Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chcesz uniknąć paniki związanej z koronawirusem...? Wyłącz w końcu ten cholerny TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest salon dentystyczny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest ten szczur kaczynski??? Oddawaj 2 miliardy z twojej propagandy zlodzieju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wudz" kaczynski zawsze chowal się za czymś lub za kimś. Teraz siedzi obesrany i pewnie knuje na kogo zwalić odpowiedzialnosc że kraj nie jest przygotowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest ten szczur kaczynski??? Oddawaj 2 miliardy z twojej propagandy zlodzieju!
 Niestety, ale muszę zgłosić Pana komentarz organom ścigania, jako propagujący nienawiść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Salon dentystyczny to miejsce, gdzie elegancko dają w zęby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Polic a zglaszaj sobie gdzie chcesz. Te dwa miliardy powinny byc na walkę z epidemia!!!!!! Co boisz się że micha z pisu ci się kończy? Majacych takie samo zdanie jak ja jest miliony. A kaczynski zawsze się chował za kimś w sejmie, na ulicy nawet za bratem. Więc kapusiu pisowski zglaszaj. Moze naczelnik da.ci dwie maseczki za to sprzedawczyku. No leć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy panienki przyjmują? Wie ktoś? Czy też zpanikowały ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego mialyby one tracic? Przeciez jak skonczy sie epidemia, to otworza znowu :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale muszę zgłosić Pana komentarz organom ścigania, jako propagujący nienawiść. GOŚCIU! On napisał o kaczyńskim! O pisowcu, który zniszczy Polskę, a ty chcesz to zgłaszać? Zostałeś zmanipulowany i okłamany Izraelsko=pisowską tv. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam firmę usługową. W mojej ocenie sytuacja wygląda tragicznie. Przychody spadły do zera. Pracownikom, czynsz, kredyty, leasing należy zapłacić. Szybki kredyt stabilizacyjny - wymogi zaporowe. Strach potrwa do czerwca. Na przełomie kwietnia i maja trzeba będzie zbankrutować. Moja ocena działań rządu jest bardzo krytyczna. Relacje mediów są skupione na wirusie. Nikt nie analizuje co będzie za dwa, trzy miesiące i ile firm zbankrutuje i jaka będzie rzeczywistość społeczno - gospodarcza. Nastąpi ogromny kryzys finansowy. I znów zarobią banksterzy i fałszywy premier. Ocena działań rządu bardzo negatywna. Opozycja jest beznadziejna, zero pomysłów. Niech to wszystko zejdzie do samego dna. Szkoda tylko ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam firmę usługową. W mojej ocenie sytuacja wygląda tragicznie.  Przychody spadły do zera. Pracownikom, czynsz, kredyty, leasing należy zapłacić.  Szybki kredyt stabilizacyjny - wymogi zaporowe. Strach potrwa do czerwca. Na przełomie kwietnia i maja trzeba będzie zbankrutować. Moja ocena działań rządu jest bardzo krytyczna. Relacje mediów są skupione na wirusie. Nikt nie analizuje co będzie za dwa, trzy miesiące i ile firm zbankrutuje i jaka będzie rzeczywistość społeczno - gospodarcza.  Nastąpi ogromny kryzys finansowy. I znów zarobią banksterzy i fałszywy premier. Ocena działań rządu bardzo negatywna. Opozycja jest beznadziejna, zero pomysłów.  Niech to wszystko zejdzie do samego dna. Szkoda tylko ludzi.
 Podaj rozwiązanie. Może jakieś rozwiązania z innych krajów? Może wzór jakiegoś wspaniałego polityka? Masz pretensje że klienci zostali w domu, bo posłuchali rządzących? A gdyby nie zostali, to miałbyś pretensje że zarazili cały personel firmy. Wszyscy mamy problem i wszyscy musimy się z tym zmierzyć, wszyscy ponosimy straty, więc przestań się mazać jak dzieciak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam firmę usługową. W mojej ocenie sytuacja wygląda tragicznie.  Przychody spadły do zera. Pracownikom, czynsz, kredyty, leasing należy zapłacić.  Szybki kredyt stabilizacyjny - wymogi zaporowe. Strach potrwa do czerwca. Na przełomie kwietnia i maja trzeba będzie zbankrutować. Moja ocena działań rządu jest bardzo krytyczna. Relacje mediów są skupione na wirusie. Nikt nie analizuje co będzie za dwa, trzy miesiące i ile firm zbankrutuje i jaka będzie rzeczywistość społeczno - gospodarcza.  Nastąpi ogromny kryzys finansowy. I znów zarobią banksterzy i fałszywy premier. Ocena działań rządu bardzo negatywna. Opozycja jest beznadziejna, zero pomysłów.  Niech to wszystko zejdzie do samego dna. Szkoda tylko ludzi.
