimo czego? jeśli załoga zdawała sobie sprawę z tego że jest wprowadzana w błąd dlaczego złamała procedury i nie zawrociła? jeśli załoga zdawała sobie sprawę z tego że jest wprowadzana w błąd to znaczy ze widziała jednk mgłę i kłóci sito z punktem pierwszym mętne jakieś te tłumaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajania "fachowców" o błędach kontrolerów to dalszy ciąg kompromitacji, z którą mamy do czynienia od 10 kwietnia. Z naszej strony popełniono taką masę błędów, że nie da się ich przykryć rzekomymi błędami kontrolerów. A poza tym to nie kontroler pilotował samolot i nie on powinien wiedzieć, że w Smoleńsku nie da się "odejść w automacie", czy jak odłączyć autopilota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.