Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedyś to się młóciło! Nietypowa rodzinna pamiątka pana Zbigniewa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2020 r. o 21:55 Powrót do artykułu
Ja też młóciłem żyto cepem 30 lat temu bo nie miałem maszyny do młócenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cep dla cepów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem że to działacz KOD-u co przyszedł na demonstrację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymyślili te durackie maszyny, bo siły w rencach nie mieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Używacie za dużo agresji slownej; Proszę odnosić się z szacunkiem, bardzo fajnie, że ktoś jeszcze " powraca do przeszłości", dzieląc się tym; szanujcie ludzi! Spróbuj widzieć pozytywy, a nie tylko narzekanie i cieszenie się z czyjegoś nieszczęścia, bądz krytyka osób a nie pogladow. Shame of u !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale sensacja w każdej starej stodole taki wisi,przyjedźcie ofiaruję dziennikowi w prezencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś to urządzenie służyło też do młucenia niewiernych bab! Dziś by się przydało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to urządzenie może się przydać do udzielania korepetycji niedoszłym magistrom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zbigniewie jaka to nietypowa pamiątka, takie i jeszcze inne pamiątki są w każdej niemal stodole, oczywiście nie tej nowoczesnej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno nie we wszystkich stodołach ! owszem , trafiają się tu i ówdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie "CEPÓW" ci u nas dostatek.Zbysiu dobrze,że dbasz o historię wsi.W syczyńskim młynie młynarze robili dobrą mąkę z pszenicy też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mogę przyjść do redakcji z koronkowymi majtkami mojej babci z czasów 20-lecia międzywojennego? Uprzedzam, że bez draski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie takie rzadkie "urządzenie". Za to dużo rzadsza umiejętność obsługiwania tegoż bez zrobienie krzywdy sobie i innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj chłopie, przyda się. Przemłóci się tych polityków aż cała kasa wyleci, zobaczysz ile tego. A nie jakieś tam snopki i powrusła. Na razie może tam może w gminie wypróbuj, czy gacek nie puści. Jak znajdziesz kijankę i kierat to też do młócki się przyda. Do mnie komornik pisze i dwa banki, pożyczysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezły sprzęt,nawet zwiazek radziecki przyjał od niego nazwe CCCP ; cepcepacepem pogania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...