Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca nie zapłacił za parking, zaatakował pracownika. Prokuratura nie odpuści agresorowi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2017 r. o 10:24 Powrót do artykułu
Jak wjechał bez płacenia to na pewno był PISowiec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co? Rozumiem, że jak mi się nie spodoba policjant prowadzący dajmy na to kontrolę prędkości to mogę mu przywalić w żebra i sprawa pójdzie do umorzenia? Bo przecież byłbym wtedy sprawcą lekkich obrażeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kim był agresor? Bardzo ciekawe...... czytając takie zachowanie milicjantów nasuwają się różne przypuszczenia....czy będzie to podane do wiadomości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisariat POlicji jest oddalony o kilkadziesiąt metrów........... Dlaczego nikomu się nie chciało zajrzeć.? Czy można LEKKO uderzyć Policjanta np: jak chce nam wypisać mandat? i Policja umorzy sprawę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzywano policję, ale patrol się nie pojawił. No daleko miał. Z przeciwnej strony ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten parkingowy "pan Zbigniew" często jest tak miły dla użytkowników parkingu, że w końcu ktoś odpłacił mu w języku dla niego zrozumiałym. Miałem tam bardzo podobne zdarzenie, z tym biednym parkingowym. Szkoda, że monitoring nie nagrywa rozmów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu winna ta policja.Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że są jeszcze wolne media, które takie sprawy opisują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można bić pana Zbigniewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dzisiaj nie płacę za parkingi. A jak się komuś nie podoba to jeszcze w łapę przyszłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...