Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobiety wolą dżinsy od seksu

Utworzony przez Magda_23, 1 stycznia 2010 r. o 11:44 Powrót do artykułu
Zastanawiam się kto pisał taki beznadziejny artykuł?! Zmieszczenie się w stare dżinsy ma niby być lepsze od seksu, awansu czy oświadczyn?! Chyba przepytywali jakieś stare zakompleksione panny, które dawno zapomniały co to jest seks! A myślą tylko o odchudzaniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł, jest bardzo fajny! musisz się jeszcze Magdo DUŻO nauczyć i umieć obiektywnie oceniać tekst. Tobie się chyba nie podobają wyniki badań producenta płatków, bo przecież do samego tekstu nie można się przyczepić(zredagowany jest b.dobrze) Wiec, powinnaś napisać, że beznadziejne są kobiety skoro tak uważają, a nie dziennikarz który opisał wyniki badań. Jak można się domyślać, Ty masz rewelacyjną sylwetkę osy, ale nie wszystkie kobiety tak mają. Jeśli któraś ma udany seks, super prace która wypełnia cały dzień to może marzyć o tym żeby zgrabnie wyglądać w starych jeansach, żeby przenieść się w czasy kiedy miała czas zadbać o siebie, żyła w mniejszym stresie i miała super sylwetkę, może któraś marzy o tym tak bardzo że na chwile byłaby w stanie poświęcić swoją karierę... Nie krytykuj artykułu i dziennikarza, który go napisał, on tylko przedstawił fakty- takie jakie są. P.S: Może zdradź swój sekret pięknej sylwetki?? Z chęcią wysłucham Twoich rad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda_23 napisał:
Zastanawiam się kto pisał taki beznadziejny artykuł?! Zmieszczenie się w stare dżinsy ma niby być lepsze od seksu, awansu czy oświadczyn?! Chyba przepytywali jakieś stare zakompleksione panny, które dawno zapomniały co to jest seks! A myślą tylko o odchudzaniu!
Masz rację MADZIU! nie ma nic lepszego od sexu na odchudzanie! A przepytane Paniusie to te które uprawiają sex korespondencyjnie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę! Madzia i Tomasz mają ten sam numer IP komputera ;-D hahahaha Przypadek ?? Czy noworoczna wpadka?? Dziewczyno! kontrowersyjne mogą być badania na podstwie którego napisano tekst, a artykuł sam jest fajny bo pisał to ktoś kto nie od kozery znalazł się w redakcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę! Madzia i Tomasz mają ten sam numer IP komputera ;-D hahahaha Przypadek ?? Czy noworoczna wpadka?? Dziewczyno! kontrowersyjne mogą być badania na podstwie którego napisano tekst, a artykuł sam jest fajny bo pisał to ktoś kto nie od kozery znalazł się w redakcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywna napisał:
o proszę! Madzia i Tomasz mają ten sam numer IP komputera ;-D hahahaha Przypadek ?? Czy noworoczna wpadka?? Dziewczyno! kontrowersyjne mogą być badania na podstwie którego napisano tekst, a artykuł sam jest fajny bo pisał to ktoś kto nie od kozery znalazł się w redakcji!
ZARAZ ZARAZ jeśli ja i Madzia mamy ten sam nr IP komputera to komuś albo jeszcze alkohol nie odparował z głowy albo pora na odwiedzenie okulisty!!!! Następna sprawa to artykuł może i jest odpowiednio zredagowany ale wyssany z palca kto w to uwierzy że para starych jeansów jest ważniejsza od sexu!!! PISANIE BYLE CZEGO JEST GORSZE OD NIE PISANIA WCALE!!!! POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dla mnie przyjemniejsze od sexu jest nawalić sie jak szpadel (piwskiem, wódą, śliwowicą) zeby kaca miec cały następny dzień, przyjemniejsze od bzykania jest także kibicowskie grillowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie ciekawsze od seksu i bardziej ekscytujące jest dostanie super premii w pracy, po wykonaniu naprawę zajebi... roboty i zakup nowych spodni Armani albo Miss Sixty. a jeśli Madzia ma 23 lata, to co ona wie o seksie?? Odbywającym się cichaczem w akademiku ,albo pod wspólnym dachem z rodzicami. Krowa która dużo muczy mało mleka daje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
funka napisał:
A dla mnie ciekawsze od seksu i bardziej ekscytujące jest dostanie super premii w pracy, po wykonaniu naprawę zajebi... roboty i zakup nowych spodni Armani albo Miss Sixty. a jeśli Madzia ma 23 lata, to co ona wie o seksie?? Odbywającym się cichaczem w akademiku ,albo pod wspólnym dachem z rodzicami. Krowa która dużo muczy mało mleka daje
