Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy sprzedano już 200 biletów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ma być główna atrakcja Europejskiego Festiwalu Smaku ? wiec gdzie ten smak ? Zepsucie całkowite nastąpiło w tamtym roku , bałagan szukanie po całym mieście stoisk i nie wiadomo gdzie było smaku szukać czy może w browarze czy na moście na Zamojskiej , Gali i oczywiście na starym mieście. Niesmak pozostał i jeszcze bardziej jak w tamtym roku zamiast dobrego smaku ważniejsze staja się koncerty , wiec komuś pomyliły się chyba imprezy albo sam nie wie co ma w tym być smak czy koncerty. Od kilku miesięcy słyszę tylko o koncercie a gdzie informacje o smaku ? Lubie muzykę i chodzę na koncerty ale raz do roku chciałbym zobaczyć , kupić to co nie kupie w sklepie , popróbować innych smaków np z Węgier , Gruzji czy Hiszpanii o egzotycznych krajach jak Tajlandia nie wspominając ale smakiem to co najwyżej możemy się obejść :) Moim zdaniem to już koniec ciekawych kulinarnych wrażeń pozostał niesmak i smak będzie co najwyżej dodatkiem do koncertów :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchałem kilku "utworów" w wykonaniu Meli Koteluk. Naprawdę, nie wiem, o co chodzi. Przecież takich bez wyrazu tysiące powstaje co miesiąc w USA. Na żadnej nie można "oprzeć ucha". takie tam pojękiwania. takei czasy bez wyrazu, to i piosenki też. Co to za Festiwal Smaku, chyba bezguścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Festiwal Niesmaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, dlaczego jest najpierw Mela Koteluk - żeby blado nie wyglądała Katie Melua ze swoimi balladkami i głosikiem. W porównaniu z Melą zawsze będzie lepiej brzmiała. Nie trzeba iść na stadion, wystarczy youtube.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katie Ketula i Mela Moteluk. Fajnie brzmi, może być wesoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...