Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kluzik-Rostkowska: Nowe stowarzyszenie "Polska jest najważniejsza"

Utworzony przez Darek, 16 listopada 2010 r. o 15:44
Czy to nie jest dziwne, że tak błache sprawy pchane są na plan pierwszy. Dlaczego nie jest wałkowane wstąpienie do PIS p. Wojciechowskiego z PSL i innych? Czego boi się PO, mając takie sondaże? Robicie z obywateli deb***i? Za czyje pieniądze te Panie utworzą partię? A właściwie kogo to interesuje. Papierosy podrożały, to jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TYMCZASEM JAKAŚ DZIWNA CISZA W PO-BOLSZEWICKICH MEDIACH - eurodeputowany Janusz Wojciechowski oraz m.in. byli europosłowie Bogdan Pęk i Zbigniew Kuźmiuk wstąpili formalnie do Prawa i Sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobre posunięcie Pani Joanno !!!!! nie ma na co czekać, trzeba działać dla Polski !!!!! na pewno dużo ludzi Was poprze powodzenia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobre posunięcie Pani Joanno !!!!! nie ma na co czekać, trzeba działać dla Polski !!!!! na pewno dużo ludzi Was poprze powodzenia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A TYMCZASEM JAKAŚ DZIWNA CISZA W PO-BOLSZEWICKICH MEDIACH - eurodeputowany Janusz Wojciechowski oraz m.in. byli europosłowie Bogdan Pęk i Zbigniew Kuźmiuk wstąpili formalnie do Prawa i Sprawiedliwości.
A ja słyszałem że emerytowana babcia klozetowa z Placu Litewskiego także zgłosiła akces do PiS. Pomyliła pisuar z PiSuarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie dowiem się co chce robić to stowarzyszenie. Popieram każdą inicjatywę, która służy rozmowie i nie radykalizowaniu prawicy. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli przedstawią jakąś sensowną, alternatywną partię usytuowaną na "centrowo-prawej" stronie sceny politycznej, to gorąco poprę wszelkie ich działania! Od wielu lat byłem zwolennikiem PiSu (wcześniej POPisu), ale przez ostatnie pół roku, to już przeszli samych siebie (zwłaszcza Jaro i Zbysio). Mam nadzieję, że wreszcie powstanie jakaś realna, opozycyjna partia, nie szerząca antagonizmów i nienawiści. Zwłaszcza, że PO mnie nie przekonuje - oprócz fałszywej propagandy sukcesu i wiecznego spoglądania na słupki wyborcze nie robią nic! Wprawdzie - całe szczęście - nie szkodzą, ale też nie dam im mandatu na kolejną kadencję nic nie robienia. Jeśli my stoimy w miejscu, gdy świat zasuwa do przodu, to oznacza to, że się faktycznie cofamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A macie zgodę TVN 24 na publikację zdjecia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b][/b] To czysta paranoja.Wybierzcie nas ,a będzie nam dobrze - zawsze aktualne . Klasyczny przykład jak to : tylko nieróbstwo wszelkiej maści przynosi profity .O dziwo dziura budżetowa nadal dobrym płatnikiem ,nie to co zakłady produkcyjne ,gdzie pracy nawet na nadgodziny , tylko wypłat nie widać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos moglby mi powiedziec jak moge sie skontaktowac z nowym ugrupowaniem Pani Kluzik-Rostkowskiej lub z jakimkolwiek z jej czlonkow ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek napisał:
Czy to nie jest dziwne, że tak błache sprawy pchane są na plan pierwszy. Dlaczego nie jest wałkowane wstąpienie do PIS p. Wojciechowskiego z PSL i innych? Czego boi się PO, mając takie sondaże? Robicie z obywateli deb***i? Za czyje pieniądze te Panie utworzą partię? A właściwie kogo to interesuje. Papierosy podrożały, to jest problem.
bo to sa skoczkowie np pan wojciechowski -- zaliczaja kolejne partie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek napisał:
Czy to nie jest dziwne, że tak błache sprawy pchane są na plan pierwszy. Dlaczego nie jest wałkowane wstąpienie do PIS p. Wojciechowskiego z PSL i innych? Czego boi się PO, mając takie sondaże? Robicie z obywateli deb***i? Za czyje pieniądze te Panie utworzą partię? A właściwie kogo to interesuje. Papierosy podrożały, to jest problem.