Nikt nie analizuje, nikt nie myśli? Chyba sam nie myślisz i jesteś du.pa a nie przedsiębiorca albo kłamiesz bo nie masz żadnej firmy, tylko trolujesz i siejesz defetyzm. Jest przygotowywana ustawa. Poszukaj w internecie: "koronawirus pomoc dla przedsiębiorców", poczytaj. Łatwiej się chyba nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za taryfa.info więcej na fejsie ten koronoprzewóz może dziś już przewozić w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu albo w Lublinie. Albo jego koronokoledzy z którymi miał kontakt. taryfa.infoPolub stronę 9 marca o 18:13 ·
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Właściciele punktów usługowych już tracą przez koronawirusa"--- Odbiją sobie później na cenach :( :( :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OFERTA KREDYTOWA MIĘDZY POWAŻNYMI I UCZCIWYMI Tracisz sen, ponieważ nie wiesz, jak uzyskać pożyczkę. * Szukasz pożyczki na spłatę swoich długów * Szukasz pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej * Poszukiwanie pożyczek na duże projekty * Masz marzenie i zdajesz sobie sprawę, że to niemożliwe Nasza firma we współpracy z innymi partnerami Wystarczająco zdolny do udzielenia ci finansowania i pożyczek inwestycyjnych, aby w końcu zrealizować twoje projekty. E-mail: rainteauolivier1@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo. Rząd ma pełne możliwości oceny sytuacji. Zakładam, że wie więcej i ma ku temu odpowiednie narzędzia. Co ja bym zrobił, proszę bardzo: 1. Zamknął granice i obowiązkowa kwarantanna dla wjeżdżających na teren kraju na koszt wjeżdżającego (tak zrobił Izrael, teraz USA). Za złamanie obowiązku kwarantanny wysokie kary włącznie z karą więzienia (np. Rosja). Termin wprowadzenia - polowa stycznia. 2. Dla gospodarki - już w styczniu, przygotował pakiet kryzysowy min. uregulowanie spawy zwolnień lekarskich i kwarantanny, odpłatności za jak wcześniej, zdalnej pracy, zawiesił terminy urzędowe na płacenie składek zus, podatków dla każdego kto prowadzi biznes i zatrudnia pracowników oraz w dwóch zdaniach wykazałby związek z koronowirusem. 3. Uruchomił fundusz gwarancyjny (luty) dla przedsiębiorców i osób fizycznych, który gwarantował by pokrycie odsetek dla banków i firm leasingowych za prolongatę terminów spłaty i na uruchomienie szybkich pożyczek dla firm (np. w przeliczeniu na jednego zatrudnionego) na bieżącą działalność (jedyny warunek działalność jest prowadzona od 6 miesięcy, płaci zus i podatki oraz wykaże w dwóch zdaniach związek z koronowirusem). 4. Opracował rzetelną politykę informacyjną i sposób komunikacji ze społeczeństwem (cel - nie nakręcać spirali strachu, tylko konkretna informacja) - termin styczeń. 5. Spójność działań np. nie ma sensu zamykać szkół skoro otwarte są granice i centra handlowe. Jak decyduję się na zbiorową kwarantannę to ją robię. Przykład 11.03.2020 zamknięto szkoły, wszyscy rzucili się na zakupy i stali w kolejkach do kas - idealne miejsce na zbiorowe zarażenie. Termin - ciągle. 6. Przygotować społeczeństwo przed godziną zero (dla mnie była ją godzina w której podano, że zamykamy szkoły) tj. tak jak w Niemczech podać zawartość pakietu kryzysowego - co trzeba kupić w przeliczeniu na jednego mieszkańca, aby przetrwać 14 dni w domowej kwarantannie, co zrobić z dziećmi itd. Cel nie dopuścić do dzikich zakupów w czasie wzrostu krzywej zachorowań oraz zaskakiwać ogół społeczeństwa nagłymi zdarzeniami (np. zamykamy szkoły). Mogę wymieniać dalej, ale nie mam już czasu. Dodam, że od lat głosowałem na obecną partię. Nie zmienia to faktu, że uważam, iż zachowali się "płaczliwie". Życzę Ci uśmiech i jasności umysłu w ocenie sytuacji. Nie bądźmy baranami idącymi na rzeź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo. Rząd ma pełne możliwości oceny sytuacji. Zakładam, że wie więcej i ma ku temu odpowiednie narzędzia.  