Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedy otwarcie siłowni? Trzeba poczekać jeszcze długo

Utworzony przez Max..., 8 stycznia 2021 r. o 18:34 Powrót do artykułu
Z utęsknieniem czekam na otrzeźwienie kretynów administrujących nasz kraj! Już teraz zaprzestałem brać paragony od małych przedsiębiorców za świadczone mi usługi! Po otwarciu mojej ulubionej siłowni przez najbliższe 4 lata będę płacić na czarno bezpośrednio do kieszeni właściciela. W restauracji nikt nie musi biegać do mnie z wydrukiem kasy fiskalnej, a wystarczy tylko grzeczna informacja o należnej. Fiskus może mi naskoczyć, ponieważ nikt nie zmusi mnie do napychanie kont instytucji skutecznie niszczących naszą codzienność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wiecie, w marketach, kościołach i bibkach w Toruniu nie ma wirusa. Skubany zaczaił się przed wejściem do siłowni i czeka i czeka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwietniu to już nie będzie czego zbierać. Czuję kolejny pomysł Obajtka z Orlenu z zakupem firmy na skraju upadku i budowy Narodowego Centrum Fitnessu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż ile w naszym pięknym kraju jest siłowni czy klubów fitness ? Nawet jak to wszystko padnie to i tak ewentualnych wyborców PIS może być tylko garstka dla tego nie co sobie doopy zawracać no chyba że jak to wszystko szlag trafi to będzie można przekazać prawdziwym Polakom i patriotom żeby mieli gdzie za friko pakować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...