Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kielce: Zderzenie ciężarówki z osobówką. Pięć osób nie żyje

Utworzony przez gustaw, 13 listopada 2010 r. o 10:00
impreza, alkohol, potem szpan, brawura- ten sam scenariusz co weekend
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gustaw napisał:
impreza, alkohol, potem szpan, brawura- ten sam scenariusz co weekend
z drugiej strony ulica pod moim domem (a mieszkam na wsi) jest tak samo szeroka jak ta krajowa siódemka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoją drogą ciekawe czy laguna nie jest z lublina??: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20101113&Category=GALERIA11&ArtNo=274744131&Ref=PH&Params=Itemnr=12 oraz http://www.echodnia.eu/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=ED&Date=20101113&Category=GALERIA11&ArtNo=274744131&Ref=PH&Item=16&MaxW=610&MaxH=610&border=0 wg mnie lubelskie blachy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wschód.polski napisał:
swoją drogą ciekawe czy laguna nie jest z lublina??
Ta tablica może też być od ciężarówki... ogólnie masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laguna nie jest z Lublina, jest na TJE znam tych ludzi... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już kolejny wypadek z udziałem TIRa gdzie skutki są tak tragiczne.Powinna rozpocząć się kampania ograniczająca ruch tych wielkich ciężarówek po tak wąskich i beznadziejnych drogach naszego regionu.TIRy NA WAGONY albo wcale!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenon, ale o co Ci chodzi? Widzę, że jesteś kolejną osobą, która na siłę czepia się ciężarówek. To chyba nie jego wina, że akurat natrafił na tą Lagunę? Równie dobrze mogła to być inna osobówka, ciągnik rolniczy czy nawet motocykl. Ludzi szkoda, tym bardziej wiem co przeżywa rodzina. Wielka tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenon napisał:
TIRy NA WAGONY albo wcale!.
a widziałes jełopie pod każdą biedronka czy liedlu tory kolejowe???? zastanów sie a pozniej pisze! najpierw poczytaj o przyczynach a dopiero sie wypowiadaj niedzielny kierowco MPK albo mistrzu prostej z osobówki! wspolczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenon napisał:
To już kolejny wypadek z udziałem TIRa gdzie skutki są tak tragiczne.Powinna rozpocząć się kampania ograniczająca ruch tych wielkich ciężarówek po tak wąskich i beznadziejnych drogach naszego regionu.TIRy NA WAGONY albo wcale!.
nie widzisz w tekscie bałwanie ze to laguna sie wpierniczyła na ciezarowke? i tak jest w wiekszosci przypadków zderzen osobowek z ciezarowkami....i dobrze ze na ciezarowki wpadaja...bo nikt z drugiego samochodu nie cierpi, a ci idioci zasluzenie "za głupote" giną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za poglądami Zenona.Co tylko się włączy telewizor,to słychać,że znowu TIR brał udział w śmiertelnym wypadku. A Biedronka i inne tego typu sieci,to niech sobie kupią helikoptery,albo odbierają swój towar z dworców PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla czego nie komentujecie, że to LAGUNA tym razem a nie BMW !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanaiam sie jak szybko musieli jechac zebyu tak zalatwic autko. z pewnoscia nie bylo to 100 km/h... deszcz, slisko... 1 z kol zlapalo kaluze, znioslo na 2 pas... szkoda mlodych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrze może naucz się czytać ze zrozumieniem. Pisze że winny wypadku jest kierowca Laguny a nie tira więc może pomyśl zanim coś napiszesz. Kierowca tira jechał prawidłowo a to ten młody chłopak pewnie chciał przykozaczyć przed laskami i mamy tego efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
A dla czego nie komentujecie, że to LAGUNA tym razem a nie BMW !!!!!!!!!!!!!!
pisze sie "dlaczego" a nie "dla czego" kierowco BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawo jazdy od 21 lat + testy psychologiczne jak na zawodowe i bedzie po problemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenon napisał:
To już kolejny wypadek z udziałem TIRa gdzie skutki są tak tragiczne.Powinna rozpocząć się kampania ograniczająca ruch tych wielkich ciężarówek po tak wąskich i beznadziejnych drogach naszego regionu.TIRy NA WAGONY albo wcale!.
ciekawe kto ciżryć bedzie woził ćwoku jeden !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
Jestem za poglądami Zenona.Co tylko się włączy telewizor,to słychać,że znowu TIR brał udział w śmiertelnym wypadku. A Biedronka i inne tego typu sieci,to niech sobie kupią helikoptery,albo odbierają swój towar z dworców PKP.
Gorąco pozdrawiam świetnego myślenia. Na drogi nie ma pieniędzy to na modernizację kolei i helikoptery się znajdą. Powodzenia w życiu z takim tokiem myślenia! Uczestnictwo, a spowodowanie wypadku to różnica, a jakoś w statystykach policyjnych ciężarówki powodują zdecydowaną mniejszość wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zresztą... Zmienisz zdanie jak zabraknie Ci żarcia, picia, fajek i innych gówien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiście niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem i tak obwiniają kierowców tirów, ale bo co?jakieś uzasadnienia?to że takie drogi w Polsce nie ich wina...nie podoba mi się również stwierdzenie "młody chłopak pewnie chciał przykozaczyć przed laskami "... co chciał zrobić to już Bozia Święta wie, nie oceniajcie jak całe g wiecie, czasem warto odstąpić od stereotypów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...