Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobiety wolą dżinsy od seksu

Utworzony przez Magda_23, 1 stycznia 2010 r. o 11:44 Powrót do artykułu
[quote name='Magda_23' date='2.01.2010, 22:23:12' post='212743'] Bo czytam książki! I są pozycje które pomagają spalać zbędne kilogramy. I nie wyśmiewam kobiet które go nie mają! A co to za problem z mieszkaniem? W gazetach dużo jest ogłoszeń mieszkań do wynajęcia. A co do faceta to fakt mam super faceta. A żeby seks był super musi być przede wszystkim "chemia". Jak jej nie ma to seks będzie do du...! Trzeba również wiedzieć czego się pragnie i co pragnie ta druga osoba. No i przede wszystkim nie mieć kompleksów w łóżku. Bo to zniszczy każdą, nawet najbardziej namiętną atmosferę. No i seks dobija również rutyna. Czy to aż tak dużo by mieć super seks? Wg mnie nie. Więc po co ten sarkazm?! daruj sobie te wywody. Skoro są takie pozycje od których się chudnie, to dlaczego ty nie jesteś szczupła?? Skoro to takie proste... W ogóle skoro tak prosto jest mieć udany seks. Tyle ze chemia mija w każdym związku, zakochanie trwa najwyżej 2 lata, a później jest konfrontacja z rzeczywistością. Więc nie mów że utrzymanie dobrego seksu w związku jest łatwe, wystarczy mieć stresującą prace, dużo obowiązków i już jest trudniej o klimat, ale tego w poradnikach się nie przeczyta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie, wypowiedz nafaszerowana informacjami teoretycznymi na temat seksu..., aż kipi!! hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż: teoria mija się z praktyką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mija się dla tych którzy znają tylko teorie i wtedy wypisują takie porady... Gdyby to wszytko było takie proste nie byłoby tyle nieszczęsliwych związków i zawodu seksuologa - ale wiadomo każdy polaczek to najlepszy polityk i psycholog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To uchroń mnie Boże od takich psychologów i polityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczarowana napisał:
Magda Ty mi się coraz bardziej podobasz .Twoja wiedza teoretyczna mi imponuje... .
Dlaczego wiedza teoretyczna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda_23 napisał:
Dlaczego wiedza teoretyczna?
Magda, a cóż mogę powiedzieć o Twoich umiejętnościach praktycznych? Mam nadzieję, że nie jest najgorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno moge zaswiadczyc. nawet jesli magda zna pozycje dzieki ktorym traci sie zbedne kilogramy-kalorie to ich nie stosuje. Chlopak chyba nawala, wiec zastanow sie nad propozycja tomasza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
mija się dla tych którzy znają tylko teorie i wtedy wypisują takie porady... Gdyby to wszytko było takie proste nie byłoby tyle nieszczęsliwych związków i zawodu seksuologa - ale wiadomo każdy polaczek to najlepszy polityk i psycholog
Ależ to jest proste - wystarczy chcieć i być otwarym na nowe doznania oraz nie traktować seksu jak przykrego obowiązku. Panowie nie wstyd wam tak się publicznie nabijać z dziewczyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto się nabija? Koleżanka pisze ze dobry seks jest tak łatwo mieć, wyśmiewa się z kobiet które się odchudzają i które są na tyle niemądre, że nie wiedzą, że dobry seks też moze odchudzić, a sama wyglada jak beza i jej wyglad zaprzecza temu co tak mądze pisze/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwie się ludziom, którzy są zawistni o to że ktoś ma lepsze życie. czytając ten wątek na forum zauważyłam że każda osoba która odpowiadała Magdzie_23 tylko ją wyśmiewała. Przecież obiektywnie patrząc dziewczyna ma racje. Wystarczy sięgnąć po gazetę "Cosmopolitan". W którymś numerze był dodatek "Seks przewodnik" i