Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaki naiwniak wierzy, że jak mu zabiorą prawo jazdy to przestanie jeździć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kierował? - Nie wiem. Żegnam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 tyś. PLN to sporo. Mam nadzieję, że na poczet karty zlicytują mu samochód. Zarekwirowanie auta to chyba jedyny sposób, aby ten człowiek nie narażał życia i zdrowia innych (jego życiem i zdrowiem martwię się mniej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kàd ten chory pomysł i założenie ze nie zaplaci? (nie każdy jest gołodupcem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierdla z kretynem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tobą kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ZAcny" kierowca powinien żądać skierowania sprawy do sądu - tam nie zapłaci 30 tys. zł tylko do 5000 zł. (i już jest do przodu) a prawa jazdy nie odda i co mu zrobią ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Pędził swoim volkswagenem głównie przez tereny zabudowane ". Ot, taki Struś Pędziwiatr ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne rozsądne rozwiązanie dla społecznego (czyli mojego - Twojego - naszego...) dobra, to zlikwidowanie i schowanie pod trawnik tej pomyłki ewolucji! I to im szybciej - tym lepiej. Zanim kogoś zabije...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to ten co celowo przyspieszał przed foto, były już o nim artykuły 2-3 miesiące temu. Za fotoradarem zwalniał i dalej jechał prawidłowo więc nikomu nie zagrażał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem kierowca powinien dostac nagrode... Np.policyjnego Opla Insygnię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...