Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w Smoleńsku: Najnowsze zdjęcia z miejsca tragedii

Utworzony przez jaśmiona, 21 kwietnia 2010 r. o 17:38
No tragedia bo się ciał dopatrzyliście? Od początku wiadomo że tragedia!!! a swoją drogą to nieźle trzeba się gapić w te zdjęcia żeby szczątków ludzkich się tam dopatrzeć!!! Też zajrzałam niestety na te zdjęcia z niezdrowej ciekawości ale dopatrzeć tam się ciał to naprawdę.... wy wszystko widzicie co ktoś napisał,słabo się robi od tego co po internecie krąży,aż strach zaglądać,bzdury niektórzy wypisują koszmarne,dziwię się że kosmitów się jeszcze nikt nie dopatrzył a może już tak.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fotoupload.pl/253903246/l5s5van3oggp.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kk77 napisał:
No tragedia bo się ciał dopatrzyliście? Od początku wiadomo że tragedia!!! a swoją drogą to nieźle trzeba się gapić w te zdjęcia żeby szczątków ludzkich się tam dopatrzeć!!! Też zajrzałam niestety na te zdjęcia z niezdrowej ciekawości ale dopatrzeć tam się ciał to naprawdę.... wy wszystko widzicie co ktoś napisał,słabo się robi od tego co po internecie krąży,aż strach zaglądać,bzdury niektórzy wypisują koszmarne,dziwię się że kosmitów się jeszcze nikt nie dopatrzył a może już tak.....
czy Ty na pewno ogladałeś te zdjęcia? na przynajmniej trzech widać leżące ciała! i naprawdę, nie trzeba się specjalnie przyglądać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://demotivation.ru/images/20100411/l5s5van3oggp.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0410/l5s5van3oggpb488.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://demotivation.ru/images/20100421/2z82dxblb6lk.jpg * рутуб - ichni youtube... a propos robienia zdjęć, których nie powinno się robić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0410/xx32ed.jpg * рутуб - ichni youtube... a propos robienia zdjęć, których nie powinno się robić... [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!!!! Ogladałem filmik amatorski wieeele razy wysłuchiwałem dźwięk z tego nagrania przeraboałem go i tak... Słychac polskie głosy w 100 % padaja słowa ale uspokój sie i kobiecy głos wszystko dobrze?? Nie ma żadnych tekstów typu nie zabijajcie nas czy cos pooobnego Hmmm... Dziwi mnie kilka rzeczy 1. Skąd się wzięli na miejscu Rosjanie Tak szybko po wypadku? Jak sygnały słychac na koniec filmiku. 2. Dlaczego ktos mówi igraj czyli graj i wyją syreny?? 3. Dlaczego sa krzyki i strzały dopiero po syrenach?? 4. Dlaczego ten sam film który jest wszędzie w internecie taki sam na tym kanale rosyjskim jest pokazany ze mianą Filmik nie słychac strzałów i nie jest puszczony filmik do końca?? i proponowałbym poszukać kogoś kto dobrze zna rosyjski o przetłumaczenie. Co sądzicie o tym co napisałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukashek napisał:
i proponowałbym poszukać kogoś kto dobrze zna rosyjski o przetłumaczenie. Co sądzicie o tym co napisałem?
Что мы думаем? Я думаю что ты дурак...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj podstawowy rosyjski ja znam bardzo dobrze ale powiedz mi co tam gadaja jak jesteś taki rosjanin... słucham.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NI CHUJA SYBIR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukashek napisał:
1. Skąd się wzięli na miejscu Rosjanie Tak szybko po wypadku?
Bo rzecz się działa w Rosji spiskowcu z bożej łaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie ze spiskami! Byl to wypadek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z napisał:
NI CHUJA SYBIR!
Mówi Ni huja Sjebja CZyli ja pier***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bo rzecz się działa w Rosji spiskowcu z bożej łaski.
A po czemu słychać wyraźnie polskie głosy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy Ty na pewno ogladałeś te zdjęcia? na przynajmniej trzech widać leżące ciała! i naprawdę, nie trzeba się specjalnie przyglądać...
Ja też na tych zdjęciach nic nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trivette napisał:
Ja też na tych zdjęciach nic nie widzę.
Jak tam zadnych ciał nie widać no chyba że te żywe istoty macie namyśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukashek napisał:
Witam!!!! Ogladałem filmik amatorski wieeele razy wysłuchiwałem dźwięk z tego nagrania przeraboałem go i tak... Słychac polskie głosy w 100 % padaja słowa ale uspokój sie i kobiecy głos wszystko dobrze?? Nie ma żadnych tekstów typu nie zabijajcie nas czy cos pooobnego Hmmm... Dziwi mnie kilka rzeczy 1. Skąd się wzięli na miejscu Rosjanie Tak szybko po wypadku? Jak sygnały słychac na koniec filmiku. 2. Dlaczego ktos mówi igraj czyli graj i wyją syreny?? 3. Dlaczego sa krzyki i strzały dopiero po syrenach?? 4. Dlaczego ten sam film który jest wszędzie w internecie taki sam na tym kanale rosyjskim jest pokazany ze mianą Filmik nie słychac strzałów i nie jest puszczony filmik do końca?? i proponowałbym poszukać kogoś kto dobrze zna rosyjski o przetłumaczenie. Co sądzicie o tym co napisałem?
Znam rosyjski i powiem ci - lecz się. To są strzały ostrzegawcze ochrony - klasycznie po wypadku przyszli miejscowi na szaber, ochrona (żołnierze) ich przegania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotki robione telefonami NOKIA 6303 classic - 3,2 Mp ...................................SONY ERICSSON W960i - 3,2 Mp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Znam rosyjski i powiem ci - lecz się. To są strzały ostrzegawcze ochrony - klasycznie po wypadku przyszli miejscowi na szaber, ochrona (żołnierze) ich przegania.
Święta racja.Ci co widzą na zdjęciach ciała, słyszą strzały czy inne tam rzeczy wzięte z bujnej wyobrażni powinni się zbadac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...