tam są podane pozycje pomagające schudnąć. A nie zauważyłam by ta dziewczyna powiedziała że je stosuje tylko że takie istnieje. I nie zauważyłam by wyśmiewała się z dziewczyn które mają kiepski seks. Tylko napisała że lepiej zaakceptować siebie taką jaka jest a nie przejmować się że nie zmieści się w stare dżinsy. Widać co nie którzy maja braki wyniesione ze szkoły i nie umieją zrozumieć co się piszę. Zresztą od razu widać że większość z was wylewa swoje żale w internecie na niewinnych osobach które mają normalne szczęśliwe życie i nie mogą znieść że im się nie wiedzie. Więc rada, zamiast siedzieć na necie weźcie się za wasze związki a nie zazdrośćcie innym szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polonistka napisał:
Dziwie się ludziom, którzy są zawistni o to że ktoś ma lepsze życie. czytając ten wątek na forum zauważyłam że każda osoba która odpowiadała Magdzie_23 tylko ją wyśmiewała. Przecież obiektywnie patrząc dziewczyna ma racje. Wystarczy sięgnąć po gazetę "Cosmopolitan". W którymś numerze był dodatek "Seks przewodnik" i tam są podane pozycje pomagające schudnąć. A nie zauważyłam by ta dziewczyna powiedziała że je stosuje tylko że takie istnieje. I nie zauważyłam by wyśmiewała się z dziewczyn które mają kiepski seks. Tylko napisała że lepiej zaakceptować siebie taką jaka jest a nie przejmować się że nie zmieści się w stare dżinsy. Widać co nie którzy maja braki wyniesione ze szkoły i nie umieją zrozumieć co się piszę. Zresztą od razu widać że większość z was wylewa swoje żale w internecie na niewinnych osobach które mają normalne szczęśliwe życie i nie mogą znieść że im się nie wiedzie. Więc rada, zamiast siedzieć na necie weźcie się za wasze związki a nie zazdrośćcie innym szczęścia.
Wyluzuj! To przecież tylko forum i większość tego typu wypowiedzi trzeba traktować z przymrużeniem oka. Po prostu panowie znaleźli obiekt do naśmiewania się a panienka nie zrozumiała o co chodzi kontynuując niepotrzebnie dyskusję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wszystko zaczęło się od tej wypowiedzi biednej Madzi "Zastanawiam się kto pisał taki beznadziejny artykuł?! blink.gif Zmieszczenie się w stare dżinsy ma niby być lepsze od seksu, awansu czy oświadczyn?! huh.gif Chyba przepytywali jakieś stare zakompleksione panny, które dawno zapomniały co to jest seks! tongue.gif A myślą tylko o odchudzaniu! tongue.gif /i niby on nie jest chamska?? i nie wyśmiewa "starych panien", co moim zdaniem jest trochę archaicznym stwierdzeniem mężatek które nieszczęśliwie wyszły za mąż. Z ust osób innych niż Stefcia może i nie brzmiała by ta wypowiedz komicznie, ale kto zna Stefcie, ups Magde_23 to wie wszytko... Dziewczyna krytykuje normalny, poprawny artykuł, wyśmiewa zakompleksione panny, a sama nie wyglada powalająco, a na dodatek cierpi na konfabulacje, opowiadając o mieszkaniu z chłopakiem i nie tylko o tym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo kazdy polaczek to najlepszy polityk i psycholog... bede to powtarzac jak mantre, niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje aby wszyscy wrzucili na luz i dopiero po zmianie biegów "jechali" dalej!! i goście i magdy,poloniści, himalaiści hanie, czy banie! Racja jest jak...głowa...każdy ma swoją. dla 1 sex jest super, a ludziska o innym temperamencie nie potrzebują tylu doznan i wolą starą pare portek na tyłku. i nikomu nic do tego kto co woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
bo kazdy polaczek to najlepszy polityk i psycholog... bede to powtarzac jak mantre, niestety
Siebie mając na myśli, Polaczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba o wszytkich polaczkach, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...