Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w Smoleńsku: Kobiecy głos w kabinie pilotów

Utworzony przez Ilona D., 6 maja 2010 r. o 20:48
Mam wlasna na ten temat teorie, z ktora z pewnoscia pewna grupa osob w zupelnosci sie zgodzi. Otoz nie mozna wykluczyc, ze nie jest to glos kobiety fizycznie znajdujqacej sie w kokpicie feralnego samolotu. Wezmy pod uwage mozliwosc inna, a mianowicie, ze jest to zwykla rozmowa radiowo-telefoniczna pomiedzy Zbyszka Ziobro i ktoryms z licznych jej przyjaciol plci meskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilona D. napisał:
Mam wlasna na ten temat teorie, z ktora z pewnoscia pewna grupa osob w zupelnosci sie zgodzi. Otoz nie mozna wykluczyc, ze nie jest to glos kobiety fizycznie znajdujqacej sie w kokpicie feralnego samolotu. Wezmy pod uwage mozliwosc inna, a mianowicie, ze jest to zwykla rozmowa radiowo-telefoniczna pomiedzy Zbyszka Ziobro i ktoryms z licznych jej przyjaciol plci meskiej.
Stwierdzam obiektywnie: Ilona D. ma problemy ze sobą. Kto pomoże Ilonie D. pokonać jej własny idiotyzm? A może to już skrajny deb***izm? Tak czy owak przydałby się Ilonie psychiatra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jlona D chce sie chyba fufac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos Jarosławy???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilona D. napisał:
Mam wlasna na ten temat teorie, z ktora z pewnoscia pewna grupa osob w zupelnosci sie zgodzi. Otoz nie mozna wykluczyc, ze nie jest to glos kobiety fizycznie znajdujqacej sie w kokpicie feralnego samolotu. Wezmy pod uwage mozliwosc inna, a mianowicie, ze jest to zwykla rozmowa radiowo-telefoniczna pomiedzy Zbyszka Ziobro i ktoryms z licznych jej przyjaciol plci meskiej.
wiesz co weź daj sobie spokój z komentarzami , weź sie za: gotowanie, sprzątanie, wekowanie , prasowanie i mycie np. okien. a polityką nie zawracaj sobie głowy bo to cie przerasta i pewnie męczy. w dodatku robisz z siebie kompletną idiotkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wg Tego jeniusza od POKOLENIA B. CZESZKI, który na zachód dał głos o katastrofie winnym był Pan Prezydent, który rozkazał piloom lądować w Smoleńsku. Czy dla takiej gnidy szkalującej naszego Prezydenta jest miejsce na polskiej ziemi?. Stefan Żeromski wyrażnie napisał, że dla zdrajców nie jej nawet na stopy ( "Na plebanii w Wyszkowie").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prokuratura nie ujawnia"... a kiedy prokuratura UJAWNI?!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilona D. napisał:
Mam wlasna na ten temat teorie, z ktora z pewnoscia pewna grupa osob w zupelnosci sie zgodzi. Otoz nie mozna wykluczyc, ze nie jest to glos kobiety fizycznie znajdujqacej sie w kokpicie feralnego samolotu. Wezmy pod uwage mozliwosc inna, a mianowicie, ze jest to zwykla rozmowa radiowo-telefoniczna pomiedzy Zbyszka Ziobro i ktoryms z licznych jej przyjaciol plci meskiej.
ILONA zapraszam cie do mojego kokpitu na pelny odlot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durak napisał:
A wg Tego jeniusza od POKOLENIA B. CZESZKI, który na zachód dał głos o katastrofie winnym był Pan Prezydent, który rozkazał piloom lądować w Smoleńsku. Czy dla takiej gnidy szkalującej naszego Prezydenta jest miejsce na polskiej ziemi?. Stefan Żeromski wyrażnie napisał, że dla zdrajców nie jej nawet na stopy ( "Na plebanii w Wyszkowie").
stewardessa powiedziała - Pan Prezydent kazał lądować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tom~ napisał:
stewardessa powiedziała - Pan Prezydent kazał lądować
Co ty masz we lbie.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO gromca napisał:
ILONA zapraszam cie do mojego kokpitu na pelny odlot.
Ilona D moze na dwa ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...