Co ja bym zrobił, proszę bardzo: 1. Zamknął  granice i obowiązkowa kwarantanna dla wjeżdżających na teren kraju na koszt wjeżdżającego (tak zrobił Izrael, teraz USA). Za złamanie obowiązku kwarantanny wysokie kary włącznie z karą więzienia (np. Rosja). Termin wprowadzenia - polowa stycznia. 2. Dla gospodarki - już w styczniu, przygotował pakiet kryzysowy min. uregulowanie spawy zwolnień lekarskich i kwarantanny, odpłatności za jak wcześniej, zdalnej pracy, zawiesił terminy urzędowe na płacenie składek zus, podatków dla każdego kto prowadzi biznes i zatrudnia pracowników oraz  w dwóch zdaniach wykazałby związek z koronowirusem. 3. Uruchomił fundusz gwarancyjny (luty)  dla przedsiębiorców i osób fizycznych,  który gwarantował by pokrycie odsetek dla banków i firm leasingowych za prolongatę terminów spłaty i na uruchomienie szybkich pożyczek dla firm (np. w przeliczeniu na jednego zatrudnionego) na bieżącą działalność (jedyny warunek działalność jest prowadzona od 6 miesięcy, płaci zus i podatki oraz wykaże w dwóch zdaniach związek z koronowirusem). 4. Opracował rzetelną politykę informacyjną i sposób komunikacji ze społeczeństwem (cel - nie nakręcać spirali strachu, tylko konkretna informacja) - termin styczeń. 5. Spójność działań np. nie ma sensu zamykać szkół skoro otwarte są granice i centra handlowe. Jak decyduję się na zbiorową kwarantannę to ją robię. Przykład 11.03.2020 zamknięto szkoły, wszyscy rzucili się na zakupy i stali w kolejkach do kas - idealne miejsce na zbiorowe zarażenie. Termin - ciągle. 6. Przygotować społeczeństwo przed godziną zero (dla mnie była ją godzina w której podano, że zamykamy szkoły) tj. tak jak w Niemczech podać  zawartość pakietu kryzysowego - co trzeba kupić w przeliczeniu na jednego mieszkańca, aby przetrwać 14 dni w domowej kwarantannie, co zrobić z dziećmi itd.  Cel nie dopuścić do dzikich zakupów w czasie wzrostu krzywej zachorowań oraz zaskakiwać ogół społeczeństwa nagłymi zdarzeniami (np. zamykamy szkoły). Mogę wymieniać dalej, ale nie mam już czasu. Dodam, że od lat głosowałem na obecną partię. Nie zmienia to faktu, że uważam, iż zachowali się "płaczliwie".  Życzę Ci uśmiech i jasności umysłu w ocenie sytuacji. Nie bądźmy baranami idącymi na rzeź.
   Działania w połowie stycznia... O czym Ty w ogóle piszesz człowieku? To dopiero by siadła gospodarka jakby w połowie stycznia zostały zamknięte granice. Myślisz że dzisiaj nie mielibyśmy koronawirusa? Zresztą kto w styczniu w ogóle myślał że wyjdzie ten wirus poza Chiny? Teraz to każdy mąrdy i co on by nie zrobił. Skoro wiedziałeś już w styczniu że taka będzie sytacja jak obcnie to dlaczego się do niej nie przygotowałeś? Dlaczego nie zwolniłeś cześci pracowników, dlaczego nie wypowiedziałeś leasingów?Każdy mądry po szkodzie. Nie mówię że będzie łatwo bo sam mam firmę ale jak czytam takie bzdury co to można było zrobić kilka miesięcy temu  to tylko pukam się w głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gospodarka to siadzie jak zamkną jak we Włoszech wszystko, powinni zamykać granice do puki jeszcze nad tym panujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam otwarty zakład. Trzeba przestrzegać higieny pracy i można pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...