Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w Smoleńsku: Renty dla rodzin ofiar. Kaczyńscy dziękują Polakom

Utworzony przez Subiekt, 23 kwietnia 2010 r. o 20:07
A czy szanowna redakcja nie może użyć bardziej eleganckiej formy? Wiem, że to wysiłek, ale czasami warto napisać "Rodzina zmarłego prezydenta RP". Przecież to są najbliżśli tragicznie zmarłej głowy naszego państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz tak każdy , czy tylko "swojaki"? PO rządzimy jeszcze i będzie dobrze - kolegom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Dziękujemy z całego serca za Waszą solidarność, obecność i bliskość – napisali Jarosław Kaczyński i jego matka Jadwiga oraz Marta Kaczyńska-Dubieniecka.... Czy Jadwiga Kaczyńska już wie,że jesj syn śp Prezydent jest już w niebie?Przecież ona jest tak chora,że nie bardzo kontaktuje co się aktualnie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuję Rodzinom Ofiar, ale specjalne renty to już lekka przesada. Codziennie na drogach giną ludzie i niejednokrotnie zostawiają swoje rodziny bez środków do życia i niestety nikt nie chce im pomóc. Cóż, jeżeli ktoś za życia był dobrze ustawiony to i po jego śmierci rodzina sobie poradzi. Proponuję żeby te rodziny spróbowały wyrzyć za renty, których wysokość była ustalona przez ich Ojców i Matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość 2 napisał:
Bardzo współczuję Rodzinom Ofiar, ale specjalne renty to już lekka przesada. Codziennie na drogach giną ludzie i niejednokrotnie zostawiają swoje rodziny bez środków do życia i niestety nikt nie chce im pomóc. Cóż, jeżeli ktoś za życia był dobrze ustawiony to i po jego śmierci rodzina sobie poradzi. Proponuję żeby te rodziny spróbowały wyrzyć za renty, których wysokość była ustalona przez ich Ojców i Matki.
Mam bardzo podobne zdanie ja po katastrofie w kopalni do dzisiaj nie moge sie doprosic, a tutaj taka gora pieniedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Quis custodiet ipsos custodes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zez napisał:
Quis custodiet ipsos custodes?
Eszle megere kiszlle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY RODZINY OFIAR GÓRNICZYCH DOSTALI TAKIE SAME PRZYWILEJE? CZY RODZINY OFIAR NA KTÓRE ZAWALIŁ SIĘ DACH NA WYSTAWIE GOŁĘBI DOSTALI TAKIE SAME PRZYWILEJE? CZY RODZINY OFIAR WYPADKÓW SAMOCHODOWYCH DOSTALI TAKIE SAME PRZYWILEJE? PRZECIEŻ CI POLITYKIERZY NIE POTRAFILI ZADBAĆ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO, WEPCHALI SIĘ DO SAMOLOTU NA DARMOWY LOT KOSZTEM PODATNIKÓW, ŻEROWALI NA NASZYCH PODATKACH A TERAZ ICH RODZINY TO MAJĄ ROBIĆ!!! JEŚLI TAK WYGLĄDA RÓWNOŚĆ I SOLIDARNOŚĆ W TYM KRAJU TO POZOSTAJE JEDNO "CHCESZ MIEĆ PRZYWILEJE TO PCHAJ SIĘ DO KORYTA PAŃSTWOWEGO" TĘPI PODATNICY ZAPŁACĄ ZA WSZYSTKO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i tak znowu polecicie do urn oddać swój głos ...HAU HAU ...szkoda że nie ma kwot mlecznych na udój podatnika, wtedy by "nasi przedstawiciele" musieli się choć troszkę ograniczać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie renty specjalne to pomroczność jasna, prawo dotyczy tylko tych na dole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno temu Urban powiedział,że Rząd sie wyżywi. Jak dotad Rzady Najjasniejszej Rzplitej były łaskawe dla swych wiernych wyznawcow w potrzebie. Ile ludzi dostały renty rzadowe? Czy rzad za to placi czy my podatnicy czyli ZUS. Dlaczego nie ubezpieczono ludzi w samolocie? Kto za to odpowiada? Dlaczego wreczcie z tragedii robi sie cyrk kosztem wszystkich obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania wybiórcza w toku...... Codziennie ginie w wypadkach sporo ludzi, zostawiają dzieci i cooo??? Mają one renty rządowe????Do Katynia służbowo leciał Prezydenta ,jego ochrony oraz niektóre osobistości pozostali lecieli prywatnie ... i bez ubezpieczenia????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zez napisał:
Quis custodiet ipsos custodes?
