Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Legalnymi kłusownikami to są myśliwi. Mam znajomego myśliwego , który nie raz opowiadał mi jak po pijanemu polował, jak siedząc na ambonie zimą rozgrzewał się wódeczka. Nie przestrzegał okresów ochronnych. Ale lubię go bo ma zawsze zamrażarkę pełną kiełbasy z dziczyzny i zawsze jak zajadę do niego to pijemy wódkę pod tą kiełbaskę i zawsze daje mi do domu parę kilogramów . Jak mówi jemu to nie problem ustrzelić zwierza i narobić znowu kiełby :) Ale muszę przyznać że kiełbaska bardzo dobra .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ta kwarantanna bo świnie w oborze to obowiązuje a dzików co ponoć afrykański pomór roznoszą to nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dzikiem to pewnie chodził trufle zbierać , ponieważ mają dobry węch i bez problemu lokalizują te smaczne i drogie grzybki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni mu dać medal, że z dzikimi walczył a nie go karać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzików jest bardzo dużo . Niszczą uprawy rolne . Myśliwi wiecznie pijani chodzą więc nie mogą trafić do dzika. Nastawiali pełno tych ambon a tylko na tych ambonach biesiady robią chlejąc wódkę i browce. Jesienią chodziłem na grzyby i prawie pod każdą amboną walają się puszki po piwie i butelki po wódce. Chłopina nie to że zwalcza szkodniki upraw to jeszcze ma z tego mięso. Powinni ludziom legalnie łapać we wnyki i sidła te dziki. Myśliwi mogą kłusować to i zwykli ludzie chyba też .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...