bo to sa skoczkowie np pan wojciechowski -- zaliczaja kolejne partie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek napisał:
Czy to nie jest dziwne, że tak błache sprawy pchane są na plan pierwszy. Dlaczego nie jest wałkowane wstąpienie do PIS p. Wojciechowskiego z PSL i innych? Czego boi się PO, mając takie sondaże? Robicie z obywateli deb***i? Za czyje pieniądze te Panie utworzą partię? A właściwie kogo to interesuje. Papierosy podrożały, to jest problem.
bo to sa skoczkowie np pan wojciechowski -- zaliczaja kolejne partie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek napisał:
Czy to nie jest dziwne, że tak błache sprawy pchane są na plan pierwszy. Dlaczego nie jest wałkowane wstąpienie do PIS p. Wojciechowskiego z PSL i innych? Czego boi się PO, mając takie sondaże? Robicie z obywateli deb***i? Za czyje pieniądze te Panie utworzą partię? A właściwie kogo to interesuje. Papierosy podrożały, to jest problem.
bo to sa skoczkowie np pan wojciechowski -- zaliczaja kolejne partie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek napisał:
Czy to nie jest dziwne, że tak błache sprawy pchane są na plan pierwszy. Dlaczego nie jest wałkowane wstąpienie do PIS p. Wojciechowskiego z PSL i innych? Czego boi się PO, mając takie sondaże? Robicie z obywateli deb***i? Za czyje pieniądze te Panie utworzą partię? A właściwie kogo to interesuje. Papierosy podrożały, to jest problem.
bo to sa skoczkowie np pan wojciechowski -- zaliczaja kolejne partie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS BIS to dalej PIS, nic nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY TO NIE DZIWNE ŻE W POLSCE ZAMYKA SIĘ ZAKŁADY PRACY ZA TO POWSTAJĄ NOWE PARTIE POLITYCZNE, STOWARZYSZENIA I INNE TWORY DARMOZJADÓW NIKOMU NIE POTRZEBNE???? PASORZYTNICZE WATAHY OPAMIĘTAJCIE SIĘ BO JUŻ NIE MA KOGO DOIĆ Z PODATKÓW NA WASZE UTRZYMANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo się cieszę że w końcu pani Rostkowska odeszła z PIS,chociaż byłem pisowcem i wiem na kogo będę głosował gdy założy partię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że powstało nowe stowarzyszenie na czele z Paniami wyrzuconymi z PiS-u. Popieram ich inicjatywę. Są to młodzi ludzie, perspektywistyczni, z zapałem do zmiany, do zmian na lepsze. Poncyliusz, Kowal, Bielan, Kamiński a przede wszystkim niezwykle charyzmatyczny dr Migalski powinni tworzyć nową jakość. Powiem szczerze, iż niezmiernie się cieszę z założenia tego stowarzyszenia i mam nadzieję, że już niebawem w bliskiej przyszłości powstanie partia, która uzyska minimum progowe do sejmu. Długa droga jeszcze przed nimi. Muszą zewrzeć szyki, uzyskać środki finansowe na promocje siebie i co najważniejsze mieć wizje, plan. Są to osoby wyrachowane, kulturalne, z szacunkiem odnoszące się do swoich przeciwników i oczywiście naturalne (za co ich cenię). Mam już dość tego "politycznego burde*u". Wieczna walka PiS v PO. A katastrofa Smoleńska jeszcze bardziej poróżniła te dwa obozy. PO zamiast zająć się poprawami w życiu, nowymi ustawami, które by coś wniosły, zmieniły - zajmuje się propagandą. Natomiast PiS (w szczególności J. Kaczyński) stanął w miejscu, czasie po tej katastrofie. Jego decyzje i zachowania są co najmniej dziwne i nielogiczne. Osobiście swoja skromną osobą popieram stowarzyszenie "Polska jest najważniejsza" i wyrażam nadzieje na pozytywne zaskoczenie Polskiej sceny politycznej nowo-utworzoną ekipą na czele z uroczą była poseł Panią Kluzik-Rostkowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się że powstało nowe ugrupowanie na prawej stronie, wydaje mi sie że dotychcasowa formuła pis już się wyczerpała, czas na nowe, popieram Was powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...