Sami siebie kontrolują .Polska to dziki kraj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie tu sprawiedliwośċ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu w Polsce żyją równi i równiejsi Taka jest teraz nasza kochana Polska (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodajcie do tych rent po 2000 pln na każde z dzieci jeszcze jednorazowe zapomogi w wysokości 40000 pln dla każdej rodziny (bez opodatkowania!!!) oraz pokrycie wszystkich wydatków pogrzebowych (bezzwrotnie!!!). jak ja chowałem ojca to mi nikt dodatkowych pieniędzy nie dał - mało tego - jeszcze mnie kierowniczka z roboty wywaliła bo podobno byłem "zamyślony"... i to jest ta równość konstytucyjna obywateli? smiech!!! żal mi tych ludzi co zginęli i ich rodzin, ale coś tu chyba nie kaman - dlaczego oni dostali kasę i pomoc, a inni takiej nie dostają gdy są w podobnej sytuacji? dzieci robić umieli - ale zabezpieczyć to już je państwo musi!!! a mamusie tych polityków niech idą do marketu charować za 800 pln przez 10 godzinek dzienie z weekendami i świętami włacznie to zobaczą co to znaczy prawdziwe życie w polsce!!! inni mogli to one też mogą!!! pozdrawiam wszytkich oszukanych przez ten kraj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qaz napisał:
dodajcie do tych rent po 2000 pln na każde z dzieci jeszcze jednorazowe zapomogi w wysokości 40000 pln dla każdej rodziny (bez opodatkowania!!!) oraz pokrycie wszystkich wydatków pogrzebowych (bezzwrotnie!!!). jak ja chowałem ojca to mi nikt dodatkowych pieniędzy nie dał - mało tego - jeszcze mnie kierowniczka z roboty wywaliła bo podobno byłem "zamyślony"... i to jest ta równość konstytucyjna obywateli? smiech!!! żal mi tych ludzi co zginęli i ich rodzin, ale coś tu chyba nie kaman - dlaczego oni dostali kasę i pomoc, a inni takiej nie dostają gdy są w podobnej sytuacji? dzieci robić umieli - ale zabezpieczyć to już je państwo musi!!! a mamusie tych polityków niech idą do marketu charować za 800 pln przez 10 godzinek dzienie z weekendami i świętami włacznie to zobaczą co to znaczy prawdziwe życie w polsce!!! inni mogli to one też mogą!!! pozdrawiam wszytkich oszukanych przez ten kraj!!!
PO prostu ZLODZIEJE i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie chciałabym ani nie zazdrościłabym tych pieniędzy nikomu , chcę aby moi bliscy żyli. A widzę , że namnożyło si ę zawistnych prostaków, dla których żałoba i cierpienie innych nic nie znaczą a swoich bliskich przeliczają na kasę i złoszczą się, żedostaliby za mało. Wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja nie chciałabym ani nie zazdrościłabym tych pieniędzy nikomu , chcę aby moi bliscy żyli. A widzę , że namnożyło si ę zawistnych prostaków, dla których żałoba i cierpienie innych nic nie znaczą a swoich bliskich przeliczają na kasę i złoszczą się, żedostaliby za mało. Wstyd !
Malo za zycia nakradli,ja za meza gornika do dzisiaj czekam na zapomoge,a inni ludzie 4.500 z ZUSu i kopa w d***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja nie chciałabym ani nie zazdrościłabym tych pieniędzy nikomu , chcę aby moi bliscy żyli. A widzę , że namnożyło si ę zawistnych prostaków, dla których żałoba i cierpienie innych nic nie znaczą a swoich bliskich przeliczają na kasę i złoszczą się, żedostaliby za mało. Wstyd !
Malo za zycia nakradli,ja za meza gornika do dzisiaj czekam na zapomoge,a inni ludzie 4.500 z ZUSu i kopa w d***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...