Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w Smoleńsku: Najnowsze zdjęcia z miejsca tragedii

Utworzony przez jaśmiona, 21 kwietnia 2010 r. o 17:38
Klima88 napisał:
Skończcie ze spiskami! Byl to wypadek !
WYPADEK-to byl z toba ze sie urodziles
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj widać ciało!!!!!
Ostatnio edytowany 23 kwietnia 2010 r. o 09:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Znam rosyjski i powiem ci - lecz się. To są strzały ostrzegawcze ochrony - klasycznie po wypadku przyszli miejscowi na szaber, ochrona (żołnierze) ich przegania.
To jak znasz rosyjski to mi przetłumacz co mówią ale chce żebyś napisał po rosyjsku nie po polsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukashek napisał:
A po czemu słychać wyraźnie polskie głosy ??
Niedaleko była grupa dziennikarzy i osób które przyjechały z Polski na uroczystości i z ich relacji wynika, ze zaraz po wypadku niektórzy z nich udali się na miejsce katrastrofy. Skończcie z tymi teoriami spiskowymi bo to już śmiech ogarnia z waszej głupoty i chorej wyobraźni. To był wypadek a wypadki się zdarzają. Gdyby nie próbowali tam lądować w warunkach jakie wówczas panowały to nie doszłoby do tej tragedii i wszyscy by żyli. A tak ktoś podjął decyzję o lądowaniu i niestety, ponosi odpowiedzialność za błąd jaki popełnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niedaleko była grupa dziennikarzy i osób które przyjechały z Polski na uroczystości i z ich relacji wynika, ze zaraz po wypadku niektórzy z nich udali się na miejsce katrastrofy.
Nie wiem skąd tak szybko dziennikarze by się wzięli chyba że teleportacja. Jak dziennikarze polscy najszybciej tam dojechali dopiero po 8 i pół godziny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też WYPADEK http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lo...lotu_wojskowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukashek napisał:
Nie wiem skąd tak szybko dziennikarze by się wzięli chyba że teleportacja. Jak dziennikarze polscy najszybciej tam dojechali dopiero po 8 i pół godziny!!
DZiennikarze były na miejscu - przyleciały samolotem JAK 40 i czekały na przylot TU154M Lukasz - weż zacznij czytać od 10 kwietnia a nie od 21 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukashek napisał:
Nie wiem skąd tak szybko dziennikarze by się wzięli chyba że teleportacja. Jak dziennikarze polscy najszybciej tam dojechali dopiero po 8 i pół godziny!!
Proponuję czytać ze zrozumieniem jak również wszystkie materiały (zwłaszcza te z 10 kwietnia) a nie tylko wybiórczo to się dowiesz skąd tak szybko na miejscu katastrofy pojawili się polscy dziennikarze i co robili na lotnisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaśmiona napisał:
faktycznie . widać na tych zdjeciach ludzkie ciała! tragedia....
na stronie rosyjskiej są zdjęcia, na jednym ewidentnie widać zwłoki Lecha Kaczyńskiego tu link do zdjęcia: http://fotki.yandex.ru/users/bbc-77/view/364915/?page=1 sami oceńcie czy to Lech Kaczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukashek napisał:
Tutaj widać ciało!!!!! http://vlep.pl/t638fe.jpg
to Lech Kaczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno powiedzieć kto to naprawdę jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Trudno powiedzieć kto to naprawdę jest.
obróć zdjęcie o 90 stopni zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, będzie łatwiej. Nawet cechy twarzy widać lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały from hell napisał:
obróć zdjęcie o 90 stopni zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, będzie łatwiej. Nawet cechy twarzy widać lepiej.
Nie wiem jak możecie być pewni że to Kaczyński skoro nawet w powiększeniu widać, ze twarz tej osoby jest zniekształcona i brudna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu też jest ciało http://fotki.yandex.ru/users/bbc-77/view/364917/?page=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem jak możecie być pewni że to Kaczyński skoro nawet w powiększeniu widać, ze twarz tej osoby jest zniekształcona i brudna?
zawodowo zajmuję się takimi rzeczami, że znam się na szczegółach (po tym oznaczam owady) z tego zdjęcia jak byk widać, że to istna budowa ciała Lecha Kaczyńskiego. Poza tym własnie wziąłem jego zdjęcia z kilku gazet i porónałem i ucho, krótki nos, usta oraz zaczesaną na bok grzywkę - te cechy widać na fotce tragedii. Dodam... A kogo pierwszego odszukali na miejscu tragedii? czyż nie Lecha Kaczyńskiego? na podstawie tych zwłok od razu dało się zidentyfikować zwłoki jako Lecha Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet grzywka czesana jest na ten sam bok. Piszę to, ponieważ jestem na 100% pewnien, że to Lech Kaczyński - bujnej wyobraźni zdecydowanie nie mam. Cechy twarzy ewidentnie przemówiają, że to prezydent RP Lech Kaczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały from hell napisał:
nawet grzywka czesana jest na ten sam bok. Piszę to, ponieważ jestem na 100% pewnien, że to Lech Kaczyński - bujnej wyobraźni zdecydowanie nie mam. Cechy twarzy ewidentnie przemówiają, że to prezydent RP Lech Kaczyński
Grzywka moze się potargać a sądząc po tym w jak nienaturalnej pozycji, poskręcane, poturbowane jest to ciało to nie może być znakiem rozpoznawczym. Jeżeli rzeczywiście to Kaczyński to współczuję córce i rodzinie, ze musieli oglądać go w takim stanie. Przecież tego widoku do końca zycia się nie zapomni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały from hell napisał:
obróć zdjęcie o 90 stopni zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, będzie łatwiej. Nawet cechy twarzy widać lepiej.
To raczej jest kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację widok straszny, Jarek musiał go niestety w takim stanie oglądać. Co do zdjęcia jestem w stanie go zinterpretować i tu wrzucić - zrobię szkic i zaznaczę charakterystyczne cechy (nawet grzywkę, która nie była by w stanie się tu potargać - była za krótka i ze zdjęć medialnych widać, że włosy sa na maxa przyzwyczajone do takiego ułożenia) plus dodam obok jedno ze zdjęć L. Kaczyńskiego stojącego bokiem z identycznym ułożeniem ciała. Sami wtedy ocenicie Tyle, ze nie wiem czy tu taką grafikę będę mógł wrzucić tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niwa napisał:
To raczej jest kobieta
a skąd to klatka piersiowa lekko tęgawego (miśkowatego) mężczyzny jakim był L. Kaczyński - typowy brzuch i nogi faceta - nie ma takiej opcji, ze to kobieta (to w żadnym wypadku nie są piersi kobiety). Anatomią i medycyną sądową się trochę interesuję i to nie jest żadna dewiacja (czasami dobrze jest dojść do konstruktywnego wniosku, jestem pewien, ze to Lech Kaczyński)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...