Akurat jeśli chcesz wiedzieć to nie mieszkam z rodzicami, ani w akademiku, tylko z moim chłopakiem w naszym mieszkaniu! A poza tym, jeśli to ty nie masz wiedzy na temat seksu, to nie każdy jest taki sam i nie mierz każdego swoją miarką! Chodziło mi, że sam temat artykułu jest beznadziejny, a nie, że został źle napisany przez redaktora, a to wielka różnica! Jeśli ktoś ma problemy ze zrozumieniem prostych polskich słów, to radzę wrócić do podstawówki! A po drugie każdy ma w Polsce prawo do wypowiadania własnego zdania! Żyjemy w państwie demokratycznym gdzie istnieje wolność słowa! A zarzut, że moja wypowiedź i Tomasza została napisana z tego samego komputera, to jakaś bzdura bo nigdy go na oczy nie widziałam. A poza tym, ja nie znam nikogo o takim imieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egoistki, potworne egoistki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sex to przereklamowana sprawa. W ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda_23 napisał:
Akurat jeśli chcesz wiedzieć to nie mieszkam z rodzicami, ani w akademiku, tylko z moim chłopakiem w naszym mieszkaniu! A poza tym, jeśli to ty nie masz wiedzy na temat seksu, to nie każdy jest taki sam i nie mierz każdego swoją miarką! Chodziło mi, że sam temat artykułu jest beznadziejny, a nie, że został źle napisany przez redaktora, a to wielka różnica! Jeśli ktoś ma problemy ze zrozumieniem prostych polskich słów, to radzę wrócić do podstawówki! A po drugie każdy ma w Polsce prawo do wypowiadania własnego zdania! Żyjemy w państwie demokratycznym gdzie istnieje wolność słowa! A zarzut, że moja wypowiedź i Tomasza została napisana z tego samego komputera, to jakaś bzdura bo nigdy go na oczy nie widziałam. A poza tym, ja nie znam nikogo o takim imieniu.
Magdziu więc może się poznamy!? POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mieszkasz w Chełmie czy Małkini, bo Tomasz może być ciekawy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Sex to przereklamowana sprawa. W ogóle.
Widocznie nigdy nie zaznałeś/aś przyjemności z uprawiania dobrego seksu, współczuję. Dobry seks jest o wiele lepszy niż stare dzinsy, tylko kobiety zaniedbywane przez partnerów i traktujące seks jak przykry obowiązek mogą twierdzić inaczej. Seks to zdrowie, psychiczne również, więc uprawiajmy go jak najczęsciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Magdziu więc może się poznamy!? POZDRAWIAM
Czyżby agent zabrał głos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Magdziu więc może się poznamy!? POZDRAWIAM
Nic z tego! Mam już chłopaka i nie potrzebuje poznawać nowego faceta!
Ostatnio edytowany 2 stycznia 2010 r. o 11:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widocznie nigdy nie zaznałeś/aś przyjemności z uprawiania dobrego seksu, współczuję. Dobry seks jest o wiele lepszy niż stare dzinsy, tylko kobiety zaniedbywane przez partnerów i traktujące seks jak przykry obowiązek mogą twierdzić inaczej. Seks to zdrowie, psychiczne również, więc uprawiajmy go jak najczęsciej.
Zgadzam się z tym ! I znakomicie pomaga również schudnąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdo 23, a skąd Ty wiesz że po seksie da sie schudnąć? Nie jesteś wizytówką tej teorii. Tak zachwalasz zalety seksu i wyśmiewasz te kobiety które go nie mają....tzn.nie mają tak świetnego jak Ty, ze swoim partnerem w "waszym mieszkanku" No tak, ale nie każdy może być taki zgrabny, ładny, wykształcony i mieć w wieku 23 lat własne mieszkanko z mężczyzną który oferuje Ci także super seks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od tak napisał:
Magdo 23, a skąd Ty wiesz że po seksie da sie schudnąć? Nie jesteś wizytówką tej teorii. Tak zachwalasz zalety seksu i wyśmiewasz te kobiety które go nie mają....tzn.nie mają tak świetnego jak Ty, ze swoim partnerem w "waszym mieszkanku" No tak, ale nie każdy może być taki zgrabny, ładny, wykształcony i mieć w wieku 23 lat własne mieszkanko z mężczyzną który oferuje Ci także super seks.
Bo czytam książki! I są pozycje które pomagają spalać zbędne kilogramy. I nie wyśmiewam kobiet które go nie mają! A co to za problem z mieszkaniem? W gazetach dużo jest ogłoszeń mieszkań do wynajęcia. A co do faceta to fakt mam super faceta. A żeby seks był super musi być przede wszystkim "chemia". Jak jej nie ma to seks będzie do du...! Trzeba również wiedzieć czego się pragnie i co pragnie ta druga osoba. No i przede wszystkim nie mieć kompleksów w łóżku. Bo to zniszczy każdą, nawet najbardziej namiętną atmosferę. No i seks dobija również rutyna. Czy to aż tak dużo by mieć super seks? Wg mnie nie. Więc po co ten sarkazm?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda Ty mi się coraz bardziej podobasz .Twoja wiedza teoretyczna mi imponuje... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...